Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

@Floyd
Ty no ch#j mnie obchodzi co muszą, skoro u jednych śmiga normalnie, a u innych lipa :reggie:
To samo mi koleś w EURO mówił -  "Wie Pan, może trzeba poczekać na aktualizację" :yao:

@LiŚciu Dzięki ziom. No trochę gram, ale bez przesady z tym "dużo" - wieczorami, jak już żona zaśnie - wtedy korzystam ze spokoju :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że to właśnie software jednak, skoro na włączonym menu, pobieraniu, czy innym YouTube może działać odpalona przez cały dzień, podobnie jak podczas grania w Gearsy Ultimate i Titanfall, ale już FH, State of Decay czy Alan Wake wyłączają konsolę.
Ewidentnie coś jest skopane software'owo w interakcji z tymi tytułami u mnie.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

Ja też obstawiam soft, jeśli rzeczywiście kilka osob ma ten problem to za jakiś czas powinien wyjść jakiś patchu czy coś?

Z ciekawości jesteś w programie insider?


Pewnie spatchują, ale cholera wie, kiedy, skoro sami na reddicie proszą, by im podsyłać filmiki, kody błędów itp.
Nie jestem w tym programie (bo czytałem taką teorię, że to może być przyczyną różnych dolegliwości), ale też nie jestem na 100% pewien, czy przypadkiem gdzieś się nie zapisałem (chyba, że jest to jakoś nachalne, oczywiste i raczej przypadek nie wchodzi w grę).
 

8 minut temu, 20inchDT napisał:

SOD to jedynka? Czyli tak naprawdę tylko gry z 360 tobie sprawiają problemy?


Jedynka, tak, głównie gry z X360, choć takie Halo Master Chief Collection to tytuł już zrobiony pod XBOX ONE, a też wyłącza konsolę. Grounded jeszcze raz zrobił to samo na starcie gry, ale to ten ich early access, ostrzegają przed zwiechami, więc nie przywiązywałem zbytniej wagi do tego wydarzenia.
 

8 minut temu, Emtebe napisał:

@Wredny a ile grałeś w FH, że konsola klękała? Ja miałem kilka krótkich sesji, kilka wyścigów i następna gra. Może jakbym dłużej zagrał to też by konola klękła.


Pierwsze 2-3 razy to sam początek gry - pierwszy dojazd do eventu (to "fabularne" ściganie z tym kozakiem), parę zakrętów i cyk - konsola czarna. Czas to jakieś 5-10 minut grania.
Dziś po ponownym ściągnięciu rekord - chyba ze 40 minut, zanim nastąpiło wyłączenie - już się łudziłem, że poprawa jest.

Odnośnik do komentarza
Mi się wydaje, że to właśnie software jednak, skoro na włączonym menu, pobieraniu, czy innym YouTube może działać odpalona przez cały dzień, podobnie jak podczas grania w Gearsy Ultimate i Titanfall, ale już FH, State of Decay czy Alan Wake wyłączają konsolę.
Ewidentnie coś jest skopane software'owo w interakcji z tymi tytułami u mnie.
U mnie FH4 złapał dwa razy podczas jednej gry zawieszkę na kilkanaście sekund i raz wyłączył konsole. Przechodzę gwiezdne wojny z eaplay i Ori na zmianę, zero problemów a gram po kilka godzin.
Mam nadzieję, że problem z fh wystąpił tylko tego jednego popołudnia i już nigdy więcej się nie pojawi.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Grałem póki co w Gears 5, Forza Horizon 4, Forza Motorsport 7, A way out (przeszedłem z dziewczyną całą kampanie na jednym posiedzeniu), Wiedzmin 2 (z płyty), Fifa 20 i Battlefield V. Zero zwiech, zero problemów poza wyskakującym czasem komunikacie o zrobieniu screena. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

Dokładnie to zrobiłem, zanim wyruszyłem do EURO, żeby zwrócić konsolę, więc po powrocie do domu miałem "tabula rasa" i zacząłem od nowa - nie pomogło, choć przez chwilę się łudziłem.

Jednego nie kumam, wada nie wydaję się mechaniczna a raczej softwarowa. Jednakże inne osoby nie mają tego problemu z tego co tu czytam, a powinny mieć gdyż korzystają z tego samego. Może konsola kłuci się z innym urządzeniem? Strzelam, że to powoduję te problemy. Może podłącz konsolę tylko do tv i pograj chwilę i zobacz czy problem się powtórzy, jeśli tak podłącz pod inny tv wtedy wykluczysz te możliwości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...