Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Wredny napisał:

 

Właśnie przełączam, bo faktycznie był w takiej listwie. Zobaczymy, czy po zmianie nastąpi jakaś poprawa.
 


VRR mam, ale 60Hz - mam wyłączyć VRR?

Ja nadal obstawiam hardware, jakby to było kilka przypadków to ok może software ale nie tak jak opisujesz. 

Odnośnik do komentarza

Kurde, właśnie mija prawie dwugodzinna sesja w Gears of War Ultimate Edition i nic - wszystko pięknie i bez problemu, ale to już wiem...
Zaraz odpalam Forzę Horizon i testuję, czy listwa ma wpływ, a jak się wykrzaczy to wyłączę VRR.

Tu jeszcze kolejny artykuł na ten temat - https://www.gizchina.com/2020/11/14/like-the-ps5-xbox-series-x-has-a-major-bug-and-turns-off-itself-during-games/
 

XBOX crash.png

Wygląda to na dość powszechny problem i może być nowym RRODem.
Ciekawe, kiedy Microsoft się odniesie do tematu i czy jest to coś, co można załatać patchem, czy konieczna będzie wymiana sprzętu :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Magik napisał:

MS chyba też się przeraził :-P

Ziomek pracujący w ME powiedział że wczoraj kazali im zwrócić wszystkie konsole....

Co ciekawe poki co nie mieli ani jednej reklamacji.

 

Może jakieś źródło, bo na gębę to wiesz, każdy powie, co innego, a drugi też i tak karuzela w sieci się kręci.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Faka napisał:

 

Może jakieś źródło, bo na gębę to wiesz, każdy powie, co innego, a drugi też i tak karuzela w sieci się kręci.

Jakie źródło przecież ziomek mu powiedział, czemu miałbyś nie wierzyć jakiemuś ziomkowi typa z internetu ;) czekam jeszcze na „znajomy kierownik”....

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój, na premiery nowych konsol zawsze pojawiają się problemy, w prawie wszystkich przypadkach problem software'owy (pamiętacie chrabąszcza z xo?) ale ten motyw z podłączonymi konsolami pod listwy antyprzepięciowe dosyć ciekawy.

Ciekawy o tyle że jak kupujesz w PL konsole to często namawiają człowieka na to xD

Odnośnik do komentarza

Właśnie pograłem w Skate 3, zero problemów. Wczoraj testowałem kilka różnych gierek, w tym Gearsy 2 z 360 i za cholerę nie mogę odtworzyć Waszych problemów u siebie. Konsola wpięta do gniazdka (od czasów One S MS radzi omijać listwy i przyłączać się bezpośrednio do kontaktu), jestem ciągle online, przełączam się między Elite Controllerem a zwykłym, gram z płytek nawet jak coś jest w Game Passie i nie woła o płytę, nie mam żadnych insiderów włączonych, tryb oszczędzania energii. Albo fart i trafiona dobra sztuka ze sklepu, albo coś z powyższych pomaga w granku.

Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał:

Nie no większość ludzi nie ma problemu ze sprzętem ale to pierwsza premiera konsoli w czasach gdy ludzie masowo korzystają z social mediów więc wiadomo, że będzie głośno o każdej usterce.


Yep, przy okazji warto pamiętać, że failure rate w przypadku elektroniki jest naturalnie wpisany w produkcję, za normalny uznaje się 1%-3%, więc na każdy 1mln danego produktu, 10 do 30 tysięcy sztuk wadliwych. Jednocześnie launch sprzyja ilości raportów, bo to w zasadzie jedyny czas w życiu danej konsoli, gdy w bardzo krótkim odstępie czasu zostanie uruchomionych tak duża liczba nowych maszyn, dodać to tego social media i voila.

  • Plusik 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...