Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kaktusr napisał:

 

W poniedziałek dostane są już wysłane i tak Arctisy 7 są lipne bo mam je od roku, porównuje do Cloud II i pod względem gier gdzie pozycjonowanie było o wiele lepsze w Cloudach. Ogolnie rozmawiamy tutaj o słuchawach do grania ale Clody również lepiej sprawdzały się w muzyce. Arctisy mam do PS5 a 7ki czy 5ki nie różnią się niczym pod względem grania od 9tek to te same przetworniki i te same słuchawki różniące się bajerami kabel/bezprzewodowe/bezprzewodowe z blutem. 

Ja mam te 7 pod xsx, wcześniej miałem a50 (pod xox) i z atmosem te 7 są porównywalne do a50, w grach jak najbardziej w porządku. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kaktusr napisał:

Arctisy są kiepskie, tak wiem zaraz poleje się hejt bo połowa forum kupiła ale wypowiem się jako użytkownik 7mek które działają z ps5. Słuchawki są fajne jeżeli chodzi o wygodę, nie są za ciężkie, nie piją w uszy nauszniki są miękkie i materiałowe i tutaj kończą się ich zalety. Dźwiękowo są kiepskie i nie warte tej kasy, dziwek jest "zamulony" i za bardzo zabasowany, w porównaniu do Cloud II są słabe a kosztują wiele więcej fakt cloudy nie są bezprzewodowe.

Xbox jeżeli chodzi o słuchawki bezprzewodowe ma naprawdę kiepski wybór i sam przez tydzień szukałem słuchawek a przez COVID nic w PL nie ma. Zrobiłem "risercz" to się podzielę :

1. PENROSE X - są tylko w jednym sklepie cena zabija i są na przedsprzedaży miałem kupić ale stwierdziłem że przesadzam.

2. Astro A50, GEN 4 - Nadal za drogo jak na słuchawki tylko z 40mm przetwornikami a po recenzjach ludzi którzy je kupili a nie dostali do recenzji można zobaczyć że po 5 miesiącach mikrofon nie trzyma poziomu i opada do samego dołu, słuchawki za 1300zł nie dziękuje.

3. Astro A50 gen 3 - Można kupić na alledrogo niby używki niby refurb ale działają tylko przez optyka poprawnie, po update działają bezprzewodowo po usb ale nadal tylko stereo i słabo.

4. Turtle Beach Steath 600 i 700 gen 2. - brak w PL

5. Corsair hs75x pro - dostępne w dwóch sklepach, dźwięk dolby atmos ale nauszniki ala skóra u mnie to odpada

6. LucidSound LS35X - dla mnie kopia Corsair również złe nauszniki, i pokrętła do głosu na muszlach to złe rozwiązanie przypadkowo trącasz i zmieniasz poziom głośności. 

7, Razer Kaira Pro - Dedykowana apka na xboxie, materiałowe nauszniki, za dużo zieleni i był niedostępne w PL aż tu nagle xkom oferuje je od chyba czwartku, zamówiłem w poniedziałek będą u Mnie.:) 

 

Mam nadzieje że pomogłem :) 

 

Mysle ze nikt tu nie pisze ze to najlepsze słuchawki na świecie, to najlepsze słuchawki w stosunku jakość/cena, w dodatku bezprzewodowe, no po prostu nie maja konkurencji, w przypadku słuchawek na kablu to już nie Ty pierwszy piszesz ze CloudX wypadają lepiej od Arctisow.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że tu większy ruch niż w dedykowanym temacie słuchawkowym. Ktos może miał okazje posłuchac 9X/7X i starych Siberii H/800/840? Mam Siberie 800 i zastanawiam się nad nowym zestawem do PS5/PC/Android ale czy w ogóle jest sens wymieniać 800tki na coś nowszego. Siberie mają dwie baterie i to jest mega zaletą, wadą natomiast jest sam box, który w przypadku 7X zastąpiony jest przez dongla.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, krupek napisał:

Podłączyłem Arctisy 9x do XSX i wszystko git, tylko, że jak chce ich użyć do kompa lub telefonu to przy włączeniu uruchamia się też konsola, bo one współpracują z konsolą jak pad. Co z tym najlepiej zrobić? Wywalić ich z konsoli się chyba nie da, żeby przy następnej sesji je znowu parować.

 

Nic się z tym chyba zrobić nie da, też próbowałem to jakoś ogarnąć, ni ch.uja. Trza z tym żyć. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
47 minutes ago, BatataPl said:

Nie wiem czy komuś się przyda dostałem kod rabatowy na -15% na stronie steelseries na zakup słuchawek.Jak by co pisać. Nie wiem czy coś dzieki temu będzie opłacalne.Jak nie to wywalam maila od nich .

 

W przypadku 7x Zamiast płacić 799 zł, wyjdzie 680 zł. To bardzo dobra cena. Imo bardzo opłacalne. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, creatinfreak napisał:

Posiadacze arcyrisów 7x/9x działa w regulacja monitorowania mikrofonu? Na ps5 idzie ustawić, a na xsx gdzie te słuchawki są dedykowane nie mogę tego zrobić :(

Chodzi Ci o balans chat - gra? Jeśli tak to mi działa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...