Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ się spociłem jak to oglądałem :obama: Pysznie się to oglądało, a ta orka na ugorze to xD Dziękuję pan Kmiot za kolejne spaniałe losowanie w gównogierce, zawsze wybierasz niby jakąś gównogierkę, ale w grze o taką stawkę zawsze emocje osiągają peak!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że taktyki w zbijaku były dość niekonwencjonalne, a AI na poziomie forumingu JJ po ośmiu Harnasiach, ale przynajmniej spełniły podstawową zasadę zabawy - było losowo. W przypadku platformy było to mniej widoczne z powodu przeszkód w postaci młotka czy innych potykaczy, które często decydowały za graczy. Gdybym miał to robić ponownie, to finały też przeprowadziłbym na głównych arenach, bo te dla dwóch graczy albo zmulały (kopanina na dachu), albo bywały jednostronne i dziwne (jetpacki). Ale wciąż: losowe, więc chuj.

 

A Pupcio decydujący się sponiewierać ponownie Ofiego, zamiast zbijać kolejnych graczy skojarzył mi się z:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, jako że wciąż nie mamy rozwiązanego problemu z Giwałejem #39 (Tchia), ciąży mi on na sumieniu oraz zbliżają się święta, chciałbym jakoś go rozwiązać więc wcielam się w Mikołaja i obwieszczam, że zwycięzcą zostanie jedyny chętny (zgłoszony po fakcie i terminie, ale jednak), czyli @MYSZa7. O ile nadal jest zainteresowany oczywiście. Więc proszę o ewentualny kontakt. 

 

Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że to pierwszy i najprawdopodobniej jedyny taki przypadek. Rozumiem, że Wy nie macie zamiaru zabiegać o grę na siłę (bo za darmo) i ja ich Wam nie zamierzam wciskać. Uczciwy układ. Te giwałeje mają zmotywować do zagrania w daną grę, a nie do rzucenia jej w kąt, by się kurzyła, więc w sumie trzymajcie tak dalej. Pod względem szczerości intencji mnie nie zawiedliście.

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Kurwa nie sądziłem że w wieku 36 lat będę sie tak jarał rozpakowywaniem prezentu(wiedząc co tam jest) jak ten 5 letni gnojek otwierający z rodzeństwem C64 pod choinką nie wiedząc co tam jest

 

IMG_20231219_221740.jpg

IMG_20231219_204856.jpg

 

a i do następnego giveałeja też już tam jest uzgodnione z Kmiotem że będzie coś do bonusów dorzucone :)

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...