Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Faka napisał:

Ja bym przykleił tego posta na samą górę, to może więcej chętnych się znajdzie, no i szybciej zobaczy wątek konkursowy. 

Nie ma takiej potrzeby aktualnie. Wątek jako tako funkcjonuje już trzy lata, więc kto ma wiedzieć ten wie. Mnie pasuje kameralna forma, nie muszę odrzucać randomów.

Już mam wystarczającą ilość chętnych, by zrobić losowanie. Niekoniecznie musi mi zależeć na ilości czy "turystach", Wam też nie, bo w końcu to KONKURENCJA.

 

@Kosmos i @mozi poproszę o podanie wersji na jaką konsolę (albo, że obojętne). Możecie dopisać do swoich postów, zauważę.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gdybym nie miał tego jak ograć to bym nie startował :niki: przy wygraniu stardew valley też nie miałem switcha. Kupiłem switcha I wtedy sobie pograłem tak samo zamierzam zrobić i w tym przypadku jeśli Kmiot nie widzi przeciwwskazań. No chyba że jest reguła że po odebraniu gry trzeba ją przejść w 24h to wtedy odpadam  :)

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Ok, jest akuratnie z tego, co liczę. 

Dlatego wyjątkowo wcześnie zamykam listę chętnych.  Aktualnie jest ich po ośmiu na każdą konsolę, od kilku dni cisza, więc zakładam, że kto miał się zgłosić, ten już to zrobił.

Moldara i XMa dopisuję do wersji XSX. Aktualnie listy startowe prezentują się następująco, w kolejności zgłoszeń (jeszcze nie wiem czy to będzie miało znaczenie, bo nie mam planu na losowanie).

 

PS5:

1. Figuś

2. Faka

3. Mozi

4. Snake_Plissken

5. Ofi

6. Pupcio

7. _Red_

8. Mitra

 

XSX:

1. Bzduras

2. Moldar

3. Kosmos

4. Second

5. XM.

6. Bień

7. Michaelis

8. Creatinfreak

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Myślałem o tym, by zrobić losowanie w grze wrestlingowej, bo fajnie się napierdalają, ale puściłem próbny run i po 20 minutach walk wciąż byliśmy na etapie 1/4 procedury wyłonienia zwycięzców, więc pewnie odpuszczę, by Was nie zanudzić i poszukam dynamiczniejszego rozwiązania. :gayos:

To znaczy gdyby RNG sprzyjało, to w pół godziny mielibyśmy obu zwycięzców wyłonionych, ale gdy okoliczności nie działają na korzyść czasu, to pojedyncza walka czterech zawodników potrafi trwać 15 minut, a całość losowania się przeciągnąć do pewnie godziny, więc bez sensu. Opcja nadal do rozważenia, ale przy mniejszej ilości uczestników.

 

Tymczasem dorzucę jakąś pierdołę na listę bonusową i idę przeglądać gówno gierki na telefon xd

1702635058994.thumb.jpg.2b667a3e1c6c96c7e0e90a99c8b9b2ac.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...