Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry you Ken....

Nigdy skilla nie miałem w Street Fighterze, albo spamowałem długimi kończynami Dhalsima albo hadukenami Ryu. Pierwsza runda i rzuty Guilem to kwintesencja mojego stylu, jak coś wchodzi do do bólu będe stosować :dafuq: Finał widzieliśmy już podczas Evo moment wiec czysta formalność...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Działamy błyskawicznie, więc przesyłka już gotowa, choć zawsze mam pewne obawy z wysyłaniem przedmiotów z elementami szklanymi. Mam nadzieję, że podwójny (a w zasadzie potrójny) karton z dodatkową warstwą folii bąbelkowej zda egzamin. W kwestii informacyjnej: laureat jako nagrodę bonusową wybrał sobie breloczek Gerwazego, tak - tego samego, z którego tak wszyscy się śmiali, że brzydki i nie rucha. A jednak znalazł wielbiciela. I co teraz niedowiarki?

1686476149943.thumb.jpg.6abc8b4ff19562ceeb8da0235e2fd221.jpg

 

Jeszcze raz dziękuję za udział i jeszcze raz żałuję, że mogę rozdać tylko jedną ramkę. Ale nie bez powodu udział w zabawie praktycznie nic nie kosztuje (ani czasu, ani wysiłku), więc mam nadzieję, że poczucie rozczarowania u "przegranych" nie jest znaczące.

  • Plusik 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dobra, więc tak. Poprzednia edycja oficjalnie się odbyła, bez zwycięzcy, bo bez chętnych i tak naprawdę zdaję sobie sprawę, że każdemu jest obojętne czy ją policzę do puli.

Każdemu, poza zbanowanymi, dla których ma to jakieś znaczenie, więc działam na ich korzyść, bo dzięki temu, że uznaję edycję za odbytą, to mogę im odliczyć po jednej edycji do przeczekania. Tak też robię.

A tymczasem:

 

Oddam za mema #40

 

Małą mulatką nikt nie chciał zostać.

To może ktoś zechce być RoboCopem?

Przekonajmy się.

 

Z okazji zbliżających się świąt mam dla Was dwa egzemplarze, po jednym na PS5 i XSX, więc jak będzie? Nadal nie zostawicie nawet mema?

Gry nowe, wciąż w folii, angielskie okładki.

Więcej o samej grze TUTAJ.

 

ozm40(1).thumb.jpg.272b6efb4a931be8cb721c94bbd58517.jpg

 

Zasady udziału:

  • Do losowania będą dopuszczeni przede wszystkim aktywni użytkownicy. Czy ktoś jest aktywny, czy nie - to pozostawiam własnej interpretacji. Ograniczanie się do Pchlego Targu to nie jest aktywność. Ograniczanie się do jednego tematu to nie jest aktywność. Jesteśmy na forum o grach, do wygrania jest gierka, dlatego chciałbym, aby chętny o tych grach z nami na forum czasem dyskutował i dzielił się wrażeniami, więc ograniczanie się np. do Kącika Filmowego/Sportowego nie działa na jego korzyść. Dawne zasługi nie grają roli - ludzie kiedyś aktywni, ale od długiego czasu milczący raczej nie będą uprawnieni. W drugą stronę to też działa - ludzie w miarę nowi, ale aktywnie się udzielający mają całkiem spore szanse na udział. 
  • Generalnie będę surowy, ale postaram się do każdego chętnego podejść indywidualnie i uargumentować decyzję. Czasem dla niego przychylnie, a czasem na niekorzyść.
  • Aby wziąć udział w losowaniu należy w tym temacie wkleić mema związanego z RoboCopem, proste.
  • Należy określić, która wersja (PS5/XBOX) jest naszą upatrzoną. Możliwe, że będą dwa osobne losowania, a wziąć udział można tylko w jednym. Można również wybrać opcję niebinarną, czyli "obojętnie". Wtedy przydzielę delikwenta tam, gdzie na koniec będzie mniej chętnych.
  • Losowanie klasycznie planuję na okolice przyszłego weekendu. Generalnie polecam się nie ociągać ze zgłoszeniami i do czwartku zadeklarować. Później nie daję już gwarancji czy nie będzie za późno, bo lada moment mogę zamknąć listę zgłoszeń. Uwaga, kolejność zgłoszeń może (ale nie musi; zależy jakiego rodzaju losowanie wymyślę) mieć znaczenie - w sensie, że im wcześniej się zgłosisz, tym lepiej dla Ciebie.
  • Standardowo jedyne czego wymagam od uczestników, to osobistego dopilnowania wyników losowania, bo nikt ich nie zawoła - zwycięzcy muszą sami się do mnie zgłosić. Jeśli będą się z tym za długo ociągać, to w ostateczności zostawiam sobie prawo przekazania nagrody komuś innemu.
  • Gdyby ktoś miał ochotę mnie odciążyć w kwestii losowania, to... aaa, kurwa, i tak nikt się nie zgłosi.

Nagrody bonusowe:

 

Oczywiście laureat oprócz nagrody będzie mógł wybrać sobie nagrodę bonusową. Lista może się okazać mocno nieaktualna, wszak nie wszystkie fanty są w moim posiadaniu (niektóre są wciąż u darczyńców). Więc w razie czego będziemy konsultować. Pewne nagrody (te, które mam na podorędziu, bądź potwierdzone przez sponsorów) zaznaczyłem pogrubioną czcionką.

 

Spoiler
  • Steelbook Fifa 20 -  Fifa Ultimate Team, nowy w folii. Rozmiar standardowych pudełek gier (PS4/XO). Zdjęcie tyłu.
  • Trzy dowolne numery PE ode mnie - #59 (lipiec 2002) #274 (czerwiec 2020; od Dud.ek), #284 (kwiecień 2021), #285 (maj 2021), #286 (czerwiec 2021), #287 (lipiec 2021), #288 (sierpień 2021), #289 (wrzesień 2021, stan dostateczny), #290 (październik 2021), #291 (listopad 2021), #292 (grudzień 2021).
  • Trzy dowolne numery PE od BRY@N - 132 174 175 180 184 191 194 195 196 197 202 203 204 205 207 209 210 214 215 217 225 227 232 235 237 239 241 242 245 247 251 252 254 255.
  • RĘKAW DZIARA zdobiona motywami z gry RAGE. Chuj wie, może ktoś się będzie przebierał na bal maskowy, to będzie w sam raz xd
  • Worek - bidon z motywem Spyro the Dragon. Na pićko, aby lepiej smakowało żyćko. Długość 26 cm.
  • Gra Far Cry 3 na X360. Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciami bonusu. (sponsor: Luqat)
  • Książka Gears of War: Pola Aspho (Karen Traviss). Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciem bonusu. (sponsor: creatinfreak)
  • Gra Deus Ex Mankind Divided na PS4. Stan tip-top. Angielskie pudełko, okrągła płyta bez skaz. (sponsor: Rudiok)
  • Gra The Surge na PS4. Stan idealny, okładka polska. (sponsor: łom)
  • Gra Mirror's Edge Catalyst na PS4. Stan idealny, okładka niemiecka. (sponsor: łom)
  • Klucz na grę Loop Hero [PC] (sponsor: Ukukuki)
  • Gra Fade to Silence na PS4. Pudełko lekko pęknięte. Gra w stanie idealnym. Okładka ANG/FRA.
  • PSX Extreme #300 (okładka MGS). Sponsor: second
  • PSX Extreme #300 (okładka Tomb Raider) + pamiątkowe obrazki/pocztówki(?). Foto. Sponsor: BRY@N
  • PSX Extreme #300 (okładka Halo, odrobinę zarysowana)
  •  PSX Extreme #0
  • Zestaw 4 in 1 do SWITCH LITE. Pokrowiec, etui na gry, szkło na ekran (+ściereczka), słuchawki. Producent: Trust. Zdjęcie. Sponsor: Paolo de Vesir
  • Borderlands Handsome Collection na PS4 (US cyfra). Sponsor: Square
  •  Przypinka metalowa Fire Emblem Engage. 
  •  Książka/album "C64. Polskie piksele w grach", czyli coś dla fanów Commodore 64. Egzemplarz w zasadzie nowy. Sponsor: Dud.ek
  • *NEW* Breloczek Dual Sense czerwony. Gumowy. Nowy.

 

 

Lista aktualnie zbanowanych (w nawiasie liczba giwałejów do przeczekania). Przypominam, że nie obowiązuje już kumulacja banów, więc każdy przyszły zwycięzca pauzuje tylko trzy edycje niezależnie od ilości zwycięstw w karierze.

Dante (2)

Ins (1)

Dud.ek (2)

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...