Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kmiot napisał:

Nie biorę udziału 

czy

No biorę udział

?

Bo literówki mogły zadziałać w obie strony :)

 

@A_Bogush świeżak jesteś, ale względnie aktywny, więc nie widzę przeszkód.

@Dud.ek własna kreatywność zawsze w cenie. Nawet ta nieśmieszna.

xd

Hah faktycznie literówka, nie biorę ;)

Odnośnik do komentarza

Ok, korzystając z zapisu w REGULAMINIE:

W dniu 5.03.2023 o 00:34, Kmiot napisał:

Generalnie polecam się nie ociągać ze zgłoszeniami i do czwartku zadeklarować. Później nie daję już gwarancji czy nie będzie za późno, bo lada moment mogę zamknąć listę zgłoszeń

zamykam listę chętnych.

W kolejności zgłoszeń:

easye 

Ins

Bzduras

A_Bogush

Dud.ek

Daffy

Kosmos

wojtas001

 

Ośmiu zawodników to potencjał na jakiś mini turniej w jakąś gówno-gierkę. Wyniki powinny pojawić się standardowo w okolicach sobotniego wieczoru.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Ja jebię, taką przewagę tak zmarnować to tylko ja potrafię :reggie:

Gratulacje dla zwycięzcy, traktuj Gordona Ramseya z należytym mu szacunkiem! I pan Kmiotu zawsze wynajdzie jakąś gierkę z kosza, która wygląda całkiem fajnie na losowanku, to trzeba pochwalić - świat androidowych gównogierek to jest ocean, na który mało kto odważyłby się wypłynąć, a ten gościu robi to regularnie i z własnej woli. Należą się słowa uznania.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Oddam za mema #37

 

Telewizor CRT ustawiony w kącie pomieszczenia, by jakoś zniwelować przestrzeń, którą zajmuje jego dupa. Gdybym miał kota, to leżałby na nim leniwie. Na półeczce pod TV cicho szumi odpalone szare PlayStation, pirat wierci się w czytniku, joypad uwięziony na kablu, który domownicy musieli przeskakiwać w razie chęci przemieszczenia się. I nastoletni ja przed TV. Zapatrzony i zasłuchany. Zafascynowany archipelagiem El Nido. Absolutnie oczarowany oprawą, fabułą, postaciami, a może przede wszystkim muzyką. Bo będę powtarzał to do znudzenia, ale każdy kto nie doświadczył wejścia na mapę w Another World (Shore of the Dreams), ten został okradziony z iście wspaniałych emocji. Taka jest prawda gamingu.

 

Moich zachwytów nad jednym z największych arcydzieł Squaresoftu nie brakowało, więc nie wiem czy jest sens się powtarzać. Dlatego w razie wątpliwości odsyłam do tego wpisu.

Co się zmieniło od tamtej pory? Z mojej perspektywy kompletnie nic, choć gra na Switcha dostała oczekiwanego patcha i teraz działa tak, jak powinna od początku (głównie płynność animacji podczas walk). Poza tym to wciąż ta sama, wspaniała przygoda w sugestywnym otoczeniu, pełna wzruszeń, słodko-gorzkich momentów, chwytających za serce utworów. 

 

A jeśli ten giwałej zmotywuje kogoś do dania grze szansy, to już było warto.

 

ozm37.thumb.jpg.97ae351ee1d40c3167bb0b62ba6cf382.jpg   1682189812196.thumb.jpg.9d1dbe38df5db35664cdcdd61111addb.jpg

 

Gra nowa, wciąż w folii.

 

Zasady:

  • Do losowania będą dopuszczeni przede wszystkim aktywni użytkownicy. Czy ktoś jest aktywny, czy nie - to pozostawiam własnej interpretacji. Ograniczanie się do Pchlego Targu to nie jest aktywność. Ograniczanie się do jednego tematu to nie jest aktywność. Jesteśmy na forum o grach, do wygrania są gierki, dlatego chciałbym, aby chętny o tych grach z nami na forum czasem dyskutował i dzielił się wrażeniami, więc ograniczanie się np. do Kącika Filmowego/Sportowego nie działa na jego korzyść. Dawne zasługi nie grają roli - ludzie kiedyś aktywni, ale od długiego czasu milczący raczej nie będą uprawnieni. W drugą stronę to też działa - ludzie w miarę nowi, ale aktywnie się udzielający mają całkiem spore szanse na udział. 
  • Generalnie będę surowy, ale postaram się do każdego chętnego podejść indywidualnie i uargumentować decyzję. Czasem dla niego przychylnie, a czasem na niekorzyść.
  • Aby wziąć udział w losowaniu należy w tym temacie wkleić mema związanego z cyklem Chrono (Trigger/Cross).
  • Losowanie klasycznie planuję na okolice przyszłego weekendu. Może piątek, może sobota, może niedziela, nie wiem. Generalnie polecam się nie ociągać ze zgłoszeniami i do czwartku zadeklarować. Później nie daję już gwarancji czy nie będzie za późno, bo lada moment mogę zamknąć listę zgłoszeń. Uwaga, kolejność zgłoszeń może mieć znaczenie - w sensie, że im wcześniej się zgłosisz, tym lepiej dla Ciebie.
  • Standardowo jedyne czego wymagam od uczestników, to osobistego dopilnowania wyników losowania, bo nikt ich nie zawoła - zwycięzca musi sam się do mnie zgłosić. Jeśli będzie się z tym za długo ociągać, to w ostateczności zostawiam sobie prawo przekazania nagrody komuś innemu.
  • Gdyby ktoś miał ochotę mnie odciążyć w kwestii losowania, to zapraszam. Nie wymagam wiele, potraktujcie to jako ćwiczenie kreatywności. Dla mnie to byłoby ogromne ułatwienie, bo nie ukrywam, że właśnie sama procedura losowania i jej zorganizowanie jest aktualnie największym hamulcowym kolejnych edycji.

Nagrody Bonusowe:

 

Oczywiście laureat oprócz nagrody będzie mógł wybrać sobie nagrodę bonusową. Lista może się okazać mocno nieaktualna, wszak nie wszystkie fanty są w moim posiadaniu (niektóre są wciąż u darczyńców). Więc w razie czego będziemy konsultować. Pewne nagrody (te, które mam na podorędziu, bądź potwierdzone przez sponsorów) zaznaczyłem pogrubioną czcionką. 

 

Spoiler
  • Steelbook Fifa 20 -  Fifa Ultimate Team, nowy w folii. Rozmiar standardowych pudełek gier (PS4/XO). Zdjęcie tyłu.
  • Trzy dowolne numery PE ode mnie - #59 (lipiec 2002) #274 (czerwiec 2020; od Dud.ek), #284 (kwiecień 2021), #285 (maj 2021), #286 (czerwiec 2021), #287 (lipiec 2021), #288 (sierpień 2021), #289 (wrzesień 2021, stan dostateczny), #290 (październik 2021), #291 (listopad 2021), #292 (grudzień 2021).
  • Trzy dowolne numery PE od BRY@N - 132 174 175 180 184 191 194 195 196 197 202 203 204 205 207 209 210 214 215 217 225 227 232 235 237 239 241 242 245 247 251 252 254 255.
  • RĘKAW DZIARA zdobiona motywami z gry RAGE. Chuj wie, może ktoś się będzie przebierał na bal maskowy, to będzie w sam raz xd
  • Worek - bidon z motywem Spyro the Dragon. Na pićko, aby lepiej smakowało żyćko. Długość 26 cm.
  • Gra Far Cry 3 na X360. Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciami bonusu. (sponsor: Luqat)
  • Książka Gears of War: Pola Aspho (Karen Traviss). Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciem bonusu. (sponsor: creatinfreak)
  • Gra Deus Ex Mankind Divided na PS4. Stan tip-top. Angielskie pudełko, okrągła płyta bez skaz. (sponsor: Rudiok)
  • Gra The Surge na PS4. Stan idealny, okładka polska. (sponsor: łom)
  • Gra Mirror's Edge Catalyst na PS4. Stan idealny, okładka niemiecka. (sponsor: łom)
  • Klucz na grę Loop Hero [PC] (sponsor: Ukukuki)
  • Gra Fade to Silence na PS4. Pudełko lekko pęknięte. Gra w stanie idealnym. Okładka ANG/FRA.
  • PSX Extreme #300 (okładka MGS/Halo). Sponsor: second
  • PSX Extreme #300 (okładka Tomb Raider) + pamiątkowe obrazki/pocztówki(?). Foto. Sponsor: BRY@N
  • PSX Extreme #300 (okładka Halo, odrobinę zarysowana)
  •  PSX Extreme #0
  • Zestaw 4 in 1 do SWITCH LITE. Pokrowiec, etui na gry, szkło na ekran (+ściereczka), słuchawki. Producent: Trust. Zdjęcie. Sponsor: Paolo de Vesir
  • Battlefield 2042 na XS. Real foto. Sponsor: creatinfreak
  • Borderlands Handsome Collection na PS4 (US cyfra). Sponsor: Square

 

I jeszcze przykry obowiązek, czyli lista aktualnie zbanowanych (w nawiasie liczba giwałejów do przeczekania). Przypominam, że od nowego roku nie obowiązuje już karencja powyżej trzech edycji, więc każdy przyszły zwycięzca pauzuje tylko trzy edycje niezależnie od ilości zwycięstw w karierze.

Figuś (1)

mozi (1)

Badus (1)

Dante (5)

ProstyHeker (1)

Suavek (2)

Daffy (3)

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...