Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Bzduras napisał:

Właśnie się zastanawiałem, czy człowiek może przeżyć do pierwszego na wodzie i korze z drzewa, ale za to z Metroidem. No to jeszcze chwilę się pozastanawiam, tymczasem zgłaszam się do losowanka.

No, jedyny minus tego giwałeja to fakt, że trzeba czekać tydzień na wyniki. A przez ten tydzień mógłbyś już grać w Metroida.

 

11 minut temu, Pupcio napisał:

ruci widać że chłop gra w pana Kojime od najmłodszych lat :obama:

 

Pięknie się ukryta opcja farkrajowska odpaliła przez genialną prowokacje masterminda, już mam wasze dane zapisane w kajeciku  :)

Fakt jest taki, że nie miałem tego w planach i dopiero w trakcie pisania posta uznałem, że a chuj, przyświruję. Najgorzej to było znaleźć real foto pudełka z grą, wszędzie jebane shoty reklamowe, dopiero ebay pomógł xd

 

 

Aha, zapomniałżem dodać, że do gry dorzucam oczywiście komplet bonusów. Podkładka pod mysz (powiedzmy), naklejki i metalowy breloczek.

Ale jak zwycięzca nie zbiera szmelcu, to może zrezygnować i wrzuci się na listę bonusową.

1633774152152.thumb.jpg.2c16566d6e1bebee3f97e75ec1df5d5c.jpg

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Kmiot napisał:

No, jedyny minus tego giwałeja to fakt, że trzeba czekać tydzień na wyniki. A przez ten tydzień mógłbyś już grać w Metroida.

Drugi jest taki, że wygrana nigdy nie jest pewna i prawdopodobieństwo zgarnięcia gry wynosi jak jeden do liczby uczestników, ale hej - nie ma ryzyka, nie ma zabawy, co nie?

Odnośnik do komentarza

 

3 minuty temu, Kmiot napisał:

Aha, zapomniałżem dodać, że do gry dorzucam oczywiście komplet bonusów. Podkładka pod mysz (powiedzmy), naklejki i metalowy breloczek.

Ale jak zwycięzca nie zbiera szmelcu, to może zrezygnować i wrzuci się na listę bonusową.

1633774152152.thumb.jpg.2c16566d6e1bebee3f97e75ec1df5d5c.jpg

 

 

A mogę wziąć udział ze względu na szmelc dorzucany? Oczywiście grę z chęcią oddam komuś innemu w przypadku wygranej.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ins napisał:

A mogę wziąć udział ze względu na szmelc dorzucany? Oczywiście grę z chęcią oddam komuś innemu w przypadku wygranej.

Nie no, to mnie zaskoczyłeś xd

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co z tym zrobić i czy nie wprowadzi to zbytniego zamieszania, bo jeszcze nie wiem w jakiej formie będzie losowanie.

To trochę podobna sytuacja do tego jak ostatnio Creatinfreak chciał wziąć udział w imieniu Paolo. W przypadku wygranej Ty decydujesz komu przeznaczasz grę? Drugie miejsce otrzymuje grę? A co jeśli nie sposób określić drugiego miejsca (vide ostatnie losowanie wrestlingowe)? Za dużo niewiadomych, przynajmniej na tę chwilę, więc muszę konsekwentnie odmówić, ale będę miał na uwadze. 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Kmiot napisał:

Proszę, proszę, ilu Farkrajowców się znalazło. Nie wstyd tak publicznie się z tym obnosić?

Ale dobra, bo zaczyna się to wymykać spod kontroli, więc muszę już teraz przyznać, że w chuja Was robię.

Musicie mieć o mnie kiepską opinię, skoro pomyśleliście, że będzie mi się chciało organizować losowanie dla takiego szrota.

Oczywiście, że nie mam Far Kraja Sześć do oddania, a nawet gdybym miał to jedynie na Listę Bonusową zasługuje.

Jeśli ktoś poczuł się rozczarowany, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

 

Gwiazda obecnego giwałeja może być tylko jedna. Królowa powróciła. Jedyna prawdziwa strong female protagonist.

Na kolana przed Samus Aran i Metroid Dread.

ozm25a.jpg.63d96c085384609be37fa610bc9738b1.jpg

 

Gra nowa, wciąż w folii. Angielska okładka.

 

Zasady giwałeja oczywiście zmieniają się jedynie w punkcie dotyczącym memów:

  • Aby wziąć udział w losowaniu Metroid Dread należy w tym temacie wkleić ulubionego mema związanego z serią Metroid, albo Samus oczywiście.:wub: Standardowo: może to być .jpg .gif jakiś krótki filmik, a nawet jakiś efekt własnej twórczej pracy. Nie musi być nawet śmieszny, choć nieśmieszne źle świadczą o postującym.

 

Elo.

 

:(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

Proszę, proszę, ilu Farkrajowców się znalazło. Nie wstyd tak publicznie się z tym obnosić?

Ale dobra, bo zaczyna się to wymykać spod kontroli, więc muszę już teraz przyznać, że w chuja Was robię.

Musicie mieć o mnie kiepską opinię, skoro pomyśleliście, że będzie mi się chciało organizować losowanie dla takiego szrota.

Oczywiście, że nie mam Far Kraja Sześć do oddania, a nawet gdybym miał to jedynie na Listę Bonusową zasługuje.

Jeśli ktoś poczuł się rozczarowany, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

 

Gwiazda obecnego giwałeja może być tylko jedna. Królowa powróciła. Jedyna prawdziwa strong female protagonist.

Na kolana przed Samus Aran i Metroid Dread.

 

 

A już myślałem, że będę miał w co do podcastu grać.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

Swoją drogą - czy do losowań można oddać gry używane, czy się nie godzi?

Z tego co historia pokazuje to trafiają na listę bonusową i ktoś może ją sobie dobrać do nagrody głównej.

13 minut temu, BRY@N napisał:

W sumie u mnie teraz rządzi na Switchu Bayonetta

Dwójka? Nie chcesz przypadkiem pozbyć się kodziku na jedynkę? :ogor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...