Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, z jednej strony to oczywiście zacny i wspaniałomyślny gest, ale z drugiej obawiam się, że to może nieco wypaczać ideę zabawy, bo stanowi precedens, by ludzie którym nie zależy na nagrodzie (albo w ogóle się nie angażują w te giwałeje) brali w niej udział tylko po to, by zwiększyć szanse kolegi. Niby miłe, ale wolałbym zachować równe szanse dla każdego.

 

I zanim napiszecie "a Pupcio oddał grę Myszy" to informuję, że podobne obawy miałem już w tamtym przypadku i pisałem o tym nawet z samym zainteresowanym, że może to otworzyć furtki dla innych w przyszłości (Mejm pewnie tylko czeka, by brać udział i nie musieć ponosić konsekwencji ewentualnej wygranej), ale w drodze wyjątku zgodziłem się, bo nie chciałem swoją zasadniczością psuć fajnej inicjatywy. Poza tym dowiedziałem się o tym już po fakcie wygranej Pupcia, więc mogłem albo odebrać mu nagrodę skoro jej nie chce, albo regulaminowo wysłać ją do niego... aby on potem pokątnie wysłał do Myszy, czy coś. Zresztą nagroda oficjalnie nadal należy do Pupcia. Chyba. Generalnie wolałbym zaprzestać takich praktyk, bo teraz wyobraźcie sobie potencjalny finał w jakiejś grze, gdzie występują tylko creatinfreak i Paolo. No emocji zero.

 

Więc oficjalnie chciałbym tego unikać. Nieoficjalnie? I tak nie mam wpływu na to, co się dzieje z nagrodą u laureata, bo ten zrobi z nią co zechce i chuj mi do tego, choć oczywiście wolałbym, aby z niej korzystał osobiście, bo taka jest idea zabawy. Ale jeśli już na starcie podwoimy szanse Paola, to jak mają się poczuć inni uczestnicy, których szanse z automatu zmaleją? 

 

A jeśli już koniecznie chcecie brać udział w zabawie, by wygrać ją dla kogoś, to róbcie to tak, bym się o tym nie dowiedział. Tak jak piszę - i tak nie skontroluje wszystkich i wszystkiego. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zamykamy kramik, bo trzeba coś myśleć nad losowankiem.

Potwierdzam udział:

@Figuś @areka @WisnieR @Square  @mozi @Grabek @balon @Rozi @zagul @Moldar @Paolo de Vesir

11 zawodników. Mmm, idealna liczba nadająca się do niczego. Nie ułatwiacie mi zadania. :reggie:

No, ale pomyślimy. W każdym razie nie czekamy już na dwunastego, bo możemy się nie doczekać.

Stay tuned i miłej soboteczki.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Square napisał:

Najlepsze losowanie zaraz po grubasach.

Najlepsze losowanie bylo to z wyscigami kulek.

 

A to teraz w sumie obejrzalem cale mimo, ze narzekalem na dlugosc ostatnio. Jakas normalna gra i tempo akcji i mozna ogarnac fajnie komentarz. A nie jak ofi odpalil dragonballa gdzie nie wiadomo co sie dzieje i sobie poszedl.

 

Spoiler

Usmialem sie z tego zwyciestwa wypracowanego w sumie przez areke xD. Gratulacje. 

 

Odnośnik do komentarza

Akurat to‚ że

 

Spoiler

Rozi nie wygrał to piękna sprawa. Koleś ma grę cyfrowo i jeszcze bierze udział w losowaniu. No sorry, ale to tak jakbym ja brał udział bo chciałbym mieć nierozpakowaną grę na półeczce ...

 

Gratulacje i teraz buduj mi drogi :)

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uuuu... WWE i mnie nie ma wśród rosterów? :( Niestety nie mam PS5 i mam swoją kopię na PS4, to przecież nie będę zabierał komuś szans :ninja:

 

Pokłony dla @Kmiot za przygotowanie całego eventu, bo jeszcze się chłopak musiał naklikać tworząc zawodników. I ta scena po napisach :banderas:

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Mejm napisał:

A to teraz w sumie obejrzalem cale mimo, ze narzekalem na dlugosc ostatnio.

Staram się tak konstruować losowania, by miały rozsądną długość, dlatego też tutaj dałem zawodnikom zdrowie na low, po finisherze na start i w efekcie pierwsze eliminacje przyszły relatywnie szybko. No ale wiadomo, trochę gadania, trochę klikania i czasem się rozciąga materiał. Tym bardziej, że jak gadam tłumacząc zasady to jestem na tyle jednozdaniowy, że nie potrafię w tym czasie przybijać się przez opcje xd

Generalnie nie miałem pomysłu na inne losowanie, więc uznałem, że lepiej długie jak żadne.

22 godziny temu, Mejm napisał:

Usmialem sie z tego zwyciestwa wypracowanego w sumie przez areke xD.

Areka pomału goni Moziego w wyścigu o tytuł "najwięcej udziałów bez wygranej", ale jeszcze trochę mu brakuje.

22 godziny temu, Ins napisał:

Rozi nie wygrał to piękna sprawa. Koleś ma grę cyfrowo i jeszcze bierze udział w losowaniu. No sorry, ale to tak jakbym ja brał udział bo chciałbym mieć nierozpakowaną grę na półeczce ...

Brałem to pod uwagę, ale uznałem, że trochę to rozumiem, bo sam mając czasem cyfrówkę dokupuję pudełko na półkę, tym bardziej jeśli gra jest tego warta. Zresztą obecnie na półce mam wersję PS4 i PS5, ale to taka ułomność kolekcjonerska. Staram się takie sytuacje rozpatrywać indywidualnie, ale większość oceny pozostawiam sumieniu samych zgłaszających się uczestników.

 

20 godzin temu, marbel007 napisał:

Pokłony dla @Kmiot za przygotowanie całego eventu, bo jeszcze się chłopak musiał naklikać tworząc zawodników.

Szczerze mówiąc myślałem, że będzie z tym więcej roboty. W zasadzie zrobiłem tylko Figusia, a potem go 10 skopiowałem, więc wszystko co musiałem zrobić potem to tylko pozmieniać nazwy zawodników, kolor strojów (da się to robić dość sprawnie, bo można skopiować kolor i w jednym menu dwoma kliknięciami wkleić go w każdy element ubioru, więc jest jednolicie i szybko), no i z racji, że nie da się wyświetlać nazwy zawodnika pod nim, to uznałem, że zrobię im napisy na strojach, co w sumie nie zajęło dużo czasu, gdy już raz rozkminiłem jak to zrobić.

Ogólnie szybciej poszło, niż zakładałem i jestem tym miło zaskoczony.

20 godzin temu, Luqat napisał:

Nie wyobrażam sobie przy niej nocki z ekipą i gibonami. Wszyscy turlaliby się do rana po podłodze. Piękny widok klepanego Roziego, używanie drabiny, odpoczynki i wyrzucanie rywali z ringu. Co się naśmiałem, to moje.

Nie było jeszcze najlepszego patentu, jak jeden uwalnia walizkę, a drugi mi w tym czasie wyjmuje drabinę spod nóg. Wtedy ten głupi chuj wisi na tej walizce i macha nogami, więc najlepiej podejść i "pomóc" mu zejść xd

 

Wygląda, że Paolo podobnie jak Square miał słynne "szczęście debiutanta". WisnieR też swego czasu wygrał w pierwszym udziale.

btw. pamiętacie takiego zawodnika? Bo też brał udział w tym losowaniu xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...