Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, WisnieR napisał:

Czy mi się wydaje, czy ta maszyna losująca nie zawsze była maszyną "losującą" tylko miała inne zastosowanie?

Dobrze kombinujesz, ale nie mogę zdradzić jej pochodzenia, bo obawiam się, że ktoś mi ukradnie patent.

 

Aha, @Ins słychać mnie?
Przy okazji zakupu Far Cry 6 uprzejmi ludzie z Perfect Blue (a może nawet sam @Dave Czezky ? Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna, rzecz jasna szczególnie Monię <3) ulegli mojej prośbie i dorzucili do zamówienia dodatkowy zestaw gadżetów Metroid Dread, bo urzekła mnie Twoja chęć wzięcia udziału w giwałeju dla samych bonusów.
A ponieważ my tutaj staramy się spełniać marzenia (przynajmniej te rozsądne), to chciałbym Ci je wysłać, o ile nadal ich pragniesz. Jeśli tak, to wbijaj na PM.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No nieźle, nieźle, ciekawa maszyna losująca i metoda last man standing emocjonująca. Żałuję, że nie wziąłem udziału, ale nie byłem targetem. Następnym razem jak będzie taki hot tytuł to się muszę zobligować do zakupu Pstryka ;)

Edytowane przez marbel007
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Aha, @Ins słychać mnie?

Przy okazji zakupu Far Cry 6 uprzejmi ludzie z Perfect Blue (a może nawet sam @Dave Czezky ? Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna, rzecz jasna szczególnie Monię <3) ulegli mojej prośbie i dorzucili do zamówienia dodatkowy zestaw gadżetów Metroid Dread, bo urzekła mnie Twoja chęć wzięcia udziału w giwałeju dla samych bonusów.
A ponieważ my tutaj staramy się spełniać marzenia (przynajmniej te rozsądne), to chciałbym Ci je wysłać, o ile nadal ich pragniesz. Jeśli tak, to wbijaj na PM.

 

omg-excited.gif

 

Jesteście wspaniali :wub:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...