Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, creatinfreak napisał:

Będąc szczery sprzedałem ps5 i jeżeli bym wygrał to bym to spieniężył i kupił Daleki Płacz 6 na Xboxa. Dlatego sumienie każe mi się wycofać a cebula brać udział. Poddaje się osądowi forumka :yao:

Ale Ty ostatnio kombinujesz i wymyślasz xd

 

Ja tam nie wiem, w sumie tym FC6 trochę gardzę i mi obojętne, co się z nim stanie. Ale jeśli w Twoich planach jest tylko zamiana platformy (nie samej gry), to musiałbyś po wszystkim to udowodnić, że tak się stało. 

 

Zresztą nie wiem, słucham opinii innych.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę być sędzią ale serio ostatnio za dużo chyba tych kombinacji zaczyna być przy giwałejach. Ja jak mnie coś nie interesuje albo nie mam danej platformy to po prostu nie biorę udziału. Wygranego Dark Souls Remastered dalej mam w foli na półce choć mógłbym go sprzedać ale prędzej go wrzucę do puli bonusowej.

 

Serio po chuj kombinować, zaraz się zaczną jakieś kwasy przez to i zabawa straci jakikolwiek sens, choć sam się dziwię że zaraz pyknie rok jak trwa.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Bzduras napisał:

Dla zwycięzcy oczywiście gratulacje, ale pytanie do pana organizatora: co to za gierka? Wygląda jak coś, co można odpalić na zakrapianym party i chwilę pobekować z towarzystwem.

 

35 minut temu, Dud.ek napisał:

Poy Poy

Jest też Poy Poy 2, ale z jakiegoś niewyjaśnionego powodu nie da się tam już ustawić walki botów. Nie żeby to miało większe znaczenie, bo na pierwszy rzut oka i tak nie widać różnic między Poy Poy i Poy Poy 2.

Gra z listy rezerwowej, bo w sumie niełatwo mi było nadążyć za wydarzeniami xd

A na czterech to już w ogóle. Mrugniesz okiem i po rundzie.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wyjątkowo nie przewiduję żadnego cameo Wujaszka. Po ostatnim razie tymczasowo wyczerpał się limit mojej cierpliwości do operowania jego głową.

Podkładam głównie ścieżkę dźwiękową, aby się przyjemniej oglądało i trochę zagłuszało moje pierdolenie od rzeczy.

 

MYSZę7 zapraszam do formularza kontaktowego. Co złego to nie ja. Sam się prosiłeś.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...