Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, areka napisał:

Bo po co te wszystkie fajne rzeczy mają potem wylądować na śmietniku?

Gdy nie przypasuje to po ujawnieniu na forumku co było w paczce może będą wtedy inni chętni. Wydaje mi się, że tutaj Kmiot (i inni) też bardziej przychylnie by spojrzał na takie oddanie nagrody.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co prawda nie biorę udziału, bo nie jestem gadżeciarzem, ale może faktycznie dobrze dać jakąś podpowiedź, bo szkoda, żeby potem fanty siedziały w szafie jak akurat wygrany nie będzie fanem danej marki. Albo np. zdradź do jakiego gatunku gier należy tajemnicza seria (rpg/platformówka/bijatyka). Inny pomysł, że przy losowaniu zwycięzcy podasz o jaką markę chodzi i wtedy wygrany będzie mógł zdecydować czy bierze, a jeśli nie to nagroda przechodzi na drugie miejsce i tak dalej.

Takie luźne pomysły mi przyszły do głowy :usmiech:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Krótko - nagrodą jest Mystery Box i uczestnik świadomie godzi się na to albo nie. Jest ryzyko, że komuś średnio spodoba się jego zawartość, ale pamiętajmy, że jest to giwałej i Kmiot oddaje to z dobrej woli - nie musi, a jednak oddaje. Sam trzymam się z boku w tej edycji, bo nie wiem, co jest w środku. No i okej, uczestnicy na pewno nie będą płakać z tego powodu, bo szansa na wygraną rośnie tym bardziej im mniej jest uczestników :nosacz3: Ja z kolei nie będę płakać, że nie wziąłem udziału i podejrzewam, że tak to działa u innych - chcą dać się zaskoczyć i wskakują do losowanka albo nie chcą dać się zaskoczyć i grzeją ławę w tej edycji.

 

Tldr: nic nie zmieniać, jest git.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Krótko - nagrodą jest Mystery Box i uczestnik świadomie godzi się na to albo nie. Jest ryzyko, że komuś średnio spodoba się jego zawartość, ale pamiętajmy, że jest to giwałej i Kmiot oddaje to z dobrej woli - nie musi, a jednak oddaje. Sam trzymam się z boku w tej edycji, bo nie wiem, co jest w środku. No i okej, uczestnicy na pewno nie będą płakać z tego powodu, bo szansa na wygraną rośnie tym bardziej im mniej jest uczestników

 

Tldr: nic nie zmieniać, jest git.

Tak, tak, tylko akurat nikt nie miał w tej kwestii obiekcji, nikt nie miał "pretensji", że skoro nie wiadomo co jest w pudle, to nie bierze udziału. Wszyscy pojęli w mig i albo w to wchodzili, albo nie. Opinie na ten temat pojawiły się dopiero po mojej prośbie.

 

No właśnie - nikt nie miał wątpliwości co do formy, poza mną. Bo zacząłem się zastanawiać, czy po prostu nie byłoby lepiej mieć pojęcie w co się wchodzi, tak giwałeje działały do tej pory i myślę, że wszyscy byli zadowoleni. Nikt nie wygrał czegoś, czego tak naprawdę nie chce.

 

Początkowo w ogóle to planowałem od razu zdradzić tematykę boxa, ale jak zwykle zachciało mi się na finiszu improwizować i biorę pod uwagę, że mogłem przekombinować. Jak przy Far Cry 6.

 

Po prostu wolę, aby nagroda/prezent był udany, a nie taki "meh". A to już zależy komu się trafi.

 

Bo argumenty w rodzaju "przecież nie okleję ścian plakatami i naklejkami pokemonów" do mnie trafiają i nie można im odmówić racji.

 

btw. nie ma tam plakatów ani naklejek.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie fakt, że nie wiem co to za tytuł to chyba najlepszy element tej edycji. Mystery box to mystery box, kto co z nagrodą zrobi to już jego sprawa. Jak ktoś nie chce brać udziału bo może wygrać pudełko z skarpetkami w małpy z Donkey Konga to śmiało może odpuścić, dla mnie jedna z ciekawszych edycji tego giveawaya. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figuś napisał:

Kmiot wziął przykład z surprise mechanic od EA i w już chyba wiem co jest w pudle

  Ukryj zawartość

pol_pl_Gra-PILKARZYKI-STOLOWE-na-sprezyn

 

 

Z takiego prezentu bym się ucieszył :dance2:

 

Spoiler

w sumie to z kazdego, Kmiot lootBox to jednak najwyższy prestiż :platinum:

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2021 o 20:17, Dante napisał:

Może ewentualnie któregoś dnia wrzuć małą podpowiedź żeby dać szansę ludziom dołączyć się wycofać?

 

W dniu 26.10.2021 o 10:36, MBeniek napisał:

może faktycznie dobrze dać jakąś podpowiedź, bo szkoda, żeby potem fanty siedziały w szafie jak akurat wygrany nie będzie fanem danej marki. Albo np. zdradź do jakiego gatunku gier należy tajemnicza seria (rpg/platformówka/bijatyka)

 

23 godziny temu, mitra napisał:

więc żeby tu nie rzucać od razu co to za tematyką to może jakaś podpowiedź i będzie spokój.

 

 

Czyli co Mordeczki, jutro podaję "gatunek" gry/serii gier, której dotyczy giwałej. Zamieszczę to w spoilerze, gdyby ktoś jednak nie chciał wiedzieć. Taka mała podpowiedź, ale domyślam się, że wielu może ona mocno ułatwić decyzję o dołączeniu/wycofaniu. Jednocześnie nie będzie to bezpośrednia informacja co do tematyki i nadal sporo ryzyka oraz niespodzianki w tym będzie.

 

HOT or NOT?

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...