Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, WisnieR napisał:

Skąd ty te gry bierzesz?

Na androida po prostu jak łapię jakąś tematyczną czy gatunkową inspirację to ściągam hurtowo te gówno-gierki i testuję w wolnej chwili czy jest możliwość zorganizowania czegoś "losowego". W jednej na 20 zazwyczaj jest.

Inne gry (konsolowe) wymagają już odrobiny riserczu.

A inspiracje losowań real-life to najczęściej planowanie, wydatki (mniejsze bądź większe), czas na przygotowania, kreatywność, cierpliwość, ambicja, w ogóle nie polecam xd

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No kurde, dla takiego openingu to warto było po dwakroć. :banderas:

Nikt mi chyba nie zarzuci, że mogłem to oddać do domu dziecka, bo w zasadzie czuję się jakbym oddał xd

Dzięki @Dud.ek za pocieszny materiał, morda mi się cieszyła jak tym dzieciakom, chyba rzeczywiście całość trafiła w dobre ręce, bo czym się stary nie będzie bawił, to pociechy może trochę pomęczą. Pozdrowienia Mordeczki.

Zdjęcie pokoju :wub:

 

Godzinę temu, Square napisał:

Odważnie muszę przyznać tak z rodziną otwierać paczkę z niewiadomą zawartością. Żona tam pewnie nic by nie miała przeciwko kiwających się "wujaszkom", ale na dzieci to różnie mogłoby wpłynąć.

Dud.ek podczas podawania adresu dał mi do zrozumienia, że postara się zrobić opening wraz z całą wesołą gromadką, a że potrafię czytać między wierszami, to domyśliłem się, że nie chodzi o gromadkę ziomów spod celi więziennej i odmówiłem sobie niezręcznych żartów.

 

58 minut temu, BRY@N napisał:

Kurcze chyba jedyny zgadłem co jest w środku :banana:

Miau, to fakt. Ale sam rozumiesz, że musiałem trzymać mordę krótko, bo by się wydało.

 

 

Oczywiście w ramach uzupełnienia dodam jedynie, że Dud.ek dobrał sobie z Listy Bonusowej komiks Horizon Dawn od @creatinfreak (dzięki Byku!), ale że nie miałem go na miejscu, to do paczki nie trafił. Przyleci bezpośrednio od darczyńcy.

 

Dzięki Panowie za propsy.

 

 

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...