Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Zasady powinny byc takie jakie narzucil fundator nagrod. Nagroda jest pudelko z niewiadoma i albo bierzecie udzial albo nie, nikt wam nie przystawia pistoletu. Kmiot popelnil ten blad ze dal pole do "negocjacji" a juz poprzednie losowania pokazywaly, ze jak tylko sie da gdzies wsadzic palec to forumowicze wstawia noge. Ok, ja nie biore udzialu wiec moge sobie gadac ale wlasnie z boku to tak wyglada, ze zamiast traktowac to z przymrozeniem oka to kombinujecie jak tu najmniej s t r a c i c. Bo na koncu i tak nie wiecie czy Kmiot toche zwiadl bo wystraszyl sie, ze zart z ryza papieru zadrukowana wujjaszkami bedzie slaby, czy tylko was podpuszcza a w srodku jest Switch.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No po sześciu piwach w sobotę pomysł z Mystery Boxem wydawał się spoko, ale wraz z kacem nadeszły wątpliwości, że po prostu ktoś nie doceni, bo tematyka po prostu nie trafi w gusta.

Ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że jest ona na tyle "neutralna", że jeśli ktoś jara się grami nie od wczoraj, to powinno być ok.

 

29 minut temu, Mejm napisał:

ze zart z ryza papieru zadrukowana wujjaszkami bedzie slaby

Nie mam drukarki ;/

 

30 minut temu, Mejm napisał:

w srodku jest Switch

Nijak nie pasuje do "seria gier i ikona gamingu". Oficjalnie dementuję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, bo pomału muszę zacząć coś planować, więc zamykam listę.

W losowaniu udział wezmą:

@Rudiok @oFi @marbel007 @Dud.ek @Dante @Moldar @mozi @MichAelis @łom @Grabek @Snake_Plissken @WisnieR @Square @zagul @areka @eloszki @Luqat

 

Jeśli ktoś się chce wycofać (przypominam, że to nie jest Mario, a kilku fanów liczących na łaskotki wąsem Mariusza tu było), to informować, bo losowanie najwcześniej jutro rano.

 

Przy okazji proszę trzech panów (spośród biorących udział) o wybranie sobie flagi jakiegoś państwa, pod banderą którego chcieliby wystartować.

Zakładając, że mój wstępny plan jutro wypali w akcji.

Kto pierwszy, ten lepszy, potrzebuję trzech flag, bo zabrakło mi kolorów. Kwestia czysto kosmetyczna potrzebna do rozróżnienia zawodników, pozostali będą w jednolitych barwach.

Odnośnik do komentarza

Dobra, Czarnogóra Rudioka, Polska Zagula, a Meksyk Ofiego.

MichAelis nie wystąpi w kolorze złej Polski, bo to wychodzi na to samo co Polska (zobaczycie to uwierzycie), ale że wkleił też jakiegoś dżentelmena z zespołem Downa, a kolorem zespołu Downa jest czerwony (i granatowy), to MichAelis będzie czerwony.

Ktoś jeszcze koniecznie chce pod jakąś flagą zamiast koloru?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

 

31 minut temu, ciwa22 napisał:

mogę też wybrać sobie jakąś flagę po nic?

W zasadzie możesz sobie wybrać flagę po nic, bo dosłownie nic w zamian nie dostaniesz.

Wszakże już po wszystkim. Losowanie się odbyło, zwycięzca jest znany, teraz jeszcze odrobina koniecznej postprodukcji i montażu, a potem wrzucam wyniki. 

Ale śmiało, wybierz sobie flagę po nic, spełniajmy małe marzenia.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...