Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

I teraz nie wiem, która opcja lepsza.

 

Brniemy w to w ciemno, ale istnieje ryzyko, że wygranemu tematyka Mystery Boxa wyraźnie nie podejdzie i najzwyczajniej w świecie go nie ucieszy, więc potencjał zmarnowany. To najgorszy scenariusz według mnie.

Albo zdradzam tematykę (nie wyjawiając konkretów co do fantów) i zostają wyłącznie zawodnicy rzeczywiście zainteresowani, a nagroda autentycznie wygranego ucieszy. Po zastanowieniu uznaję drugą opcję za lepszą i po prostu bardziej "praktyczną". Nagroda nadal będzie niespodzianką, a ryzyko związane z tym, że tematyka nie podejdzie odpada.

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Z założenie mystery box ma być mystery i niespodzianką. Może ewentualnie któregoś dnia wrzuć małą podpowiedź żeby dać szansę ludziom dołączyć się wycofać?

Forma prezentu zagadki potencjalnie większe ryzyko zawodu, ale z drugiej strony jak się akurat trafi w czyjeś upodobanie to będzie skakać do sufitu zaskoczony. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, XM. napisał:

Nic nie zdradzaj, weź się raz nie wyłam pod presją atencjuszy którzy zeruja na darowiznach, chłopie!

To nie tak, bo przecież tutaj nikt na mnie presji nie wywiera, zgłoszenia są, nikt nie kręci nosem na hazardową formę, nikt się nie domaga odpowiedzi, ale już tak ze mną jest, że jak mam coś oddać, to wolę komuś, komu na tym zależy. Po prostu naszły mnie wątpliwości czy dobrze to przemyślałem ;]

 

14 minut temu, Dante napisał:

Z założenie mystery box ma być mystery i niespodzianką. Może ewentualnie któregoś dnia wrzuć małą podpowiedź żeby dać szansę ludziom dołączyć się wycofać?

Mystery nadal by było, bo zagadką pozostanie jakiego rodzaju gadżety tam są i ile ich jest. Wiadomo, że przy wyjawionej tematyce odpada element całkowitego zaskoczenia, ale odpada też ryzyko sytuacji "ue, ja nawet tej gry/tych gier nie lubię".

 

A chyba się zgodzimy, że nie ma takiej serii i tematyki, która zadowoli każdego.

Odnośnik do komentarza

Na pewno uniknie się sytuacji że zawartość nie trafi do kogoś kto będzie ją miał w poważaniu oraz że jest szansa że trafi do kogoś komu zależy na fantach z tej gry/serii. Chętnie zagram ale nie chce wygrać czegoś co dla mnie będzie dośc obojętne - chociaż lubie gadżety, ale komuś innemu by dało full frajdy. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

Poza Silent Hill i Fallout:) 

Może racja z tym zawodem. Tylko tak pomyślałem, że może jak wyjawić to dać w spoiler. Wtedy niepewni i potencjalnie niezadowoleni mogą zerknąć i zdecydować, a  reszta może dalej  czekać na losowanie i późniejsze fotki/wideo z niespodzianki. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Dante napisał:

Poza Silent Hill i Fallout:)

No ja np. fanem Fallouta nie jestem, chociaż ta seria ma na tyle fajny artstyle, że jakoś bym to przełknął.

 

6 minut temu, Dante napisał:

Tylko tak pomyślałem, że może jak wyjawić to dać w spoiler. Wtedy niepewni i potencjalnie niezadowoleni mogą zerknąć i zdecydować, a  reszta może dalej  czekać na losowanie i późniejsze fotki/wideo z niespodzianki.

Och, ale czy pozostali oprą się pokusie, by nie zerknąć? ;]

 

No nic, jest jeszcze kilka dni, więc czekam na opinie pozostałych uczestników.

Odnośnik do komentarza

Można ewentualnie zrobić też tak, że w losowaniu wezmą udział ci, którzy trafią z memem tytuł, o który chodzi. Jeśli jedna osoba trafi, to wszystko jasne, gorzej jeśli nikt dobrze nie wyceluje. No i działałoby to wówczas, gdyby osoby wrzucające mema uznały same dla siebie, czy zaproponowany tytuł jest w ich kręgu zainteresowania. Czyli wrzucam mema z pokemonami, to w razie wygranej będę zadowolony, a nie wyrzucę nagrody do śmieci.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Luqat napisał:

Można ewentualnie zrobić też tak, że w losowaniu wezmą udział ci, którzy trafią z memem tytuł, o który chodzi. Jeśli jedna osoba trafi, to wszystko jasne, gorzej jeśli nikt dobrze nie wyceluje. No i działałoby to wówczas, gdyby osoby wrzucające mema uznały same dla siebie, czy zaproponowany tytuł jest w ich kręgu zainteresowania. Czyli wrzucam mema z pokemonami, to w razie wygranej będę zadowolony, a nie wyrzucę nagrody do śmieci.

W teorii fajnie, ale rodzi parę pytań. Co z tymi, którzy byliby zainteresowani więcej niż jedną tematyką? Dla każdej leżącej w ich kręgu mają wrzucać mema? Co z ludźmi, którzy już "zmarnowali" swój mem na taki z Mario? Co jeśli tematyka ich zainteresuje, ale akurat ta seria nie przyjdzie im na myśl? Albo jeśli jakaś seria jest dość neutralna (na zasadzie "wolałbym xxx, ale yyy też jest fajne i jednak chciałbym wziąć udział").

Ogólnie dobrze kombinujesz, ale jednocześnie komplikuje to wiele kwestii ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...