Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

No cześć, wróciłem. 

Będzie też tradycyjnie i bez komplikacji. Mam nadzieję.

 

Oddam za mema #27

 

Tym razem coś dla prawdziwych KONESERÓW GAMINGU. Coś IDEALNEGO na jesienne wieczory i nieoczekiwany napływ chandry. Niekwestionowana (przynajmniej przeze mnie) GOTY 2020, która dosłownie przed chwilą otrzymała parę nowych aktywności oraz solidne płatne DLC, gdyby komukolwiek było jeszcze mało atrakcji. A przecież jestem ostatnim, który mógłby zarzucać temu tytułowi brak atrakcji, skoro spędziłem z nim blisko 600 godzin. Panowie, to ostatni moment, by uratować swój honor gracza i dać szansę Animal Crossing: New Horizons.

 

Gra ciepła jak futrzane kapcie, ale pozbawiona ich nieprzyjemnego zapachu spoconych stóp. Tytuł ciepły jak ścianki odbytu Frostiego po całonocnym tarciu penisami, jak gdyby ktoś chciał wzniecić dzięki temu ogień. Gra będąca ucieleśnieniem rozluźnienia przy konsoli, pełna chillera, niezmącona przyjemność. Postacie tak słodkie, że chciałoby się je wyruchać, albo chociaż przytulić. Niewyczerpywalne źródło dobrego samopoczucia i nakryć głowy dla naszej postaci (kapturki roolz!). 

 

Jeśli szukasz w grze DUSZY, to lepiej trafić nie mogłeś. Tytuł idealny dla każdego. Ktoś uwielbiający dekorować znajdzie tutaj setki możliwości, by spełnić się artystycznie. Ktoś uwielbiający kolekcjonowanie będzie miał pole do wyżycia się, bo jest tutaj co zbierać, a wiele okazów odnajdziemy wyłącznie o określonej porze dnia/roku. Czy ambitni gracze potrzebują czegokolwiek więcej? Po co komukolwiek Pokemony, skoro może zbierać mieszkańców własnej wyspy - każdego z własnym charakterem i umiłowaniami. Gra daje nam pudło klocków i wyłącznie od nas zależy jak je ułożymy. A nasza wyspa będzie naszą oazą na pustyni smutku i trudów dnia codziennego. Będzie idyllą, cichym kątem, wieżą samotności, albo bazą wypadową by wybrać się do kogoś w gościnę - zależy od naszego nastroju. Równie dobrze możecie spędzić czas na podziwianiu oszałamiającego zachodu słońca. Czegokolwiek byś nie postanowił robić - satysfakcja gwarantowana.

 

ozm27.jpg.83c41de4c817b1e1e4a6590cca480476.jpg

 

Gra nowa, wciąż w folii. Angielskie wydanie. 'Nuff said. 

 

Zasady giwałeja.

 

  • Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz, to zapraszam do pierwszego posta po ogólne zasady i by nie zadawać głupich pytań.
  • Aby wziąć udział w losowaniu należy w tym temacie wkleić mema związanego z Animal Crossing. Standardowo: może to być .jpg .gif jakiś krótki filmik, a nawet jakiś efekt własnej twórczej pracy. Może być śmieszny, ale niekoniecznie.
  • Losowanie wstępnie zaplanowane klasycznie na okolice przyszłego weekendu. W razie potrzeby może się przesunąć, bo to trochę spontan i życie pisze różne scenariusze.
  • Możliwy deadline w okolicach piątku (może nawet czwartku), bo to zależy od stopnia przygotowań, które należy poczynić przed losowaniem.
  • Przekażę losowanie w dobre ręce. Wymagania minimalne. Niech losowanie będzie losowe.
  • Jedyne czego wymagam od uczestników to osobistego dopilnowania wyników, bo nikt ich nie zawoła. W skrajnych przypadkach kilku dni bez reakcji nagroda może przepaść.

Lista bonusowa z której zwycięzca może (ale nie musi) wybrać sobie dodatkową nagrodę:

  • Steelbook Fifa 20 -  Fifa Ultimate Team, nowy w folii. Rozmiar standardowych pudełek gier (PS4/XO). Zdjęcie tyłu.
  • Plakat Secret of Monkey Island - autor: Jakub Różalski, format A1 (841x594mm, kreda mat 130g), zapakowany w tubę.
  • Trzy dowolne numery PE ode mnie - #59 (lipiec 2002) #274 (czerwiec 2020; od Dud.ek), #284 (kwiecień 2021), #285 (maj 2021), #286 (czerwiec 2021), #287 (lipiec 2021), #288 (sierpień 2021), #289 (wrzesień 2021, stan dostateczny), #289 (październik 2021).
  • Trzy dowolne numery PE od BRY@N - 132 174 175 180 184 191 194 195 196 197 202 203 204 205 207 209 210 214 215 217 225 227 232 235 237 239 241 242 245 247 251 252 254 255.
  • RĘKAW DZIARA zdobiona motywami z gry RAGE. Chuj wie, może ktoś się będzie przebierał na bal maskowy, to będzie w sam raz xd
  • Worek - bidon z motywem Spyro the Dragon. Na pićko, aby lepiej smakowało żyćko. Długość 26 cm.
  • Całkiem śliczniutki i nowiutki (folia) steelbook Need For Speed: Heat. Kolorystyka wyborna. Przód i tył. Format jak pudełko do PS4. Naklejki na folii, więc nie powinno być z nimi problemu. (sponsor: Figuś)
  • Gra Far Cry 3 na X360. Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciami bonusu. (sponsor: Luqat)
  • Książka Gears of War: Pola Aspho (Karen Traviss). Odnośnik przekieruje do posta ze zdjęciem bonusu. (sponsor: creatinfreak)
  • Gra Deus Ex Mankind Divided na PS4. Stan tip-top. Angielskie pudełko, okrągła płyta bez skaz. (sponsor: Rudiok)
  • Gra Star Wars Squadrons na PS4. Gra wciąż w oryginalnej folii. VR opcjonalne. (sponsor: Rudiok)
  • Plakat z Legend of Zelda. Nowy. 91,5x61 cm.
  • Gra The Surge na PS4. Stan idealny, okładka polska. (sponsor: łom)
  • Gra Mirror's Edge Catalyst na PS4. Stan idealny, okładka niemiecka. (sponsor: łom)
  • Legalny klucz Steam na eFootball PES 2021. (sponsor: krzysiek923)
  • Klucz na grę Loop Hero [PC] (sponsor: Ukukuki)
  • Faceplate do Dual Sense'a, kolor biały. (sponsor: creatinfreak)
  • Figurka POP! Sonic. Znajomy ze zdjęcia giwałeja do ramki Sonica. Tutaj zdjęcie bez opakowania.
  • Kod na miesiąc Game Pass Ultimate, ważny do końca 2022 roku. (sponsor: BRY@N)

Lista banów (w nawiasie liczba giwałejów do przeczekania):

 

Pupcio (3)

Paolo de Vesir (1)

suteq (2)

MYSZa7 (4)

Dud.ek (5)

 

Animal Crossing & Chill.

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Pupcio napisał:

ciągle wygrywam i mam zawsze bana  :/ + ta gra to mega słaba gra wideo!

Po tych słowach coś mi się wydaje, że już więcej nic nie wygrasz.

Zresztą wiem, że próbowałeś obrazić Animal Crossing, ale wyszła Twoja ignorancja, bo AC to nie gra. AC to życie i dusza zamknięta w nieco ponad 4 GB.

W AC się nie gra. AC się odwiedza jak dobrego przyjaciela, zagaduje, spędza miło kilka chwil, a potem grzecznie żegna słowami "to do jutra!" i z uśmiechem wychodzi.

 

obnj5od4tno41.jpg

 

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...