Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Bzduras napisał:

Zawsze zostają Wormsy, trzy drużyny i do przodu. Wormsy zawsze spoko :rayos:

Staram się nie powtarzać losowań, ale w razie dramatu kreatywności zawsze można jakąś grę ponownie wykorzystać, to wiem.

 

29 minut temu, easye napisał:

Jakby co zgłaszam się, o grze nie wiem nic, mem z google grafika, więc na pewno wygram, szkoda Was chłopaki!

No ale zgłaszasz się bo interesuje Cię w ogóle ta gra, czy tak dla hecy, a grę się sprzeda? No jak to drugie, to lepiej zostaw grę ludziom, którzy chociaż zagrają i dadzą jej dłuższą szansę.

Bo na siłę listy startowej też nie chcę zapychać.

Odnośnik do komentarza

Nie no do kolekcji, jestem fanem Nintendo teraz, co prawda gram na tej konsoli najmniej, ale nie powiem, odkąd odkupiłem Lite to się w konsolce zakochałem.

Czy spędzę w grze 600h? - nie wiem, ale jak się znudzi wrzucę na losowanie, a nie na sprzedaż...:mog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo piszesz, że o grze nic nie wiesz, więc chciałbym Cię tylko uświadomić.

 

Powiedzieć o AC, że jest specyficzne, to jak nic nie powiedzieć. Wielu nawet nie musi gry próbować, by wiedzieć, że jest nie dla nich. Ja wczoraj spędziłem godzinę na wykopywaniu kwiatków, by zrobić miejsce na rolnicze poletko.

AC jest w wielu miejscach archaiczne i ograniczone, ale za to przesłodkie i rozluźniające.

 

Zapisuję Cię na listę, ale gdybyś jednak się rozmyślił, to daj znać. Może w kolejnym giwałeju będzie coś, na czym zależy Ci bardziej, a jak teraz wygrasz to będzie ban na trzy następne edycje.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

I co, to JUŻ? Wszyscy?! No tego się nie spodziewałem. Zakładałem, że AC to na tyle specyficzny tytuł, że wielu wciąż nie jest przekonanych i to będzie doskonała okazja, by za friko sprawdzić.

 

A tymczasem takie rozczarowanko. :szopenhauer:

Niestety ale mam bana. :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Uczciwie powiem ze z ta gra mam tak ze bardzo bym chciał spróbować ale jest duże prawdopodobieństwo ze poleci na półkę po kilku godzinach. Z drugiej strony moja 6 letnia córa zaczyna ogarniać  dobrze NS i mam w planie tak czy tak kupic żeby sobie z nią pograć wiec to kwestia czasu.
Skoro trafia się okazja to BIORE UDZIAŁ 

 

 

C1213475-B9E5-4BA9-B356-A886432C3280.webp

Edytowane przez LiŚciu
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...