Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Dante z drugiego miejsca wybrał sobie wersję PS4, więc została tylko ta Xboxowa.

Jako nagrodę bonusową wybrał Asterixa i Obelixa na PS4 od @BRY@N

Z tego co widzę, zawodnik najniższego stopnia podium również preferował PS4, zatem czekamy na jego decyzję co z tym fantem zrobić.

 

btw. nagroda dla Badusa już jest w drodze.

 

PS chce ktoś kupić rękawice bez palców? Raz noszone xd

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał:

Dante z drugiego miejsca wybrał sobie wersję PS4, więc została tylko ta Xboxowa.

Jako nagrodę bonusową wybrał Asterixa i Obelixa na PS4 od @BRY@N

Z tego co widzę, zawodnik najniższego stopnia podium również preferował PS4, zatem czekamy na jego decyzję co z tym fantem zrobić.

 

btw. nagroda dla Badusa już jest w drodze.

 

PS chce ktoś kupić rękawice bez palców? Raz noszone xd

Z losowaniami Kmiota jest jak z działaniami rządu, myślisz, że tego ostatniego się już nie da przebić, a jednak :D
Dzięki za super losowanie, ale interesowała mnie tylko wersja PS4, odpuszczam. Gratuluję dla zwycięzców! 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Zaleta jest taka, że Zagul unika bana i ma drogę wolną w przyszłych losowaniach.

Kto tak był kolejny, tuż za podium?

Czekamy więc na deklarację, a uczestnik informował przed losowaniem, że Xbox to jego pierwszy wybór, zatem o ile się nie rozmyślił, to chyba sprawa będzie zamknięta.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Bzduras napisał:

Nie no, przestań, na pewno zrezygnują, po co przeciągać

  Pokaż ukrytą zawartość

:vegeta_smile:

 

:rayos:

 

Wspaniałe to było losowanie i czapki z głów za całą otoczkę. Wszystkie detale sprawiają, że czuję się, jakbym oglądał program telewizyjny, w którym do wygrania są gierki. Do oglądania zabrakło mi tylko chrupków paprykowych i coli.

 

Piękna robota Panie Kmiot!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ok, poszło całkiem sprawnie, dziękuję wszystkim za czujność.

Dla porządku: ProstyHaker wziął tylko grę na Xboxa, z bonusu zrezygnował.

Przesyłka do Niego i Dantego powinna wylecieć jutro rano, więc przewiduję, że wszyscy będą się cieszyć z Crasha jeszcze przed świętami.

 

Jeszcze a propos "zarzutu", że poświęcam tyle czasu dla ludzi z internetu, to zaznaczę tylko, że zazwyczaj świetnie i kreatywnie się przy tym bawię, więc sytuacja win-win.

A nie wszystkie losowania nie są na tym poziomie zaangażowania z prostej przyczyny braku czasu (czasem pomysłu) na ich zorganizowanie z rozmachem.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

No tak to odebrałem, ale Square mnie zbił z tropu, więc zwątpiłem.

 

Poza tym myślałem o jakimś przearanżowaniu systemu banów w tym nowym roku. Losowań jest znacznie mniej niż w na początku i póki co nie zapowiada się, by miało być ich więcej. Podobnie jak chętnych. Więc jak ktoś łapie bana na 5-7 losowań, to praktycznie cały rok jest wykluczony z zabawy. Przy takiej skromnej ilości losowań ban na nawet trzy edycje jest surowy. Myślałem więc o jakiegoś rodzaju amnestii, a w przyszłości zwycięzców każdorazowo banować na 3 losowania, bez doliczania kolejnych +2 w razie wielokrotnych laureatów. 

Co myślicie? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...