Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Mem z Crashem? Nieodzownie Ktomaczas. Jakby co wersja na Xboxa (priorytetowa) i Switcha (drugi wybór), jeśli w którejś grupie zabraknie Ci zawodników do rywalizacji to możesz mnie tam obsadzić. Natomiast jeśli trzeba będzie wybrać jedną wersję pod groźbą kary śmierci to Xbox.

ktomaczas_crash_i_dzin.thumb.jpg.36743cbc2f49ae81696bc2d68d48cdca.jpg

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Zapowiada się POTĘŻNIE osadzone losowanie po 2-3 zawodników na konsolę. :banderas:

 

W ogóle może kogoś to zainteresuje, ale pluszowy Crash ze zdjęcia dołącza do listy bonusów. Jest tylko jeden, więc w razie czego kto pierwszy, ten lepszy.

Maskotka jest nowa, z folii wyciągnięta tylko na potrzeby zdjęć.

IMG_20221105_120741.thumb.jpg.126987607373dae33adea2cf6848fabf.jpg

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2022 o 10:36, Kmiot napisał:

Zapowiada się POTĘŻNIE osadzone losowanie po 2-3 zawodników na konsolę. :banderas:

 

W ogóle może kogoś to zainteresuje, ale pluszowy Crash ze zdjęcia dołącza do listy bonusów. Jest tylko jeden, więc w razie czego kto pierwszy, ten lepszy.

Maskotka jest nowa, z folii wyciągnięta tylko na potrzeby zdjęć.

IMG_20221105_120741.thumb.jpg.126987607373dae33adea2cf6848fabf.jpg

 

Ta maskotka jest tak bajer, że zaraz pewnie więcej ludzi dołączy dla niej.

 

Więc w międzyczasie wystartowałbym po wersję PS4 (1) lub Switch (2)

mem z życia wzięty bo tak miałem przy tym remastered trilogy

 

h759DA6C2.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, jak to rozwiązać, aby uniknąć zamieszania i chyba już wiem, ale póki co zostawię to dla siebie, hehe.

Generalnie możemy uznać, że dzisiaj o 20:00 zamykam listę chętnych, bo potrzebuję trochę czasu na poczynienie przygotowań i musze wiedzieć na czym stoję.

Najpewniej wyniki będą dopiero w poniedziałek/wtorek, bo raczej jutro nie uda mi się wszystkiego ogranąć.

Więc jesteśmy na łączach.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza

Tak jak wspomniałem w filmie: zapraszam tutaj, albo na PM pierwszego zwycięzcę z wyborem wersji gry + ewentualną nagrodą bonusową.

Potem drugie miejsce, który może zrezygnować z nagrody, jeśli pierwsze miejsce mu ją zabrało. Unika tym samym bana na kolejne losowania. Z tego co widzę, jest pewien konflikt, więc możliwe, że do głosu dojdą też miejsca spoza podium.

Będę informował na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...