Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś szczególne warunki, jeśli chodzi o pierwszy udział w giveaway'u?

 

Czy aktywność/reputację mam odpowiednią, nie wiem. Ale poniższe tak czy inaczej mnie rozbawiło. :)

 

 

 

Sprawdzę w wolnej chwili, czy bym czegoś nie dorzucił do nagród bonusowych, bo w OLXy i inne nie chce mi się bawić. A nuż....

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2023 o 20:46, Mejm napisał:

I wezme udzial dla samej zabawy. Chyba, ze Kmiotowi bedzie nieparzyscie czy tam inaczej przeszkadzalo w ulozeniu losowania to mozna mnie wykreslic.

Sprawa wygląda następująco. Licząc Mejma, mamy trzech chętnych. Pytanie, co oznacza "dla samej zabawy"? Rezygnacja z nagrody w razie wygranej?

Trzech uczestników to oczywiście niewygodna liczba. Z dwoma mogę zrobić wszystko. Z czterema również. A trzech to ani pojedynku 1 vs 1, ani uczciwej drabinki (rozwiązaniem byłaby jakaś gra na trzech, ale niestety nie mam pomysłu/namiaru na żadną).

 

Więc dwie opcje: albo znajdzie się czwarty chętny, albo Mejm dla samej zabawy wystartuje w innej edycji, a my zrobimy solówę Mysza vs Suavek.

Poza tym gdyby Mejm dostał się do finału (co przy trzech uczestnikach nie jest takie mało prawdopodobne), a i tak rezygnował z nagrody, to emocje w tym starciu byłyby jak na grzybach.

 

 

Odnośnik do komentarza

Słowem podsumowania #35.

Suavek nie chciał być aż tak brutalny, więc w ramach skruchy i nagrody pocieszenia odstąpił Myszy prawo wyboru bonusu.

Mysza skrzętnie z tej okazji skorzystał i wybrał sobie z listy Chernobylite na PS5. Sponsorem bonusu jest Figuś.

 

Tak jak planowałem jakiś kilka dni temu - od tego roku każdy zwycięzca łapie bana na trzy losowania, ale kolejne wygrane już tej liczby nie podnoszą, więc unikniemy kumulacji np. 9 losowań na banie.

Dotyczy tylko przyszłych zwycięzców. Bany wciąż aktywne z zeszłego roku muszą zejść tradycyjnie, chyba że mnie przekonacie, że powinno być inaczej.

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki @Kmiot za fajną akcję i jak zwykle zabawne i pomysłowe losowanie. :) Poszczęściło mi się jak na pierwszy raz, tym bardziej, że konkurencja z jakiegoś powodu liczna nie była... @MYSZa7 strzała oszczep w kolano popsuł marzenia, ale mam nadzieję, że nie ma mi bardzo za złe. ;)

 

Niemniej jednak jestem bardzo zadowolony, bo chętnie spróbuję kiedyś sił w Soulsach. Od oryginału na PS3 się trochę odbiłem swego czasu przez poziom trudności, ale teraz liczę będzie inaczej. Tym bardziej, że chciałbym z czasem również Elden Ring sprawdzić.

 

Ale na wszelki wypadek dokupiłem jeszcze parę "dodatków do gry"...

 

1046905023_1111kopia.thumb.png.646c22370ecd00bb6abd687edb27a056.png

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...