Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Marcin_wawa napisał:

Jesko prawilnie zakupiony za darmowy bon. Co za auto... Trochę zmienili chyba model jazdy na plus. No i poczucie prędkości jest zajebiste. Wreszcie czuć, że się zapierdala. :) 

Tak, zmienili. Auta są wyraźnie cięższe. Ogólnie jeździ lepiej niż w poprzednich częściach 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Aleks napisał:

Mi się rzuciło w oczy, w ustawieniach sterowania, że chyba do sterowania dachem nie są przypisane przyciski pada. Może to jakiś trop? 

Dachem się steruje za pomocą LB, nawet w filmikach promocyjnych było. W AMG One ustawia się spoilery i te wloty, tym samym przyciskiem. Ale też sam nie miałem jeszcze sposobności.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem sobie FH4 po graniu w FH5. No jest spora przepaść graficzno/dźwiękowa :banderas:

Nawet model jazdy lepiej teraz siedzi, samochody mocniej trzymają się drogi, nie zachowują się jak poduszkowce.

Muzyka i klimat Meksyku niszczy na kawałki UK. Wybór lokalizacji PG początkowo mnie rozczarował ale Ci magicy znowu to zrobili, gra cudo.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Widać, że zrobili ukłon w stronę kierownic, bo teraz kamerka ze środka (ale ta z deską, bez tych rąk wyglądem i animacją rodem z PS3) i naprawdę na manualu fajnie się śmiga, jak w prawilne wyścigi, bo w FH 4 to był czysty arcade (co oczywiście nie było złe, na pada było git).

Szkoda jedynie, że ten silnik nie ogarnia w ogóle AA, w 4K na wymaxowanych ustawieniach z MSAA x8 i tak roślinność smuży i jest masę flickeringu, wiadomo, w czasie jazdy tak tego nie widać, ale tymi filmikami pokazującymi te najazdy na środowisko narobili mi smaka, gram teraz też w RDR 2 i pod względem AA to jest przepaść na korzyść Rockstara, RDR 2 wygląda czyściutko i ostro, a w Forzie niestety ten AA trochę psuje efekt. Szkoda że nie poszli w TAA.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Daddy napisał:

Odpaliłem sobie FH4 po graniu w FH5. No jest spora przepaść graficzno/dźwiękowa :banderas:

Nawet model jazdy lepiej teraz siedzi, samochody mocniej trzymają się drogi, nie zachowują się jak poduszkowce.

Muzyka i klimat Meksyku niszczy na kawałki UK. Wybór lokalizacji PG początkowo mnie rozczarował ale Ci magicy znowu to zrobili, gra cudo.

Rozumiem, że porównujesz trybu 60ks? A jak ten „słynny” pop up? Naprawdę w FH4 jest mniejszy? 

Odnośnik do komentarza

W 30 fps też zdarza się coś doczytać przed oczami, ale rzadko kiedy. Chyba będą GOTY jak nic. Gra jest cudowna. Kolejna część aż prosi się o większy zarys fabularny. Japonia byłaby idealna. Wiem, że trochę na modłe NFS, ale fajnie jakby dali jakiegoś przeciwnika głównego gdzie tam zaczynamy nie jako gwiazda, tylko świeżak. Budujemy reputację i finał to wyścig nocny uliczny z nim. No musowo już musi być Japonia. Nie widzę już innego kraju. Chyba, że Polska.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...