Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Też miewacie problemy z rozłączaniem połączenia z siecią? Gra często wywala mi komunikat bym wrócił na mape z menusów itp. bo zostałem wywalony :/ eliminator przez to praktycznie niegrywalny, bo synchronizacja leży i sobie śmigam po pustej mapie by po 15min dostać komunikat, że jakimś cudem jestem 15 czy coś xd

Nie wiem o co cho, bo by zdiagnozować odpaliłem Horizona 4 i tam śmiga wszystko normalnie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, messer88 napisał:

Po co się kupuje domy? 

Ogólnie służą (do pewnego momentu) za fast travel. Niektóre domy mają dedykowane perki (zalety) które dostajesz po zakupie. Np jeden Ci da się wszystkie punkty Forzathon jakie zdobywasz są X2, inny że DJ w radiu będą puszczać przeboje podczas których mnożnik punktów leci w kosmos no i najważniejszy dom czyli Buenas Vitas daje Ci możliwość fast travelowania po całej mapie 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem jak wygląda powrót po 2 dniach do 30 fps i no nie ma powrotu XD Dodatkowo zauważyłem, że na autach jest ząbkowanie w 30fps chyba gorszy aliasing czy jakoś tak. W 60 fps auta ostre jak żyleta. 

Wprawdzie pierwsze emocje już opadły, ale raczej pograł w to dłużej aniżeli FH4. Dużo lepszy klimat. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Colin napisał:

 

do wygrania w losowaniu albo do kupienia na ebayu jak się wystarczająco szybko klika bo znikają w ułamku sekundy. w sklepie chyba go nie ma. na aukcji wyrwałem za 63k ale na farcie.

Właśnie kupiłem na aukcji, których jest pełno co chwila za 80k. Standardowa cena wykupu to 98k, więc tanioszka, ale czasem są tańsze za np. 70k.

Myślałem, że to będą białe kruki czy coś :mevek:

 

no i jak to jest z tymi jednorożcami, bo się nie znam? Co jakiś czas się pojawiają w wyzwaniach sezonowych czy jak?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojtas011 napisał:

Skoczylem 400m na lotnisku, na mapie zaznazczone ze zloto w sezonie, ale w menu brak losowania i punktów, ktos tak ma?

Też się z tym męczyłem. Okazało się że nie dość że musi być konkretny typ auta to jeszcze konkretna klasa. S1 musisz skoczyć. Niby pokazywało zaliczone ale dopiero po spełnieniu tego wymogu indeksu auta w pełni odhaczyło.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Luqat napisał:

Też czasami wydawało mi się, że po zrobieniu czegoś miałem komunikat o losowaniu, a po wejściu w menu nic nie było. Może miałem zwidy, a może rzeczywiście coś się cały czas kaszani. Np. wczoraj po włączeniu gry, od razu zaczęły mi wyskakiwać powiadomienia (kilkanaście) o jakichś zdobytych wyróżnieniach itp.

Bo raz odblokowujemy losowanie a raz nową nagrodę do wygrania w nim. Pewnie to drugie miałeś.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zalicza, z tym że czasem człowiek źle przeczyta i dziwiłem się czemu nie zalicza. 250mph to musisz gnać 400km przez 5 sekund. Ja też początkowo gnałem 250 i nic się nie działo ;p To samo z tym wyskokiem na ponad 400 metrów. Zamiast kupić sportowe super smachodoy retro, to kupiłem supersamochód retro i próbowałem xd Reszte normalnie zaliczało. 

16 minut temu, szurubur napisał:

te sezony u was dzialaja? rozumiem ze teraz jest lato, tak? 

pytam bo wykonuje np jazde 250 mph i nic sie nie dzieje :/

 

Odnośnik do komentarza

Kolejny błąd miałem jeszcze. Zaliczyłem wcześniej drugi etap Vocho na "złoto" i po jakimś czasie wyskoczył komunikat od tej babki, żeby podjechać, bo dalszy ciąg historii i kiedy dotarłem okazało się, że kolejny etap nadal zablokowany, mimo że było widać, że trzy gwiazdki zrobione. Sprawdziłem w rankingu i nie pokazywało mojego wyniku, więc spróbowałem przejechać jeszcze raz i faktycznie okazało się po tym już się odblokowało.

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Sprawdzałem jak wygląda powrót po 2 dniach do 30 fps i no nie ma powrotu XD Dodatkowo zauważyłem, że na autach jest ząbkowanie w 30fps chyba gorszy aliasing czy jakoś tak. W 60 fps auta ostre jak żyleta. 

Wprawdzie pierwsze emocje już opadły, ale raczej pograł w to dłużej aniżeli FH4. Dużo lepszy klimat. 

 

W 60 klatkach wszystko zdaje się być ładniejsze. Obraz jest płynny i czysty, świetnie widać efekty typu dym, mgła. Nic nie migocze i nie jest poszarpane gdy obraz jest w ruchu. 

W 30 klatkach jest lepiej chyba tylko na statycznych ujęciach... pewno w przydrożnym rowie leżą ze 2 kamienie więcej, no i ta zmiana jakości drzew jest mniej drastyczna. Choć przyznam, że ja już na to praktycznie nie zwracam uwagi. 

 

Ogólnie gierka jest super. Są to póki co najlepsze wyścigi na konsolach, jednak czwórka tak wysoko zawiesiła poprzeczkę, że siłą rzeczy nie ma już tak wielkiego efektu WOW jak to było poprzednio. 

Po prostu nie  czuć tu przeskoku między generacyjnego... wszystko jest tylko trochę lepsze/ładniejsze, a i są też downgorady w stosunku do czwórki. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Michał102 napisał:

 

W 60 klatkach wszystko zdaje się być ładniejsze. Obraz jest płynny i czysty, świetnie widać efekty typu dym, mgła. Nic nie migocze i nie jest poszarpane gdy obraz jest w ruchu. 

W 30 klatkach jest lepiej chyba tylko na statycznych ujęciach... pewno w przydrożnym rowie leżą ze 2 kamienie więcej, no i ta zmiana jakości drzew jest mniej drastyczna. Choć przyznam, że ja już na to praktycznie nie zwracam uwagi. 

 

Ogólnie gierka jest super. Są to póki co najlepsze wyścigi na konsolach, jednak czwórka tak wysoko zawiesiła poprzeczkę, że siłą rzeczy nie ma już tak wielkiego efektu WOW jak to było poprzednio. 

Po prostu nie  czuć tu przeskoku między generacyjnego... wszystko jest tylko trochę lepsze/ładniejsze, a i są też downgorady w stosunku do czwórki. 

No mi czwórka niezbyt siadła klimatem, bo ja wole bardziej takie Australie czy Meksyki. Także ta część jest dla mnie mega. Samo to, że zacząłem tablice rozbijać gdzie mam ich już ponad 60 ( w FH4 10 nawet nie miałem ) mówi za siebie. Miałem także nadzieje na więcej tych wyścigów cotygodniowych i wczoraj lukam, a tu 3 :D  Gra się pewnie znudzi kiedyś, ale na razie to jest ostre naparzanie. No chyba, że dosyć szybko walną DLC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...