Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, Aleks said:

@czapa przed patchem. 

 

@Bartg co do arcade, to z dwojga złego chyba tak lepiej. Do tej pory to było karkołomne zagrać i wygrać 4 razy w ciągu miesiąca. 

 

I jeszcze pytanie. Trochę tych zawodów arcade rozegrałem i jak speed, wreckage i chaos często się powtarzają (pomijam drift) tak zawody 'skoków' miałem raz. Też tak macie? 

 

Ja skoków ani razu nie miałem jeszcze. Zgadzam się, ze lepiej teraz z HA, ale wtedy bylo prawie niemożliwe skończyć, a teraz jest za łatwo, no ale moze ogarną. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, second napisał:

Udało Wam się przejść wyścig sezonowy z ciężarówkami? Mi za każdym razem przy starcie eventu wywala grę do dasha

 

Ja wczoraj zrobiłem jakby co. Ogólnie ta gra jest dalej spierdolona po tym patchu, bo i chuja dało. Niby horizon life miał być naprawiony, a dalej pustka na mapce i trza grać solo. Tak samo spierdolony mam jeden event z retro sedanami.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Faka napisał:

Ten patch to chyba coś zjebał, dłuższe wczytywanie gry, albo jak pomalować chcę to coś się zawiesza. God job pg.

Potwierdzam. Chciałem pograć, zrelaksować się po całym jebanym tygodniu pracy w zimnie na budowie. Po updacie co chwilę zwiecha. Czy na tym pierdolonym Xboxie coś może działać?

@ASX co tam się kurwa dzieje u was chłopie

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Wypuszczenie dużego patcha przed weekendem było dziwnym ruchem. 
 

Miałem tak, że chciałem kupić samochód i zmienić mu kolor i gra zawiesiła się na ekranie zapisywania. Zresetowałem grę. Samochód kupiony ale z podstawowym kolorem. 
 

Jutro mają być streamy w związku z nowymi sezonami. Ciekawe jak się do tego clusterfucku ustosunkują.

Odnośnik do komentarza

Poza tym, że sie dłużej ładuje i od czasu do czasu łapie zwieche to wydaje mi sie, że wskoczył jeszcze bonusowo alliasing, bo czasami mam takie ząbki na ekranie, że ps2 by ich pozazdrościło.

 

E:

Klasa sedany retro, a ja jade mercedesem coupe a obok audi kombi :szopenhauer:

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

A u mnie, z jakiegoś powodu, nie da się jeździć do przodu. Wciśnięcie gazu powoduje, że obroty wzrastają, ale auto nie rusza, bieg też zostaje na 1. Wsteczny normalnie działa. Nie wiem co się stało. Ustawienia asyst itd nie były zmieniane. Problem pojawił się po którejś cut scence.
Zgłupiałem...

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

u mnie z kolei wszystko działa zarówno na konsoli jak i na PC, swoją drogą optymalizacja jest całkiem dobra, bo gra na moim słabiutkim radeonie na ustwieniach stanowiących mix średnich i wysokich kręci się koło 50-60 fps

Można wiedzieć jakie masz dokładnie GPU bo u mnie na RX 580 4 GB żeby było stałe 60 fps (w 1080p bez dynamicznej rozdzielczości) musi być wszystko na średnich, wtedy gra wygląda słabo i do tego są jakieś glicze (np. źle wyświetlana tablica rejestracyjna). Dla porównania w FH4 miałem 75 fps, ustawione praktycznie wszystko na maxa i to wyglądało o wiele lepiej niż FH5 na średnich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...