Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

No elegancko, oby tylko ten performance mode 4/60fps nie obcinal detali czy gestosci roslinnosci, bo jesli ma to robic to niech dadza juz quality 1440p/60fps.
Ogólnie 1440p nie jest złe i chcialbym by w tej generacji wlasnie w ta rozdzialke i 60fps uderzali devi jesli nie dowioza 4k/60fps bez utraty detali.

A prawda taka, że nawet jakby dali 720p to bym gral w najlepsze brumy brumy na rynku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, NFSy sa nadal klepane jak dekade czy dwie temu, a średniaki po prostu zostały rozwalcowane jak 1 horizon wyszedł.
Mi osobiście brakuje czegoś arcade na zamkniętych torach typu PGR, stare Burnouty czy Ridge Racer, bo jedyne co wychodzi w tym formacie to symulatory albo jakies gokarty i inne bzdury.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wymagania nowej FH5. 

 

Procesor: Intel Core i3-4170 @ 3,7 GHz lub Intel Core-i5 750 @ 2,67 GHz

RAM: 8 GB

GPU: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti lub AMD Radeon R7 250X

 

No dawno nie widziałem tych kart, prawie 10 letnie GPU. No nieźle zoptymalizowana gierka bo mniej więcej GPu odpowiada mocy one. CPU to już chyba z poprzedniej dekady i to nie topowe. Z tym ,że są to minimalne więc pewnie 1080p/30.

 

https://www.purepc.pl/forza-horizon-5-wymagania-sprzetowe-pc-nowa-gra-playground-games-spokojnie-odpali-nawet-na-starszym-sprzecie

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Ukukuki napisał:

Wymagania nowej FH5. 

 

Procesor: Intel Core i3-4170 @ 3,7 GHz lub Intel Core-i5 750 @ 2,67 GHz

RAM: 8 GB

GPU: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti lub AMD Radeon R7 250X

 

No dawno nie widziałem tych kart, prawie 10 letnie GPU. No nieźle zoptymalizowana gierka bo mniej więcej GPu odpowiada mocy one. CPU to już chyba z poprzedniej dekady i to nie topowe. Z tym ,że są to minimalne więc pewnie 1080p/30.

 

https://www.purepc.pl/forza-horizon-5-wymagania-sprzetowe-pc-nowa-gra-playground-games-spokojnie-odpali-nawet-na-starszym-sprzecie

 

Pytanie czy to nie jest casus Sea of Thieves gdzie najsłabsze wymagania podawane były dla wartości 720p/15 xddd No, ale fakt, że optymalizacja ich gier to złoto - podłączyłem kiedyś PC-ta z i5 3470 i 1060 pod TV i w FH4 wyciągałem spokojnie 1440p/60+ na wysokich. Na 4K/60 były już artefakty graficzne, ale wciąż się gra uruchamiała. Nie wiem jak oni to robią, ale bardzo szanuję taką pracę.

 

a nie, już wiem

Spoiler

MAGIA :potter:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Rozi napisał:

Oby się przyłożyli do dźwięków silników, bo te w czwórce to była żenada. No ale ciuszki ważniejsze przecież.

To fakt, dźwięki silników to momentami dramat, jak usłyszałem na żywo Jeepa Grand Cherokee SRT, a później sprawdziłem te pierdziawkę w grze to mi się smutno zrobiło, a to pewnie nie jedyne auto z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, ASX said:

ja całą czwórkę grałem w podstawowym ubraniu, całkowicie olałem ten element xd 

 

Ja w sumie zmieniłem ubiór z defaulta dopiero jak przy jakiejś okazji wpadł kombinezon ala Stig i to by było na tyle. Fakt do dźwięków mogliby się przyłożyć, wiele aut brzmiało beznadziejnie, albo może nie tyle beznadziejnie, co po prostu jak zupełnie inne auto.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ukukuki napisał:

Wymagania nowej FH5. 

 

Procesor: Intel Core i3-4170 @ 3,7 GHz lub Intel Core-i5 750 @ 2,67 GHz

RAM: 8 GB

GPU: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti lub AMD Radeon R7 250X

 

No dawno nie widziałem tych kart, prawie 10 letnie GPU. No nieźle zoptymalizowana gierka bo mniej więcej GPu odpowiada mocy one. CPU to już chyba z poprzedniej dekady i to nie topowe. Z tym ,że są to minimalne więc pewnie 1080p/30.

 

https://www.purepc.pl/forza-horizon-5-wymagania-sprzetowe-pc-nowa-gra-playground-games-spokojnie-odpali-nawet-na-starszym-sprzecie

Czwórka jest genialnie zoptymalizowana, mam geforce 840m na niskich w natywnej rozdzielczości przez 99% mam betonowe 30fps, najlepsze jest to, że nie odczuwam tego, że gram w 30fpsa, naprawdę nie wiem jak oni tego dokonali, szczególnie po trójce która była katastrofą.

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Bigby napisał:

Nie mówcie nic o ciuszkach i emotkach...

 

Ile razy miałem w superlosowaniu klapki i różowe koszulki. Od biedy czasami wpadało kilka dolarów.

Kontrowersyjna opinia, chyba na tym polega element losowania, 10x wpadną różowe kalosze, raz super fura.

To jak szybko zbiera się samochody w FH i jeszcze w losowaniach miałyby być same fury, no nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...