Skocz do zawartości

PSX Extreme 283


Rekomendowane odpowiedzi

Pixela w sumie i tak nie czytam, ale za PE i forumek przy życiu chętnie dorzucę parę groszy. Byłby to mój pierwszy patronite w życiu, więc bądźcie delikatni. 

Nie no, jak trzeba, to warto spróbować bez czajenia się i nawet nie trzeba tłumaczyć powodów, bo każdy wie jak to z prasą teraz jest krucho.

Jak już upadać, to przynajmniej wyczerpując wcześniej wszystkie możliwości ratunku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Roger napisał:

Co do patronite - będziemy działać z planem na dniach, będę też rozmawiał ze Ścierą w sprawie pierwszych numerów PSX Extreme może uda się coś fajnego ogarnąć. 

jak coś to ja czekam na te pliki z pierwszych numerów :)

Bo chciałem sobie zrobić coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/fotoksiazka-fotoalbum-a4-pion-60-stron-5803080374

Np. rocznik 97, czyli pierwsze cztery numery w takiej zbiorczej, grubej książce.

Pierwsze numery miały mało stron, może taka księga to ok. 180 stron z pierwszymi numerami byłaby w którymś progu Patronite?

Oczywiście całość 1 : 1 z ówczesnymi reklamami, wesołą kamerą i tamtym klimatem, bez cenzury.

Odkąd zalało mi pierwsze 15 numerów, a nie mam siły tego kolekcjonować na olx, chodzi za mną ten pomysł wydania pierwszych PE w formie książki :/
Tylko potrzebne są PDFy, albo te surowe pliki, jakoś to odpalimy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Roger napisał:

sumie jak macie pomysły co byście chcieli w patronite w ramach wsparcia, co byłoby dla Was fajne, wartościowe, to również dawajcie znać będę działał. 

 

 

Bilet na walkę Gamery ze Ścierą w FAME MMA.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _daras_ napisał:

Ja zacząłem czytać Pixela gdzieś od roku i bardzo mi się podoba, fajnie się uzupełnia z PE- więcej publicystyki i krótsze recenzje. Taki magazyn o kulturze gier jak oni to piszą.

Co racja, to racja. Pixel ma ten klimat pewnej rozkminy kultury growej i okołogrowej. Świetna publicystyka, ostatni dodatek o gamedev - rewelacja. Aczkolwiek recenzje mają najgorsze. I o ile rzadko czytam recki w jakiejkolwiek gazecie/czasopiśmie, to tam już nie dotykam zupełnie. 

Odnośnik do komentarza

Kurde, nie kupuję prasy już prawie w ogóle ("ale to ty dzwonisz"), ale smutno mi w opór i dorzucę się do ratowania szmatławca. 

 

Jeśli chodzi o pomysł na specjalny próg, to np. specjalne wydanie szmatławca będące przekrojowym "best of" od początku istnienia, taki frankensztajn ze wstępniakiem z pierwszego numeru (o ile był - zacząłem kupować gdzieś od 10 numeru :frog:), relacją z plucia z wieży eiffla, recką MGS2, recką Myszaqa z tekstem o Jaworze itp. Całość stylizowana na normalne wydanie z jakimś klasycznym retro układem, np. z tym czarnym paskiem na okładce po lewej. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Obok wsparcia na Patronite chętnie kupiłbym pakiet wydań w pdf, które są niedostępne w sklepie Pixela, czyli od 1 do 261 numeru. Pixel swoje archiwum właściwie rozdawał przy zbiórkach na komiks i Puszkę Pandory w niskich progach, może i PE dałoby radę w rozsądnych cenowo pakietach lub jako całość udostępnić do zakupu? Skoro sytuacja jest nie za ciekawa to i z fizycznymi dodatkami nie ma co przesadzać.

Odnośnik do komentarza

Pixel mnie nie interesuje, ale za możliwość pobrania Szmatławca od pierwszego wzwyż, w dobrej jakości PDFie, rzuciłbym nawet kwotą trzycyfrową przez kilka miesięcy patronowania. Sentyment nigdy nie umrze, to kawał mojego życia, lata lektury. 

 

To chyba najbardziej atrakcyjna opcja dla potencjalnych wspierających. Dogadajcie się ze Ścierą i Fenixem, też by dostali jakiś procent od wpłat i wszyscy byliby zadowoleni, nic im to przecież nie szkodzi aby udostępnili pliki dawnych numerów, to już i tak antyk mający wartość wyłącznie dla garstki oldskulowych fanów. 

 

Ależ bym czytał!

Odnośnik do komentarza

Czyli chcecie zbiorke na kontynuacje wydawnia miesiecznikow, za ktore drukarnia chce kase z gory, ale w progach mialy by byc wznowienia starych extrimow ktore jak powstana, Sciera z zona je narysuja?

 

To by byla podwojna zbiorka - na obecny naklad i na dodruki. Bez sensu.

 

Progami mogly by byc jakies darmowe wjazdy na targi (pixel heaven), miejsce do handlowania na gieldzie, slot na prezentacje swojego panelu (o ile takie sa platne, ale na pewno sa uprzywilejowane), jakies tiszerty, wjazd na swiateczna impreze Zgredow (Yaczes moglby zlozyc zyczenia Gamerze). No ale raczej nie powinny byc nimi rzeczy ktore wychodza z (tej) drukarni.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że kiedyś ktoś z redakcji pisał, że przepadły (?) pliki starych numerów. Byłyby mega szkoda :(

 

Jeśli nie, to wydanie takiego The Best of PSXEXTREME, gdzie byłyby najlepsze teksty, może recenzje największych hitów, mogłoby być dobrym pomysłem. 

Gdzie mam wpłacić kasę?

 

I w sumie, jakaś kozacką koszulką lub bluzą z kapturem też bym nie pogardził. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...