Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu ktoś, kto został szczęśliwym posiadaczem Extreme Boxa albo Extreme Crapa? Co się trafiło w środku?
No ja boxa wygrałem jak już dostane i ktos mnie z domu poinformuję ze jest (mieszkam za granicą a paczka ma zostać wysłana na domowy adres) dam znać co było w środku

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dostałem numer z prenumeraty a na patronajtowy numer dalej czekam. Dziwne to ze prenumerata tak szybko a priorytetem wolniej.

 

Ps załapałem się na Świat Gier Komputerowych i widzę że to calkiem nowy druk. Tak wiec prosze jeszcze o C&A.

Tylko papier za gruby. Nie pamietam zeby ŚGK był wydawany na tekturze.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Jontek80 napisał:

Ps załapałem się na Świat Gier Komputerowych i widzę że to calkiem nowy druk. Tak wiec prosze jeszcze o C&A.

Tylko papier za gruby. Nie pamietam zeby ŚGK był wydawany na tekturze.

 

Masz na myśli to specjalne wydanie ze sklepiku Pixela? Ja tam ostatnio kupiłem numer specjalny Resetu, który przygotowali bodaj na Pixel Heaven 2019. Nie byłem czytelnikiem tego pisma za jego życia, ale to wydanie przeczytałem z przyjemnością - sporo ciekawych informacji zza kulis powstawania magazynu, recenzje/opisy hitowych gierek sprzed 20 lat, trochę felietonów. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, LeifErikson napisał:

Skuszę się chyba też na ten TS, bo ten specjalny Reset to fajne czytadło. 

 

Przy okazji ciekawostka - pierwszy numer PSXa poszedł właśnie na aukcji wydawcy za prawie 250 zł. :D 

 

To chyba czas wystawić moje dwa egzemplarze w wersji mint :obama:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...