Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, michal napisał:

ktorys z moznowladcow mógłby udzielić nam informacji odnośnie stanu finansowego gazety?

Na ten moment z płynnością finansową jest "stabilnie", jeśli Kolporterzy i reklamodawcy robią przelewy na czas. A z tym jest niestety różnie i np. wakacje to w tej kwestii jakaś masakra, bo wiadomo urlopy, księgowa zapomni, ktoś nie podpisze. Jest duża nadzieja w tym, że na jesieni wrócą targi i będziemy mogli odetchnąć. Nie chodzi tylko o Pixel Heaven, to akurat tylko jeden z projektów targowych wydawcy, który organizuje też targi z zupełnie niezwiązanymi z grami branżami. I to one w przeszłości to wszystko napędzały. Jeśli nie pozamiata już zapowiada w mediach czwarta fala, powinno się udać wyjść na prostą. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.06.2021 o 22:07, LeifErikson napisał:

Daj znać później co tam ciekawego w środku :D

1625240744044.jpg.196e4bb1375e7c0a10444adc3314f036.jpg

Archiwalny numer PE (ach, nostalgia), trzy komiksy z serii Pixela i kurwa nie wiem, worek/bidon Spyro xd

1625240744039.thumb.jpg.26ce5867892706d1c6fd525c882f26d9.jpg

1625240744035.jpg.8c9a26c99619355f5fa032503cbd2acf.jpg

Koszulka Skyrim, prosto z Bangladeszu, 100% cotton, rozmiar L

1625240744031.jpg.ea4d7986ad78f1ef87d713ba3334de31.jpg

Pończocha dla jednonogiego z RAGE xd

 

Szczerze mówiąc myślałem, że będzie gorzej, ale trochę szmelcu jest i paczuszka godna określenia crapbox. 

Polecam.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Właśnie się zastanawiam, czy jest jeszcze sens łożenia na Szmatławca. Cisza w eterze, nic się nie dzieje, Łapusz zaczyna się odbijać na eventach, jak to ostatnio Roger wspomniał, część rzeczy nie została zrealizowana w żadnej formie, jak te wspomniane spotkania... Tak średnio mam motywację do wsparcia.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Bzduras napisał:

Właśnie się zastanawiam, czy jest jeszcze sens łożenia na Szmatławca. Cisza w eterze, nic się nie dzieje, Łapusz zaczyna się odbijać na eventach, jak to ostatnio Roger wspomniał, część rzeczy nie została zrealizowana w żadnej formie, jak te wspomniane spotkania... Tak średnio mam motywację do wsparcia.

 

No właśnie, ciut więcej transparentności by się przydało, bo chyba była już jakaś struktura wokół tego (przecieki i losowania pojawiały się chyba jakoś koło 20 dnia miesiąca), a w lipcu póki co cisza. Wydaje mi się, że jak taka inicjatywa nie jest podsycana regularnie jakimiś informacjami, to powoli usycha, bo jeśli o mnie chodzi, to sentyment motywuje w ograniczonym horyzoncie czasowym. ;) Nie ukrywam, że czekam na numer zerowy i album. :ohboy: 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, ja mam podobnie jak kolega. Na początku w lutym/marcu był szum, panika i w ogóle, zaraz bankructwo, więc człowiek zareagował, bo wiadomo, tyle lat czytania, sentyment itp. Tymczasem teraz cisza, nawet jeśli ludzie dopytują o proste rzeczy, a nie domagają się czegoś więcej, więc entuzjazm człowiekowi opada, nawet jeśli wpłaca kilka złotych. Dodatkowo, to zainteresowanym powinno zależeć na podtrzymaniu zainteresowania mecenasów gejmingowych, a nie że Ci którzy wykładają swoją niemałą nieraz krwawicę, muszą się dopraszać o jakiekolwiek informacje. Mam naiwną nadzieję, że jednak ktoś to czyta i będą jakieś informacje zwrotne, bo też pomału tracę ochotę na finansowanie tegoż, jeśli jestem traktowany w stylu "dej".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrząc po topniejącym liczniku miesięcznej sumy wsparcia, chyba coraz więcej osób traci motywację, więc myślę, że  najwyższa pora, żebyś jakoś spróbować odwrócić ten trend. 

 

Nie zrozumcie mnie źle, nie chcę tutaj wyjść na marudzącego malkontenta, ale chyba każdy jest świadomy, że da się to robić lepiej - wystarczy raz w tygodniu napisać tutaj (czy na stronie zbiórki) COKOLWIEK - podobno numer zerowy już się smaży, więc można by tu choćby screena jakiegoś wrzucić, fragmencik tekstu, coś... Z przeciekami i losowaniami gadżetów pomysł był świetny, ale w tym temacie też cisza. Na stronie zbiórki nie pojawiło się żadne info już chyba od miesiąca, a sama zbiórka trwa jakieś 4,5.

 

Edytowane przez LeifErikson
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam problemu z wpłacaniem tych paru złotych na miesiąc, a nawet byłbym skłonny dać trochę więcej i to bez żadnych bonusów, bo chciałbym żeby pismo przetrwało trudny okres, jeśli tylko widziałbym jakieś sprzężenie zwrotne czy to na łamach magazynu (poza listą wpłacających) - no, chyba ,że coś przeoczyłem w szmatławcu - czy to na forum. Chyba napisać parę słów raz na tydzień czy dwa to nie jest jakiś niemożliwy wyczyn w czasach, kiedy można to zrobić w minutę, będąc na posiedzeniu. Wystarczyłoby jakieś krótkie info jak się rozwija sytuacja czy nawet cokolwiek zwrotnego, żeby ludzie chociaż mieli świadomość, że ktoś czyta ci napisali. Tylko tyle i aż tyle. @Roger? Ktoś?

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2021 o 11:20, lapusz napisał:

Dzień dobry. Tutaj Robert Łapiński / Łapusz. Przepraszam, że dopiero teraz się pojawiam w dyskusji, ale czas, czas... Przede wszystkim dziękujemy za okazane wsparcie i będę się starał bywać tutaj tak często jak się da. Może zorganizujemy jakieś AMA :) Dzięki Wam jedziemy do numeru 300, po drodze Extreme Party, a potem się zobaczy!

Jeśli chodzi o kontakt forum-redakcja/wydawca to to jest żart, tym bardziej patrząc na pierwszy i jedyny wpis powyżej i ilość wizyt użytkownika lapusz, no chyba że to jest fejkowe konto : )

Najśmieszniejsze jest to że jak wysyłałem pytanie przez patronite to dostawałem odpowiedź w przeciągu dnia roboczego, ale żeby ktoś zajrzał na forum magazynu który się tworzy i wyjaśnij sytuację to już chyba za dużo roboty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...