Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Wczoraj wróciłem z urlopu i czekała na mnie prenumerata, ale nie dostałem Extreme Plusa! Czy to jest związane z problemami zdrowotnymi P. Ł? Wy dostaliście swoje specjalne numery, czy tylko mi się zdarzyła obsuwa? PS. Przypomnę, że wspieram Szmatławca już 5 miesiąc kwotą 100 PLN. 

Edytowane przez dalaj
Odnośnik do komentarza

U mnie mija miesiąc od rozpoczęcia wsparcia, i wciąż nie wiem co dalej. Żadnego kontaktu typu za ileś tam się odezwiemy bo założyciel zbiórki jest nie dysponowany itd. Fajnie było by chociaż wiedzieć że ktoś widzi że wspierasz pismo, i powie zwykle dzięki. SŁABE

Edytowane przez Ruskie_Pierogi
Błąd
Odnośnik do komentarza

Wlasnie mi udostepnili Swiat Gier Komputerowych. Co prawda ja juz mam wersje papierowa wiec na nic mi to ale ciezko bylo upolować. Wiec ktos komu na tym zależy pewnie sie ucieszy. Mam wszystkie te specjalne wydania oprocz C&A ale ze zbiorki mam podobno dostać w wersji papierowej i do tego rozszezonej. 

Zona wlasciciela przyslala link wiec cos dalej jest nie tak. Nawet jesli wlasciciel jest na wakacjach w Bangladeszu.

Odnośnik do komentarza

Zajrzałem na FB Łapusza i napisał, że 20 sierpnia "wraca do akcji". Znajomi w komentarzach piszą tam życzenia zdrowia, więc ja bym naprawdę nie snuł jakichś wizji i domysłów, bo i po co? Przecież nie wrzuci Wam tu fotki ze szpitalnego łóżka, żeby cokolwiek udowadniać. :D Roger napisał co wiedział i jak dla mnie to zamyka wątek. Po owocach ich poznacie. :)

 

 

2 godziny temu, Ruskie_Pierogi napisał:

U mnie mija miesiąc od rozpoczęcia wsparcia, i wciąż nie wiem co dalej. Żadnego kontaktu typu za ileś tam się odezwiemy bo założyciel zbiórki jest nie dysponowany itd. Fajnie było by chociaż wiedzieć że ktoś widzi że wspierasz pismo, i powie zwykle dzięki. SŁABE

 

Dostałeś jakieś fanty odpowiadające Twojemu progowi czy nic? Bo nie wiem jakich podziękowań się spodziewasz, ale w piśmie są drukowane podziękowania w formie listy osób, które wspierają Szmatławca, więc o ile zacząłeś przed składem ostatniego numeru, to wydaje mi się, że powinieneś już tam być, chociaż nie wiem jaką mają rutynę jeśli chodzi o aktualizowanie tej listy.

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LeifErikson napisał:

 

 

Dostałeś jakieś fanty odpowiadające Twojemu progowi czy nic? Bo nie wiem jakich podziękowań się spodziewasz, ale w piśmie są drukowane podziękowania w formie listy osób, które wspierają Szmatławca, więc o ile zacząłeś przed składem ostatniego numeru, to wydaje mi się, że powinieneś już tam być, chociaż nie wiem jaką mają rutynę jeśli chodzi o aktualizowanie tej listy.

Jeśli chodzi o jakiekolwiek fanty to jak na razie nic. Skoro w danym progu wsparcia jest napisane że fanty będą to grzecznie zaczkam. Nie chodzi mi o jakiekolwiek imienne podziękowania publicznie, ale zwykłą wiadomość zwrotną zaraz po wpłacie typu ziomek fajnie że nas wspierasz i tyle. I wtedy wiem że wsparcie dotarło, oni wiedzą że gość X jest z nimi i pomoże im dalej ciągnąć coraz cięższy wózek typu branżowy magazyn. Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Hmm, to o ile dobrze pamiętam, przychodzi tylko taki systemowy mail z Patronite, z potwierdzeniem subskrypcji. Nie przypominam sobie, żebym dostał jakieś mailowe potwierdzenie bezpośrednio od wydawcy czy redakcji. No i zyskujesz dostęp do ukrytych postów na Patronite (z przeciekami itp itd.).

Ale Roger i inni zgredziole tyle razy dziękowali na łamach Szmatławca (+ ta drukowana lista w każdym numerze), że jak dla mnie wystarczy tych podziękowań. :D

 

Na Twoim miejscu jedynie można by się więc zastanawiać, dlaczego nie dostałeś patronackiego numeru z rozszerzoną zawartością, ale może już do Ciebie idzie. Albo tak jak pisał Roger - będzie te zaległości Łapusz ogarniał jak wróci. 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...