Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ mnie gość zirytował z rana.

Nie ma potrzeby się udzielać na forum, na którym właściwie nie ma przypadkowych osób nie związanych z magazynem - co na przykład ma miejsce na facebookowej grupie Secret Level, na której mało kto się deklarował, że kupuje Pixel, a co dopiero PSXe.

Po jaki ciul sam zakładał tu konto - jak sam twierdził dla lepszego kontaktu z czytelnikami? Może trzeba mu przy okazji PH powiedzieć co się o tym myśli?

 

W ogóle to się jakaś maniana odwala. W ramach droższego biletu na Extreme Party miały być koszulki, których nie było. Miały zostać dosłane. Podobno część osób nawet dostała. Ja póki co na swoją nadal czekam.

Według otrzymanych zapewnień przesyłka wysłana została pocztą i prawdopodobnie zaginęła. Mieli wysłać paczkomatem. Minął tydzień, a nadal nie mam info o tym, że coś do mnie zostało wysłane.

Do dupy z takim podejściem.

  • This 3
Odnośnik do komentarza

Nie dziwię się łapuszowi że nie chce się udzielać na forum gdzie każdy po nim jedzie, wyśmiewa i wyzywa. Jak by był moderatorem z możliwością rozdawania banów na lewo i prawo to pewnie sytuacja wyglądała by inaczej :sapek: No i jak się nie udziela to nie widzi problemów z patronitem/prenumeratą/pdf-ami, jak nie widzi to znaczy że wszystko działa elegancko (ewentualnie Roger naprawi), a jak wszystko działa to znaczy że można się poobijać :Cell:  Podejście jak jakiś kierownik za komuny

  • Plusik 1
  • Haha 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

Nie wiem gdzie to wrzucić, a trochę się wstydzę zakładać temat "Przyszłość PSX Extreme".

Jako że lubię grzebać na swojej stronce, to zrobiłem ankietę, odnośnie PE.

Pierwsze 5 pól jest wymaganych, reszta nie. Chyba wrzucę to na PPE i pejsa. Wyniki dam na forum, jak się coś uzbiera.

https://gracz.2ap.pl/ankieta-psx-extreme/

Czemu blog zniknął z PPE?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu na PPE usunięto wpis :) Właśnie chciałem znać opinię tamtejszych osób, być może część z nich czyta, a nie zagląda na forum.

Póki co jest ponad 30 odpowiedzi i same chłopy. Myślę że za jakiś czas dam Ci dostęp do admina/odpowiedzi, bo sama procentowość odpowiedzi za dużo nie mówi.
---
edit: ten komentarz niżej zostawiłem, nie chcę nic cenzurować. Widać też po IP że np. jedna osoba dla żartu wypełniła 3 x ankietę... :/

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ukukuki napisał:

A kto ma mieć? Właściciel czyli Idea Ahead.
 

No widzisz niebardzo. Jak reaktywowali Secret Service na te 2 numery to Lapusz nie mial prawa do loga SS, mial je Pegaz.

 

Jesli to co podal Rudiok jest aktualne (a watpie) to moze faktycznie razem z calym majdanem przeszlo i logo PE. Trzeba by zapytac Obsa.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mejm napisał:

No widzisz niebardzo. Jak reaktywowali Secret Service na te 2 numery to Lapusz nie mial prawa do loga SS, mial je Pegaz.

 

Jesli to co podal Rudiok jest aktualne (a watpie) to moze faktycznie razem z calym majdanem przeszlo i logo PE. Trzeba by zapytac Obsa.

 

Sugerowałbym się raczej umową ale jak to od strony prawnej wygląda nie wiem. 

 

https://www.gry-online.pl/newsroom/magazyn-psx-extreme-zmienia-wlasciciela/z01bf5b

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2023 o 10:47, kr4wi3c napisał:

Wypadłem zupełnie z tematu przez jakieś tam swoje sprawy i przestałem śledzić co tam się z PSXe dzieje, ale skoro faktycznie olali już nawet comiesięczne rozdawnictwo dla partonów to marnie widzę dalszą egzystencję. Zarówno magazynu jak i wydawcy.

Może sprawa zamknięcia Pixela Łapusza tak pochłonęła że nie ma czasu na inne rzeczy. Podobnie jak i na to forum.

 

spacer.png

 

Czas to On ma, bo ostatnio regularnie postuje w grupie Secret Level. Nie ma po prostu odwagi odnieść się do tego, co przeszkadza wiernym czytelnikom. 

 

Mam wrażenie, że uczuciowo to On ma w d... PSX Extreme, choćby dlatego, że nie ma nic wspólnego z konsolami i jego zainteresowania to czasy Atari i Ponga.

 

Co więcej, jest nowa grupa założona przez Micza i Spółkę. Z wydźwięków postów Micza, wybrzmiewa pewien żal do wydawcy, zresztą samo to, że założyli nową grupę i poniekąd odcięli się od Secret Level i środowiska Pixelowego, świadczy moim zdaniem o tym, że nie rozstali się w zgodzie. Co przy takim dziadowskim podejściu, jakie obserwujemy od miesięcy, nie powinno dziwić. Na pewno nie była to łatwa współpraca.

 

Roger też pewnie mógłby sporo o tym powiedzieć, ale ciągnie ten wózek oraz gość Go zatrudnia, więc wiadomo, że nie mogą mu puścić hamulce.

 

Dawałem miesięcznie 300zl na pismo i mialem w d... te fanty. W ogóle nie wiem, do czego to potrzebne, chyba żeby się kurzyło. Tak samo miałem z tymi płytami z CDA - dawałem to kolegom lub wywalałem do śmieci.

 

Chcę po prostu czytać pismo o grach. W przypadku PE, pismo, które kupuję regularnie od 4-tego numeru.

 

I prenumerata, którą dostaję terminowo oraz transparentność było tym, co mnie za to wparcie interesowało. I dobra komunikacja z czytelnikami. 

A prenumerata od miesięcy (lat) przychodzi z opóźnieniem, natomiast sam wydawca (właściciel) ma w d... czytelników, czyli konsumentów tego, co dostarcza. I to nie jest w porządku.

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • This 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...