Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

w ogóle kto kurwa wpadł na pomysł, żeby oba mecze półfinałowe i finał były na tym samym stadionie, to nie mam pojęcia 

 

Anglicy na 5 dotychczasowycj meczów 4 grali na Wembley, a jeszcze co najmniej jeden taki przed nimi xd

 

no może jakby całe te mistrzostwa były tylko w Anglii, to można by było to zaakceptowac, ale spoko, spoko - jutro się wypierdalaja na Danii jak ostatnio na Chorwatach

 

Spoiler

:no:

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieje ze wogole ten wybryk z multipanstwowym robieniem turnieju to pierwszy i ostatni raz. Ja juz na poczatku sie dziwilem wtf ze juz w grupie wlosi graja sobie w rzymie, holandia w amsterdamie o_O 

 

Nie no nie robmy sobie jaj. Max dwa panstwa wspolorganizujace i bez cyrkow ze ktos kurwa gra u siebie a drugi gra w baku a za dwa dni w sewilli.

Za to np nie uwazam ze zlym rozwiazaniem okazalo sie awansowanie z 3 miejsca. Zawsze dodatkowa seria gier jak w tym przypadku 1/8 to dla kibica dodatkowe meczyki. Nie ma co narzekac. Tym bardziej ze zlecialo , dopiero sie zaczelo a juz tylko 3 meczyki :(

Odnośnik do komentarza

Duńczycy podobno dopiero dzisiaj zaczęli trenować, widać ile kosztował ich ten mecz z Czechami. 

Niestety, ale Angole ich jebną, może nie do zera jak Ukrainców, ale takie 2/3-1 będzie na bank :( Nie wiem kto wymyślił taką drabinkę pod Anglie, ale powinien dostać za to karnego kutasa.

Odnośnik do komentarza

Pewnie, bo biedaki królowej nigdy nie zdobyli me, to im ułatwili. Przecież wiecie, że ten gównokraj to nie ma międzynarodowych sukcesów i jedynie, co oni mają to tylko puchar świata z 1966 :yao: Niemce, Brazylie, Francuzi czy tam Włosi, to taką anglię żują i wysrywają dupą.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Faka napisał:

jedynie, co oni mają to tylko puchar świata z 1966 :yao:

Mistrzostwa 1966 odbyły się w Anglii, więc moze ktoś uznał, że to jedyny sposób ;]

W sumie takie rozwiązanie jak teraz jest dla Anglików lepsze, niż gdyby Euro miało się odbywać tylko w Anglii. Bo oprócz tego, że oni siedzą na dupie w domu, to reszta drużyn musi dodatkowo śmigać po Europie, co nawet jeśli nie jest decydujące, to korzystnie na regenerację z pewnością nie wpływa.

A tak to przynajmniej wszyscy sprawiedliwie siedzieliby w Anglii.

Ogólnie im dłużej się to analizuje, tym bardziej zastanawiające jak ktoś mógł to zatwierdzić, bo to jest tak absurdalne i przekombinowane, że trudno wytłumaczyć.

 

Tym bardziej, że na to się zanosiło od jakiegoś czasu, bo ostatnio strasznie stękają nad wzrostem zachorowań w UK, więc trzeba było od razu zmieniać gospodarza, ale najwidoczniej taka opcja nie pasowała do narracji.

 

Cóż, można powiedzieć, że jakie Euro, takie półfinały/finał - pokraczne.

Odnośnik do komentarza

Ja tam do angli nic nie mam ale mogliby sie tak nie obnosić

 

I jeszcze ten lamus Kane xd Gdyby nie Sterling a liczenie na tego dziada to anglia by skonczyla turniej na 1/8 albo wczesniej. Taka prawda.

 

Takze jak juz Zwyrodnialec to zmien ten huragan na kolor czekoladowy prosze ja ciebie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...