Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem jakimś fanem gier Bethesdy ale po tym pokazie to szczerze, nie mogę się doczekać. To będzie gra do ogrywania latami, nie na jeden raz, bo za duży ogrom ale z przerwami na zasadzie, że gra się przez jakiś czas w to, później przerwa na coś innego i powrót, zapewne za każdym razem odkrywajac coś nowego, po malutku co by się nie znudzić, bo wiadomo, że tak duże gry mogą (choć nie muszą) się przejeść gdy są konsumowane w zbyt dużych ilościach na raz. Nie jest to moj ulubiony klimat w grach ale jednocześnie się ciesze, bo te tematy w realu mnie od zawsze interesowały a tutaj będzie można odkrywać i odkrywać galaktykę. To zapowiada się na najlepszą grę w kosmosie, nie ma sensu w ogóle porównywać do Mass effectow jak fajne by te gry nie były, nie ta skala.

Odnośnik do komentarza

Hmm.. jeśli będzie 60fps na PS5 to dam grze szansę bo jednak s-f i kosmiczne klimaty są mi bardzo bliskie.

Ale szczerze mówiąc to trudno mi zaufać Bethesdzie i Toddowi od czasu felernego F76, który wzbudził we mnie skrajne uczucia. Poczułem się oszukany bo dostałem jakościowo inną grę niż się spodziewałem. Ja rozumiem że od powstania dobrego (choć mocno zbugowanego) Skyrima czy nawet Eso (mimo chujowej polityki Zenimaxa) minęły lata ale po fejkowych trailerach ostatnich gier po prostu nie chcę się naciąć na kolejny zachwalany i przehajpowany produkt. Obserwuję i poczekam na pierwsze gameplaye po premierze a potem się zobaczy :)

 

Jedno Bethesda umie robić o czym wspomniał @Soban - wyjebitna ekploracja światów. Taka że po prostu chce się łazić i lizać ściany. W tym upatruję najmocniejszych atutów Starfielda.

  • beka z typa 3
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

Hmm.. jeśli będzie 60fps na PS5 to dam grze szansę bo jednak s-f i kosmiczne klimaty są mi bardzo bliskie.

Ale szczerze mówiąc to trudno mi zaufać Bethesdzie i Toddowi od czasu felernego F76, który wzbudził we mnie skrajne uczucia. Poczułem się oszukany bo dostałem jakościowo inną grę niż się spodziewałem. Ja rozumiem że od powstania dobrego (choć mocno zbugowanego) Skyrima czy nawet Eso (mimo chujowej polityki Zenimaxa) minęły lata ale po fejkowych trailerach ostatnich gier po prostu nie chcę się naciąć na kolejny zachwalany i przehajpowany produkt. Obserwuję i poczekam na pierwsze gameplaye po premierze a potem się zobaczy :)

 

Jedno Bethesda umie robić o czym wspomniał @Soban - wyjebitna ekploracja światów. Taka że po prostu chce się łazić i lizać ściany. W tym upatruję najmocniejszych atutów Starfielda.

Będzie dynamiczne 4K i 60 klatek na PS5 

Spoiler

jak sobie włączysz aplikacje Twitcha i streama  :kaz:

 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, SebaSan1981 said:

Hmm.. jeśli będzie 60fps na PS5 to dam grze szansę bo jednak s-f i kosmiczne klimaty są mi bardzo bliskie.

 

Pomijając idiotyzm tego zdania, na co Ci 60 klatek w eksploracyjnym rpg? Klatki animacji będziesz liczył do strzelania w multi? Czy klatki ciosów jak w Tekkenie? Nie wiem, może jestem za stary na dzisiejsze gry, ale pamiętam jak na C64 czy Amidze grało się w 20 klatkach i było to megapłynne. Obecnie też prawie zawsze wybieram 30 klatek i ładniejszą grafikę. Chyba, że gra ma skaszanione 30 klatek i wyraźnie to widać jak w nowym Ratchecie. Ale czy to w Spider-Manie, czy Forzie Horizon 5 na przykład te 30 klatek w zupełności mi wystarcza. I jeżeli Starfield jest robiony z myślą o 30 klatkach to te 30 klatek będzie ok

  • Haha 2
  • beka z typa 4
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, mario10 napisał:

No powiem Wam, że jak dowiozą to może być na prawdę dobra gierka. Jak będzie sztos to pożyczę od sąsiada X żeby ograć. Bo sama koncepcja gry mi się podoba zobaczymy tylko czy technicznie będzie dobrze.

Technicznie będzie chujowo jak zawsze, ale i tak ludzie się będą zagrywać i wchodzić do każdego budynku, trzeba tylko robić przerwy na kawkę przy każdym loadingu i będzie gitara :D. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Technicznie będzie chujowo jak zawsze, ale i tak ludzie się będą zagrywać i wchodzić do każdego budynku, trzeba tylko robić przerwy na kawkę przy każdym loadingu i będzie gitara :D. 

Mniej więcej tyle samo czasu na parzenie kawy zejdzie co na zakrapianie oczu po oglądaniu w akcji FFXVI w trybie performance, dla każdego coś miłego :kaz:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Homelander napisał:

 

Pomijając idiotyzm tego zdania, na co Ci 60 klatek w eksploracyjnym rpg? Klatki animacji będziesz liczył do strzelania w multi? Czy klatki ciosów jak w Tekkenie? Nie wiem, może jestem za stary na dzisiejsze gry, ale pamiętam jak na C64 czy Amidze grało się w 20 klatkach i było to megapłynne. Obecnie też prawie zawsze wybieram 30 klatek i ładniejszą grafikę. Chyba, że gra ma skaszanione 30 klatek i wyraźnie to widać jak w nowym Ratchecie. Ale czy to w Spider-Manie, czy Forzie Horizon 5 na przykład te 30 klatek w zupełności mi wystarcza. I jeżeli Starfield jest robiony z myślą o 30 klatkach to te 30 klatek będzie ok

No jeżeli 30 klatek w ścigałce ci wystarcza, to wątpie by w jakiejkolwiek gierce ci to robiło różnicę :balon:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem tego Directa raz jeszcze, na spokojnie. Ilość zróżnicowanych systemów i mechanik jest niewiarygodna. Niektóre wręcz przytłaczają (np. zabawa ze statkiem). Rozwój postaci wygląda obiecująco, skille wydają się różnorodne, cechy zapowiadają się ciekawie.

 

Oczywiście czuć w tym wszystkim Skyrima, momentami nawet Cyberpunka (?).

 

Ciekawe czy gdzieś blefują. Jeżeli uda im się to wszystko dowieźć i spiąć w jedną, spójną całość to czapki z głów.

 

Niestety obawiam się, że przez projekt tej skali niewiele ruszyli TESa 6 :(

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza

Aww jak miło, dziękuję za te klałny i minusiki od moich wiernych fanów. Jesteście tacy słitaśni :wub:

Ot dałem się podpuścić z tym ps5,  zupełnie zapomniałem że Xboś wziął Bugthesdę w swoje ramiona. Ale tak to jest jak ma się nocną zmianę, czasem nie wszystko trybi.

 

Ktoś tam jeszcze bekowo pytał na co mi 60fps w rpg? A no między innymi po to aby nie męczyć oczu. Mniejszy klatkarz wywoływał u mnie lekkie problemy z widzeniem w niektórych grach zatem cieszę się z każdego nowego tytułu (i remasteru starszych) gdzie mogę grać w 60fps.

 

 

A co do ostatniego pokazu Starfielda to troszkę odzyskałem nadzieję że może to być dobra gra. I kto wie czy nie przekona mnie do ostatecznego kupna Xboxa, zobaczymy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, SebaSan1981 said:

Aww jak miło, dziękuję za te klałny i minusiki od moich wiernych fanów. Jesteście tacy słitaśni :wub:

Ot dałem się podpuścić z tym ps5,  zupełnie zapomniałem że Xboś wziął Bugthesdę w swoje ramiona. Ale tak to jest jak ma się nocną zmianę, czasem nie wszystko trybi.

 

Ktoś tam jeszcze bekowo pytał na co mi 60fps w rpg? A no między innymi po to aby nie męczyć oczu. Mniejszy klatkarz wywoływał u mnie lekkie problemy z widzeniem w niektórych grach zatem cieszę się z każdego nowego tytułu (i remasteru starszych) gdzie mogę grać w 60fps.

 

 

A co do ostatniego pokazu Starfielda to troszkę odzyskałem nadzieję że może to być dobra gra. I kto wie czy nie przekona mnie do ostatecznego kupna Xboxa, zobaczymy.

 

No, już prawie 3 lata od przejęcia także można nie nadążyć za tak dynamicznymi wydarzeniami w branży gierkowej 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...