Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda zajebiście, ciężko tu się do czegoś przyczepić, jedynie co daje po oczach to sporo postaci ma drewnianą mimikę. Reszta :obama:  poprawili animacje podczas strzelania, eksploracji, świat jest gigantyczny przy tym wygląda świetnie, widać że dodatkowy rok zrobił robotę.

 

 

Trzeba szybko kończyć Zelde i Mariany.....ale będzie grane za 3mc :banderas:

Odnośnik do komentarza

Mimo tych 30-stu klatek, to jednak mnie zaintrygowała ta gierka, jak pokazali dokładny gameplay to noo, ogra się we wrześniu, podobało mi się to, że ta gierka jest bardzo dynamiczna jeśli chodzi o akcje. Ogólnie jesień zapowiada się spoko Forza i Starfield więc jednak coś tam próbują dowieść.

Odnośnik do komentarza

Czepiacie się mimiki, a to i tak jest duzy przeskok na + od ich ostatnich gier. Tu nie ma co spodziewac sie cudow, bo wszystkie npc z tego co jeden dev mowil mozna odtworzyc w kreatorze postaci.
Cut scenech typowych tez tu raczej standardowo dla beci nie bedzie, wiec nie dziwie sie, ze nie chcialo im sie robic super animacji mordy dla setek npc(ok mozna zrobic dla wazniejszych postaci, ale to by wtedy dziwnie kontrastowalo z reszta).

Chyba jakies posilki z id wlecialy by poprawic strzelanie, bo wyglada o wiele lepiej niz wczesniej i prezentuje sie po prostu spoczko, co w polaczeniu z jetpackiem i duza iloscia modow do broni moze dac fajne walki. Na koniec pokazu tez glowna postac uzyla jakiejsc mocy czy cos, wiec moze bedzie jakas magia tez albo specjale typu okrzyki ze skyrima.

Cala stylistyka gry jest ogolnie dosc swieza i to ichniejsze okreslenie nasapunk bardzo trafne. Ciekawe czy beda jacys inteligentni kosmici i ich frakcje oraz miasta.

Fajnie, ze ktos ogarnal, ze budowanie bazy w F4 przez koniecznosc ustawiania rzeczy w fpp to bylo nieporozumienie i tutaj normalnie izometrycznie mozna na szybkosci zbudowac funkcjonalna baze jako tako i fajrant.

 

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś grał w No Man Sky po patchach to już niektóre z tych featurów nie robią wrażenia, ba wyglądają na zerżnięte 1:1. Np. budowanie bazy wygląda tak samo, to samo że możesz tam jakieś wydobywanie surowców ustawić, proceduralne planety tworzone tylko dla ciebie albo żeby poruszyć sie między systemami musisz najpierw laserkiem pozbierać materiały na paliwo (to centralnie wygląda tak samo). Jak ktoś nie grał w NMS to może myśleć że to coś fajnego, ja mam flashbacki jak z wietnamu.

 

Ja mam jeszcze pytanie bo czekałem na to ale tego nie widziałem - czy w tej grze będzie można sobie real time z orbity wlecieć na jakąś planetę i wylądować? Wydawało mi się to oczywiste, ale jedyne co tu pokazali że na planecie masz zaznaczoną bazę, klikasz na nią i masz animacje lądowanie statku na planecie. Ani razu nie pokazali wchodzenia w atmosferę. Chyba jakby to była część gry to czymś takim się pochwalili? Przecież to najefektowniejsza sprawa w NMS czy Star Citizen.

 

O takie coś mi chodzi:

 

 

W Starfieldzie też będzie taka możliwość? Czy tylko fast travel na planete z orbity?

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Observer napisał:

No to słabo. To jest mega krok wstecz w porównaniu do branżowego standardu. To znaczy że dookoła planety też nie możesz zwiedzić, tylko wylądować w jednym ograniczonym punkcie który będzie zamkniętym terenem?

 

 

Nie wiem czy Starfield aspiruje do bycia „symulatorem” eksploracji kosmosu jak płatna beta Star Citiziena. Oczywiście rozumiem, że każdy ma inne oczekiwania, mi w tym przypadku to nie przeszkadza, bo nawet nie za bardzo grzeją mnie to podróże statkami kosmicznymi.

3 minuty temu, GSPdibbler napisał:

Serio nie zauważyliście że ten pokaz gry był gówniany? Uwielbiam serię Mass Effect (nie ciebię Androbiedo) i ograłem nie raz trylogię, ale to wygląda naprawde słabo. Taki przerost formy nad treścią. I ta mimika z przed 10ciu lat.

Ja o dziwo zauważyłem, że dużo osób jest zachwyconych tym pokazem. Ja obczaiłem tylko wybrane fragmenty i jak pisałem, czekam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Donatello1991 napisał:

30fps? To potwierdzone? Znaczy to było pewne, ale czy ptwierdzili. Słabo w uj.


Nie wiem czy potwierdzono, ale nie było nic o 60 na konsoli wiec :reggie: Dla mnie to i tak bez różnicy, takie gry ogrywam na PC, bo tam jest ich rodowód.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...