Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dziale Xboxa nikt nie hajpuje pod kosmos imprezy MS, normalne podejście że oczekuje się 3-4 gier, nikt nie pisze odklejonych marzeń że gta6 ex, mgs3 ex, castelvania ex, ps5 pro na jesień, killzone, motrostorm, itd. i co to będzie bo dwa lata przerwy było.

 

 

Takie są czasy że do niedzieli nie można być pewnym czy GOTY SF i FM wyjdą w tym roku  :lapka:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Daddy napisał:

 

Takie są czasy że do niedzieli nie można być pewnym czy GOTY SF i FM wyjdą w tym roku  :lapka:

Piękny Starfield w 30 klateczkach na moim XSX w listopadzie. Nie róbmy sobie jaj z obsuwą na przyszły rok. 

Będą mieli 10 lat i 10 edycji GOTY na doszlifowanie gry.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam sci-fi, lubię otwarte światy, eksplorację, zbieractwo, customizację.

 

Ale obejrzałem dzisiejszy trailer Starfielda oraz fragmenty pokazu i za cholerę mnie ta gra nie ciągnie...

 

Trailer wręcz okropny. Tak oklepany i sztuczny, że aż niesmaczny, bo tak naprawdę nie pokazał nic - ani gry, ani fabuły - tylko patetyczne klipy w tle pseudo-epickiej muzyki. Przynajmniej nic, co by wyróżniało grę spośród reszty.

 

Natomiast w prezentacji skupiono się na ogromie (wszech)świata, różnorodności środowisk itp. ale jak przyszło co do czego, czyli gameplay, to prawie z krzesła spadłem. Oklepany shooterek z nijakim poczuciem mocy broni, które bardziej przypominają NERF, plus elementy, które wałkowane są w każdym tworze Bethesdy od lat.

 

No i kurde 20 fps, jak nie mniej chwilami... :D Modele postaci najlepiej przemilcze - mam wrażenie, że niektóre animacje pamiętają jeszcze czasy Obliviona.

 

Oczywiście to tylko wrażenia po dzisiejszym pokazie. Nie kwestionuję, że będzie solidna gra i będzie w niej co robić. Ale żeby zaraz jakiś system-seller? Nah, obawiam się, że nie aż tak, przynajmniej dla mnie. Opinia subiektywna.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Suavek napisał:

Uwielbiam sci-fi, lubię otwarte światy, eksplorację, zbieractwo, customizację.

 

Ale obejrzałem dzisiejszy trailer Starfielda oraz fragmenty pokazu i za cholerę mnie ta gra nie ciągnie...

 

Trailer wręcz okropny. Tak oklepany i sztuczny, że aż niesmaczny, bo tak naprawdę nie pokazał nic - ani gry, ani fabuły - tylko patetyczne klipy w tle pseudo-epickiej muzyki. Przynajmniej nic, co by wyróżniało grę spośród reszty.

 

Natomiast w prezentacji skupiono się na ogromie (wszech)świata, różnorodności środowisk itp. ale jak przyszło co do czego, czyli gameplay, to prawie z krzesła spadłem. Oklepany shooterek z nijakim poczuciem mocy broni, które bardziej przypominają NERF, plus elementy, które wałkowane są w każdym tworze Bethesdy od lat.

 

No i kurde 20 fps, jak nie mniej chwilami... :D Modele postaci najlepiej przemilcze - mam wrażenie, że niektóre animacje pamiętają jeszcze czasy Obliviona.

 

Oczywiście to tylko wrażenia po dzisiejszym pokazie. Nie kwestionuję, że będzie solidna gra i będzie w niej co robić. Ale żeby zaraz jakiś system-seller? Nah, obawiam się, że nie aż tak, przynajmniej dla mnie. Opinia subiektywna.

Wiesz, że pokaz trwa?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Basior napisał:

Wiesz, że pokaz trwa?

Oglądam jednym okiem i zdania nie zmieniam, nie ważne ile będą zachwalać ogromu wszystkiego i przywiązania do detali, czy ilości rzeczy do zrobienia.

 

Walka kosmiczna wygląda fajnie, ale strasznie chrupie. Ale reszta serio trochę drewno, czemu winny jest chyba mimo wszystko silnik.

 

Żeby nie było - nie hejtuję na siłę bo "hehe xbox 16 times the detail hehe", czy co tam jest teraz modne na ujadanie. Po prostu JA tej gry nie czuję, a tak jak zaznaczyłem, generalnie uwielbiam sci-fi i RPGi. A bardziej zraził mnie trailer, niż sam pokaz. Bo wiadomo, że to jest materiał, który ogląda przeciętny konsument, a nie półgodzinny pokaz.

 

Pewnie jak bym już zagrał, to bym zmienił zdanie, bo nie można zaprzeczyć, że niektóre elementy robią wrażenie, ale jakiegoś szczególnego ciśnienia na grę nie mam. Brakowało mi takiego prawdziwego efektu "wow" w tym co obejrzałem.

Odnośnik do komentarza

No będzie tak jak w grach Bethesdy, będzie jakis tam wątek główny na 20-30h i jak będziesz chcial to możesz się na nim skupić, ale gra będzie miało pełno rozpraszaczy w postaci questów pobocznych, jakiegoś rozwijania statku, budowania baz, szmuglowania towarów i innych aktywności, które doprowadzą do tego że nagle obudzisz się po 100h i odkryciu połowy galaktyki, a wątek główny będzie ledwie zaczęty 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Pokaz Starfielda był bardzo dobry, naprawdę widac, że robili to te x lat. To na pewno będzie gra na lata. Oby tylko gry nie zjadły premierowe bugi i performance na konsolach, takie gry wychodzą rzadko, ja na pewno ogram, są jakieś kolekcjonerki na PC? 

Na pokazie bylo info ze ta turbo kolekcjonerka z zegarkiem i walizka bedzie miala tylko kod do sciagniecia. Pewnie Play Anywhere wiec bedzie do ogrania rowniez na PC. Na Steam w tej edycji bym nie liczyl.

Odnośnik do komentarza

Todd dowiózł. Chyba ktoś im pomagał przy szczelaniu od ostatniego gameplayu, bo walka wygladala dzis juz bardzo spoko.
Ogromna ta gra się wydaje z multum opcji do zabawy. Jedyna obawa jaka mi pozostała to, że będą nudne questy i lokacje poboczne hołdujace skyrimowi i jego nieskonczonym grobowcom draugrów xd, bo jednak ja to traktuje jako rpg a nie jakies gowno bez celu typu no man sky.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...