Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bigby napisał:

 

Pewnie tyle przy grze dłubało, a do tego jeszcze przynajmniej team od Flight Sima. :)

A no, jak najbardziej możliwe. Pewnie gdyby budżet był większy i ekipa większa to i ta nieszczęsna optymalizacja by była też lepsza, bo jak widzę słabo z tym na każdej platformie no ale grafika taka, że można wybaczyć :)

Odnośnik do komentarza

XSX, ustawienia prawie max, bo nie mam 120hz :kekw:

A tak na serio, to całkiem ładne to, choć brakuje tych 60 klatek. Lipsync rozjechany, AI przeciwników nadal głupkowate, ale tak na dzień dobry siadło mi bardziej niż jedynka. Wiadomo, że jak z GP, to +1 do oceny końcowej.

 

Aha, widoczna na screenie typu "z rodzinką na wczasach" aberracja jest na maxa. Teraz zjechałem na minimum i lepiej jest.

937e67cd-9051-4c51-a385-9879a40b556e.png

beb682af-014c-4c43-a4cc-378244c0cd8c.png

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rtooj napisał:

Nawet gdyby nawet pociągnął to w 4k60(niemożliwe) to nie jest to lepsze niż dual sense. Człowiek się zbytnio przyzwyczaił.

Dual sense'a do lapka podłączę bez problemu, nawet bezprzewodowo, ale ani drgnie

 

Możesz na PC mieć wszystkie funkcje Dual Sense'a jakie są w Plague Tale, ale przewodowo.

Odnośnik do komentarza

Podobny poziom co HFW, ale tam mamy otwarty świat i 60 fps  więc nawet nie ma co porównywać, bo wtedy szczury przegrywają.

No ja nie za bardzo słyszę muzykę w grze, bo słuchawek nie mam do xboxa, a w pilocie zepsuło i się parę przycisków w tym do podglaszania, więc w sumie czytam tylko dialogi, żeby wiedzieć o co kaman.

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

Te 40ks przy 120Hz na jakiej zasadzie to działa?

Nie mogę odszukać nic w opcjach. Rozumiem, że jak mam taki TV i w opcjach wyświetlania obrazu konsoli ustawię częstotliwość obrazu na 120 to będzie gierka działał w 40ks na XSX? To się coś na obrazie odbija?

 

No i drugie pytanie. Tutaj synchron głosów do ruchu ust był robiony po angielsku czy francusku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...