Skocz do zawartości

Metroid Dread


Ludwes

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Kris77 napisał:

 pomyslec ze kiedys w tej cenie mozna bylo kupic np kolekcjonerke wiedzmienia 3, trochę bieda. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, beardo0 napisał:

No faktycznie

 

Ale za wiele dobrego to tam nie ma: artbook, jakieś karty 3d i steelbook taki sobie w sumie

 

Bardziej by mnie zachęcili jakimś soundtrackiem na cd

 

Z roku na rok wychodzą podobne wersje w wyżej cenie - inflacja 

Zelda chodziło chyba po 329 zł 

Astral Chain Collector's Edition - 299 zł 

 

Fajnie jak dają steelbook-a do zakupów przedpremierowych 

 

A co do CD to tylko na Switchu chyba tylko pierwsza Zelda miała.

Edytowane przez Tynio
Odnośnik do komentarza

Artbook z tego Metroida może być całkiem spoko (design przeciwników, leveli, świata, w tym jakaś historia tych ptaków Chozo)

 

Astral Chain trochę żałuję, że nie wziąłem kolekcjonerki (tam by mnie interesował artbook i sound selection cd) - teraz chodzi od 500 zł wzwyż na allegro

 

Futerał całkiem spoko:

 

metroid-dread-switch-case-controller.ori

https://www.nintendolife.com/news/2021/09/show_your_love_for_metroid_dread_with_these_officially_licensed_switch_accessories

 

 

Odnośnik do komentarza

Była, ale kilka dni po złożeniu zamówienia zadzwonił do mnie pan z x-komu i bardzo smutnym głosem zakomunikował, że niestety muszą anulować moje zamówienie, bo dystrybutor nie dostarczył wystarczającej liczby egzemplarzy. Swoją drogą to nie pierwsza taka sytuacja z tym sklepem. Jak kilka lat temu złożyłem preorder na limitowaną edycję Destiny 2, to było dokładnie tak samo.

Edytowane przez RoL
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, blakuś napisał:

Spoilery już krążą od wczoraj na reddicie i reseterze.

 

Co do gry - działa na emulatorze Ryujinx

 

Ale jakieś fajne te spoilery?

 

5 godzin temu, RoL napisał:

Była, ale kilka dni po złożeniu zamówienia zadzwonił do mnie pan z x-komu i bardzo smutnym głosem zakomunikował, że niestety muszą anulować moje zamówienie, bo dystrybutor nie dostarczył wystarczającej liczby egzemplarzy. Swoją drogą to nie pierwsza taka sytuacja z tym sklepem. Jak kilka lat temu złożyłem preorder na limitowaną edycję Destiny 2, to było dokładnie tak samo.

 

O moim zamówieniu w MM na razie cisza. Trzymam za nich kciuki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...