Skocz do zawartości

RoboCop: Rogue City


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Nemesis napisał:

Weźmy pod uwagę mobilność blaszaka. Nie chlasta zwyroli z gracją Ghostrunnera. To czołg na nogach. 

No ale gra video nie musi być od razu symulatorem jak jakieś Gran Turismo (licencje i rajdy wielogodzinne). Robocop kojarzy mi się z puszką, która na ogół porusza się radiowozem po mieście, a jak wysiada to tylko żeby robić porządki :ragus:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

nie wiem czego wy się spodziewacie w grze o jebanym czołgu na dwóch nogach, drugiego BJ Blazkowicza?XD

 

10 godzin temu, LukeSpidey napisał:

głos Robocopa niestety dalej drewniane

ymm taki jak w filmach i np. w MK11, pomijając to że Weller ma już prawi 80 na karku

680d25af9eb4cb054fcd5f61e9eacda7.jpg

 

Poza tym kolesie robią grę za kasę która by nie starczyła pewnie na animacje wchodzenia po drabinie w grach bethesdy, czy naciągania cięciwy rudej alohy

 

Tak, recki będą pewnie na żółto i poniżej 70

czy się tym przejmuję, oczywiście że nie

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Suavek napisał:

:notsure:

 

No to fajne, czy słabe?

 

Oceny były generalnie średnie, a grze jakby czegoś brakowało.

Jak zaczęło się grać to było ok, żadnej rewelacji ale właśnie ok. W sumie to za pierwszym razem się odbiłem od gry, ale ponowne podejście spowodowało że nieźle się bawiłem. Taki dobry średniak.

Odnośnik do komentarza

I właśnie takie gry też są moim zdaniem potrzebne. Tym bardziej, że często są tańsze od reszty, zarówno w sprzedaży, jak i produkcji.

 

Gracze przyzwyczaili się do tzw. AAA, nierzadko ograniczając się tylko i wyłącznie do tego, co media i społeczność rozdmucha, podczas gdy przecież jest dużo gier zarówno o mniejszych budżetach, jak i rozmaitych indyków, które koniec końców również dostarczą mnóstwo frajdy. Przy "średniakach" też można się dobrze bawić i miło spędzić czas, a może i nawet lepiej, niż przy jakichś "dużych" grach.

 

Choć przyznam, że w takich przypadkach cena powinna być adekwatna. Terminator na premierę miał dobrą cenę. Pre-Ordery Robocopa widzę 60$. No i tu faktycznie, jeśli będzie ~250zł na premierę u nas, to ja dziękuję. Poczekam na obniżkę, ale zagram chętnie, tak czy inaczej, nawet jeśli będzie "drewno". ;)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Faka napisał:

Obstawiam, że najwięcej kasy poszło na samą licencję Robocopa.

właśnie podobno koszty licencji na gry do takich ip wcale nie są aż tak duże, dlatego np. Warhammerów tak dużo  wychodzi od różnych studiów.

3 godziny temu, Suavek napisał:

Pre-Ordery Robocopa widzę 60$.

na konsole czy PC?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...