Skocz do zawartości

RoboCop: Rogue City


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pograłem już sporo, pewnie w takim tempie dzisiaj skończę - gra jest dojebana na maxa, klimacik, akcja, sidequesty na mieście i te mniejsze na policji lepsze niż w niektórych obsranych open worldach. Robocop to prawdziwy boss, a nie jakaś miękka pałka. 

 

Prawdziwy Hidden Gem. 

 

Dałbym wiele, żeby więcej takich FPSów te mniejsze firmy robiły na tym UE5, jeżeli ten ich starszy Terminator jest choć trochę podobny, czuję się zachęcony :)

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wredny napisał:

Z tego, co czytam tu o RoboCopie to jest fhooy podobny, więc bierz i się nawet nie zastanawiaj.
Co prawda to drewno w oprawie z wczesnego PS3, ale dusza i poszanowanko dla materiału źródłowego silne tu są, więc powinno się Panu spodobać :hi:

No nie no, dla mnie Terminator to bleh i meh, 30 min i odpuściłem. Za to Robocop to mistrzostwo świata. Klimat, graficzka. Sztosik. 

 

Z graficzki jedynie drażni brak odbić w lustrach. Niby UE5, niby lumen i cała reszta, a lustra w pomieszczeniach to LOL. 

 

Chociaż mam wrażenie, że dla nas, ludzi urodzonych w latach 80 ta gra od strzała ma + 100 do klimatu, a cała reszta tego totalnie nie rozumie... 

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Crazy Horse napisał:

 

Ogrywaj na konsolach, to nie będziesz się łudził i rozczarowywał w tym samym momencie.

Na konsolach w ogóle jest lumen, czy SSR? 

1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

No nie no, dla mnie Terminator to bleh i meh, 30 min i odpuściłem. Za to Robocop to mistrzostwo świata. Klimat, graficzka. Sztosik. 

 

Z graficzki jedynie drażni brak odbić w lustrach. Niby UE5, niby lumen i cała reszta, a lustra w pomieszczeniach to LOL. 

 

Chociaż mam wrażenie, że dla nas, ludzi urodzonych w latach 80 ta gra od strzała ma + 100 do klimatu, a cała reszta tego totalnie nie rozumie... 

Też to zauważyłem, gra piękna, ale widać, że to nie AAA budżet i silnik nie jest w pełni wykorzystany, aczkolwiek w full detalach jest i tak topka. 

Odnośnik do komentarza

Zbliżam się do końca, Robbo to wybitny przedstawiciel klasy średniej, bawię się przy tej grze lepiej niż randomy przy trailerze GTA VI. 

 

Lokacje lekko powtarzalne, ale jakoś chce się iść dalej, fajnie robi się te sidequety, nie spodziewałem się zupełnie takiej ilości ciekawych przerywników od rozpierduchy, bullety time, miodne strzelanie, drzewko skilli, klimat filmów, wszystko się zgadza. Na PC gra wygląda pięknie, działa pięknie. Contentu na 15+ godzin. 

 

Niech wrzucają to do gamepassów/plusów, to może trochę więcej ludzi pozna tego hidden gema FPSów. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem i bardzo przyjemna strzelanka. przeciwnicy eksplodują od fali pocisków, jest klimacik i gra się fajnie. Samo strzelanie i rozwałka wypada super a różne zadania poboczne, zdobywanie leveli skilli itd to taki mały i miły dodatek.  Teyon powinno się trzymać takiej niszy klimatycznych strzelanek FPP  dla pojedynczego gracza bo zarówno Terminator jak I Robocop są bardzo spoko. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...