Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Coś jest nie tak z horrorami scifi w ostatnich latach, każdy kolejna, nawet bardzo dobra to większa lub mniejsza porażka sprzedażowa, szkoda, Callisto skończyło się zamknięciem tematu serii, Dead Space plotki o ubiciu dwójki, Alien Isolation też był kapitalnie przyjęty przez graczy i nigdy sequelu nie było. Kogo to wina? :/

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pupcio napisał:

Myśle że wydawców którzy mają jakieś chore oczekiwania sprzedażowe względem gier survival horror ale moge się mylić :wujaszek:

Zapatrzyli się na sukces serii RE zapewne. 

 

Callisto dużo hajsu wpompowane i nie pękło, ale Alien, czy Dead Space Remake to nie były jakieś wielkie projekty, no cóż, taka branża, ja tam scifi zawsze przyjmę :). 

Odnośnik do komentarza

Już tam EA grubego przeciekera wyjaśniło:

Cytat

EA has denied reports that a Dead Space 2 remake was in development before being canceled, with a spokesperson telling IGN, "We don't normally comment on rumors but there is no validity to this story."

 

Tych likerów to za jaja wieszać, nic więcej.

Odnośnik do komentarza

Dwójkę bym przyjął day one, chociaż remake jedynki trochę mnie pod koniec znużył (nie jestem w stanie przypomnieć sobie teraz, czy oryginał wywołał u mnie te same odczucia). Mimo wszystko odświeżenie było świetne i aż dziwne, że EA zrobiło tak dobrą robotę w tym temacie - spodziewałem się raczej czegoś bardziej po łebkach i szybkiego skoku na sianko, a wyszedł remake na poziomie Residentów jeśli brać pod uwagę samą jakość względem pierwowzoru.

 

Ale ciężko wepchnąć do singlowego space horroru skrzyneczki, battle passy i fabułkę o mudzinach-gejach z tiktoka, więc dwójeczki niet :frog:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Horrory chyba są już tylko dla niszy. Nowa generacja dzieciaków gra w Fortnite’y i GTA Online. Horror ich nie interesuje. Szkoda. Ale zawsze deweloperzy mogą tworzyć gry mniejszej skali z mniejszym budżetem pokroju Tormented Souls, które nas, fanów survival horrorów, zadowoli. Ale fajnie by było też dostać w pysk next-genowym AAA. Zostaje chyba tylko Resident. 

Odnośnik do komentarza

https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-04-10/-dead-space-franchise-is-officially-on-hold-at-electronic-arts

 

od sojaka schriera

 

Cytat

Hopes for a new Dead Space game at EA were derailed after sales of the remake missed the company’s expectations, said the people, who asked not to be identified because they weren’t authorized to speak publicly.

 

Grubb keeps on winning, a hejterzy dupa cicho.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Bzduras napisał:

Dwójkę bym przyjął day one, chociaż remake jedynki trochę mnie pod koniec znużył (nie jestem w stanie przypomnieć sobie teraz, czy oryginał wywołał u mnie te same odczucia). Mimo wszystko odświeżenie było świetne i aż dziwne, że EA zrobiło tak dobrą robotę w tym temacie - spodziewałem się raczej czegoś bardziej po łebkach i szybkiego skoku na sianko, a wyszedł remake na poziomie Residentów jeśli brać pod uwagę samą jakość względem pierwowzoru.

 

Ale ciężko wepchnąć do singlowego space horroru skrzyneczki, battle passy i fabułkę o mudzinach-gejach z tiktoka, więc dwójeczki niet :frog:

kurde a rok temu mówili, że to wielki powrót EA do gier singlowych na LATA :leo:

Jebane korporacyjne excelowce chorągiewki vlookupy. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...