Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Demko dwa razy skończyłem, więcej nie gram, czekam na premierę :banderas:

Siada mi tytuł niesamowicie, jest klimacik i walka daje ogromną satysfakcję, ze zwykłymi pionkami oraz bossami, a w szcególnlści jak się bossa paruje kilka razy pod rząd! :starwars:


No i ten soundtrack przygrywający podczas eksploracji i podczas odpoczynku w obozie, miodzio! :music:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurde świetna gierka się szykuje. Demko skończone, boss z challengu rozwalony. Muzyka, klimat, system walki, mnóstwo kombinacji a przecież to tylko demko - wszystko tu gra, gameplay jest mega miodny. Grafika poprawna, ważne że jest 60 fps do tego nie czuć dropów. Tytułem w ogóle się nie interesowałem a tu wlatuje na 100%!

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Czezare napisał:

Jeśli demko nie podpasowało koledze to trudno, zdarza się. Nie musi się wszystko podobać wszystkim.

Pełna zgoda dlatego propsy dla twórców za udostępnienie demka. Tak czy siak trzymam kciuki, może wyjdzie z tego perełka-niespodzianka jak Helldivers II czy ostatni Książe Persji. A taki miał być kiepski rok ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, addhoc napisał:

Jak ktoś ma za mało życia na one hit kill to polecam zmienić na tryb fabularny by poznać gierkę bez frustracji. Na normal to ten ostatni Boss zmiata dwoma ciosami 

 

Tutaj są sami sekirarze i bloodborniarze piekny kawalerze :wujaszek:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Mają być dwa tak jak w demie chyba.

 

19 minut temu, addhoc napisał:

Jak ktoś ma za mało życia na one hit kill to polecam zmienić na tryb fabularny by poznać gierkę bez frustracji. Na normal to ten ostatni Boss zmiata dwoma ciosami 

Wystarczy parować, a w ostateczności blokować. Tarcza też mocno pomaga, więc załóż jakiś ciuch, a nie biegaj na golasa.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu złożyłem pre order. Demko tylko utwierdziło mnie w przekonaniu iż była to decyzja jak najbardziej słuszna :) Fajny/przyjemny gameplay. Grafika/płynność na bardzo dobrym poziomie, godnym PS5, no i nie będzie zaskoczenia że EVE przyjemna jest dla oczu :) Zresztą mam nadzieję że główna bohaterka w pełnej wersji będzie ciekawą postacią, nie tylko wizualnie. To się tyczy też reszty postaci, męskich i żeńskich (mam nadzieję że bez "aktywiszczów" itp dzwiolągów :P ).

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

czyli co, yaczes znowu się mylił, ale i tak zarobi:red:

 

Myślałem ze u niego nie będzie, bo tak psioczyl na to juz dawno. A zamowienie u mnie już dawno wisi w pobliskim mediayanuszexie.

 

Edit.

 

Jednak u Yaczesa bedzie brane. Cebuliony i niska cena to jedno, ale co Yaczes to Yaczes:lapka:

Edytowane przez oFi
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Biorę tego Stellara z LRG jeśli nie będzie u innych źródeł. Jedyny szkopuł że delivery ma być w lipcu dopiero, zatem zobaczymy. Jak gdzieś wyrwę fizyczną kopię wcześniej to będzie bardzo dobrze.


Przecież to normalnie wydawana gra - po co się w jakieś LRG bawić, jak normalnie w marketach będzie?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...