Skocz do zawartości

PSX Extreme 292


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ja mam się nie zgadzać? Myślę, że przede wszystkim wolelibyśmy, aby powrócił Głos Ludu, który w pewnym stopniu mógł napędzić forumek jako miejsce dla czytelników. Może jestem naiwny, ale nie przekonamy się, póki nie spróbujemy. 

Jak wróci Głos Ludu, to tam byłoby ewentualne dobre miejsce na wspomnienie o takim forumkowym plebiscycie/plebiscytach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Myślę, że ważne w tej kwestii jest najpierw jedno pytanie, czy właściwie statystyka. Jaka jest ilość osób kupujących i czytających magazyn, równocześnie siedzących i udzielających się na forumku? Wątpię, byśmy w kilkadziesiąt luda utrzymywali ten preceder, więc większość nabywców szmatławca zdaje sobie zapewne sprawę z istnienia tego forum, niemniej jest to w ich mniemaniu coś na wzór mitu, legendy i jakiegoś starego pierdu internetowego. Co w związku z tym? No może być tak, że czytelników chuj obchodzi nasza zabawa, a to zwiąże się z tym, że trudno będzie wyłuskać kawałek miejsca na łamach. Wzmianka może i tyle. Tak mi się przynajmniej wydaje., choć fajnie by się było pomylić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Grzes58 napisał:

U mnie komplet stron, niczego nie brakuje. Co do okładki, to mnie również brakuje świątecznego motywu, choćby w okolicach logo. Być może dystrybutor zamawiający okładkę sobie tego nie życzył? Albo grafik Szmatławca ;p

W sumie fajnie jak ludzie się cieszą, że wszystkie strony są.

 

też mnie to zastanawia, czemu tych świątecznych motywów nie ma od lat. Kiedyś grudniowe numery, zawsze były grubsze, jakieś konkursy itd. Niekoniecznie mówię to u o PE, ale ogólnie o gazetkach growych.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MichAelis napisał:

W sumie fajnie jak ludzie się cieszą, że wszystkie strony są.

 

też mnie to zastanawia, czemu tych świątecznych motywów nie ma od lat. Kiedyś grudniowe numery, zawsze były grubsze, jakieś konkursy itd. Niekoniecznie mówię to u o PE, ale ogólnie o gazetkach growych.

I obowiązkowo Lara Croft z czapeczką Mikołaja :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Kmiot napisał:

Ale co ja mam się nie zgadzać? Myślę, że przede wszystkim wolelibyśmy, aby powrócił Głos Ludu, który w pewnym stopniu mógł napędzić forumek jako miejsce dla czytelników. Może jestem naiwny, ale nie przekonamy się, póki nie spróbujemy. 

Jak wróci Głos Ludu, to tam byłoby ewentualne dobre miejsce na wspomnienie o takim forumkowym plebiscycie/plebiscytach.

 

A tak czysto hipotetycznie, jakbyś miał okazję prowadzić Głos Ludu, zdecydowałbyś się? 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Chabera napisał:

Właśnie przeczytałem "rodzyny" z działu listów. Może jest za wcześnie, może z wiekiem umiejętność czytania ze zrozumieniem u mnie zanika, ale tak odklejinego kawałka tekstu dawno nie widziałem na łamach szmatławca :)

 

Pamietam, że kiedyś tego typu listy pojawiały się co jakiś czas. To wygląda jak z jakiegoś generatora losowych zdań. :D Generalnie to chyba szkoda miejsca na takie dziwadła. 

Odnośnik do komentarza

A ja z innej beczki- Piechota, art o MGS klasa. Lubię jak w tekście jest dużo autora ;)

 

I mimo iż często pojawiają się tu mieszane opinie odnośnie Myszaq lubi, dla mnie te 2 strony to sztos. Można wyhaczyc kilka perełek (chocby polski "monument").  Swoja droga horror "wilkołak" o którym wspominał kręcony był w Bulowicach, z których pochodze. Myszaq, grałem w piłę na boisku przy pałacu, gdzie miały miejsce wydarzenia z filmu :p (wtedy była tam odwykówka)

Edytowane przez K.Adamus
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, K.Adamus napisał:

 Swoja droga horror "wilkołak" o którym wspominał kręcony był w Bulowicach, z których pochodze. Myszaq, grałem w piłę na boisku przy pałacu, gdzie miały miejsce wydarzenia z filmu :p (wtedy była tam odwykówka)

 

No proszę jaki ten świat mały, ja też z tych okolic. Przez lata przejeżdżałem niedaleko pałacu raz czy dwa razy dziennie, ale dopiero przy okazji tego filmu miałem okazję go zobaczyć z bliska - piękny. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2021 o 15:58, Okie from Muskogee napisał:

Myślę, że ważne w tej kwestii jest najpierw jedno pytanie, czy właściwie statystyka. Jaka jest ilość osób kupujących i czytających magazyn, równocześnie siedzących i udzielających się na forumku? Wątpię, byśmy w kilkadziesiąt luda utrzymywali ten preceder, więc większość nabywców szmatławca zdaje sobie zapewne sprawę z istnienia tego forum, niemniej jest to w ich mniemaniu coś na wzór mitu, legendy i jakiegoś starego pierdu internetowego. Co w związku z tym? No może być tak, że czytelników chuj obchodzi nasza zabawa, a to zwiąże się z tym, że trudno będzie wyłuskać kawałek miejsca na łamach. Wzmianka może i tyle. Tak mi się przynajmniej wydaje., choć fajnie by się było pomylić. 

 

Myślę, że nie jest tak źle. Aktywnych (szczególnie tych mocniej kojarzonych) użytkowników jest faktycznie garstka, ale spójrz choćby na statystyki na dole głównej strony forum. W momencie pisania tego tekstu online jest ponad 100 użytkowników i jeszcze więcej gości. Sporo osób lurkuje, również bez konta, więc forum mimo wszystko na pewno istnieje w świadomości "przeciętnego" czytelnika. A pojawianie się nawiązań do FPE w piśmie na pewno jakąś tam ciekawość odnośnie tego miejsca budzi.

 

Zresztą do pisma trafia tyle materiałów, o których też można dyskutować, że wielu czytelników zupełnie nie interesują, że to nie byłby jakiś wielki wyjątek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...