Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Faka napisał:

No, ale kurwa kto wpierdala najwięcej trzy grosze o przejęciu? Klapiszcza w temacie. Mam i PS5 i mam XSX, z naciskiem XSX gdzie najwięcej gram. Sony w tej generacji jest największą chujnią. 

No ale ja nie piszę, że czerstwe są boty, czy klapy, tylko ta dyskusja już się zapętla i nie prowadzi do niczego, ewentualnie skręca w stronę CW.

 

Też gram na tym i na tym, z tym że akurat więcej na tym na czym akurat mam gierki, w które chce zagrać w danej chwili. 

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że gdyby Sony otwarcie nie próbowało blokować przejęcia Activision przez MS, to nikt w tym temacie by się nawet nie zająknął na ich temat. 

 

A co do tego, że komuś przeszkadza dyskusja to tak jak mówiłem, można założyć osobny temat w graczpospolitej, kto nie jest zainteresowany da go do ignorów i będzie spokój :lapka:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Podejrzewam, że gdyby Sony otwarcie nie próbowało blokować przejęcia Activision przez MS, to nikt w tym temacie by się nawet nie zająknął na ich temat. 

 

A co do tego, że komuś przeszkadza dyskusja to tak jak mówiłem, można założyć osobny temat w graczpospolitej, kto nie jest zainteresowany da go do ignorów i będzie spokój :lapka:

No ale ja nie raz pisałem, że jestem za tym przejęciem. Więcej gierek za 4 zł i szansa może na wskrzeszenie kilku marek choćby pod rozszerzenie oferty GP. 
Sam CoD? Srał go bardzo mocno pies. 

Odnośnik do komentarza

Przejęciem Activision Blizzard to gigantyczna sprawa, która już dawno wykroczyła poza nasze hobby, muszą się w niej wypowiedzieć regulatorzy z całego świata, bo potencjalnie łączą się firmy posiadają aktywa na całym świecie, to takie dziwne, że ludzie na forum o grach w temacie dedykowanym dla konsoli Microsoftu chcą o tym rozmawiają, i temat przejęcia wraca z każdą nową wiadomością pojawiającą się w przestrzeni publicznej, bo ludzie chcą się wymienić spostrzeżeniami odnośnie nowych informacji.

 

Jak Sony przejmowało Bungie i w temacie o PS5 przez kilka stron była rozmowa o tym przejęciu, bo to było ważne punktu widzenia Sony i jej fanów, tu sprawa była znacznie prostsza, ta transakcja nie była poddana ocenie agencji od ochrony konkurencji i konsumentów, ale nikt nie przyleciał i nie kazał użytkownikom przestać o tym rozmawiać, bo chce poczytać o innych rzeczach, albo przenosić ich posty do innego tematu.

 

Ale widzę na forum jak w "Folwarku zwierzęcym" George'a Orwella - „Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych”

Edytowane przez tedi007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli w dziale xboxa o przejeciach microsoftu tylko ladnie albo wcale. Nowe, nie znalem.

 

Co do samego A-B to moze 20 lat temu mozna by plakac nad zamrozeniem tych marek na jednej platformie. Ale dzisiaj? Beka wnusiu. Warcraft to juz tylko World. Diablo 4 to znow to samo co wczesniej. Starcraft 3 to max co wyjdzie to turowka na komorki. Overwatch gra usluga. CoD to juz dla tych co cisna multi. Jedyne co moglo by moim zdaniem zagrac to powrot do Ghost na modle Uncharted czy Upadlego Zakonu: polotwarty swiat Starcrafta, baba bohaterka biega i ma przygody. No ale A-B jakos z singliem mi sie juz nie kojarzy.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze jedno, skoro ktoś coś przenosi, to może miałby na tyle cywilnej odwagi, żeby napisać - Tak to JA. Bo chciałbym poznać tok rozumowania tego admina, modelatora?(nie wiem jaką ta osoba pełni funkcje), w którym miejscu uznał, że rozmowa poświęcona potencjalnie największemu przejęciu w historii branży, jest tym samym i ma trafić do miejsca w którym rozmawiamy na tematy remasterów, remake'ów robionych na odpie.rdol, opłakanego stanu gier wydawanych na premierę z patch'ami day one większymi niż sama gra. W którym momencie złożyło mu się to w logiczną całość, jaki był ciąg przyczynowo- skutkowy?

 

Z góry dzięki za odpowiedź:lapka:

Odnośnik do komentarza

Ale Wy nie widzicie jednej podstawowej różnicy? Jak był zakup bungie to była gadka o zakupie. Jak jest zakup acti to jest wieczne sranie się o Sony w tym przejęciu. Pierdolicie jakbyście wiedzieli coś więcej niż to co ktoś na tweeterze napisze albo jakoś ułaniec zapuszczony udający prawnika powie na YT. Do tego co chwila kompleks na punkcie Sony i się tego nie da czytać. Zrobiliście szambo to jest w szambie. Tam chce czytać odnośnie nowych gier na konsole która posiadam. 
 

edit: Ted się wbił jak pisałem 

Edytowane przez LiŚciu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W temacie PS5 są jeszcze inne tematy, bo Sony... wydaje gry :leo:
A temat XBOXa to tylko śmietnik od 30 stron, bo nie ma o czym pisać, więc mamy zapętloną "dyskusję", w której PanDebil i jemu podobni próbują usprawiedliwić zjebane Sony i nie widzą podwójnych standardów oraz hipokryzji, a drudzy próbują mniej lub bardziej sensownie argumentować dlaczego to ma sens i powinno dojść do skutku.
Nie ma tu żadnego konsensusu, wniosków, dyskusja tkwi w martwym punkcie i zrobiło się CW 2.0, więc skoro osiągnięto ten poziom to miejsce tej dyskuzji jest właśnie tu - w szambie (podobnie jak miejsce tych śmiesznych wysrywów z oficjalnych dokumentów obydwu firm).
Serio, musicie bardzo nienawidzić XBOXa, że podobał wam się ten śmietnik w temacie o konsolach tej marki.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem gdyby Sony zajęło takie stanowisko jak Nintendo, Ubisoft, EA czy TakeTwo, które nic nie mają do tego zakupu. To nikt by nawet o nich  nie wspomniał.

 

A jednak Sony, jako  jedyne próbuje zablokować ten deal i zabiera publicznie głos na ten temat. A tak się składa że jeżeli ktoś zabiera  głos i publicznie zarzuca innej firmie, to co sami robią, to ludzie na forum mają też prawo wyśmiać ich hipokryzję. A jak komuś przeszkadza że ktoś śmieje się z działań korporacji z którą jest emocjonalnie związany to w nim tkwi problem, a nie w forum.

 

Zgadzam się że może nie powinno się tego robić w temacie Xboxa, bo tamten temat powinien być poświęcony stricte konsoli i faktycznie zrobił się trochę syf. No ale ten problem został już rozwiązany, mamy już właściwy temat i będzie można pisać o tym tutaj.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...