Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, GearsUp napisał:

Imo cała gra krojona jest pod tryb multi a single to tylko dodatek dlatego mnóstwo debilnych mechanik jak te socjalki niestety będzie się przeplatało przez tryb dla pojedynczego gracza. Gdyby tak nie było to już dawno powstałby jakiś dodatek do V a tak widać na czym oni głównie się skupiają.

Sprawa oczywista, ale i tak nigdy wcześniej nie pokazali tak dużo informacji o głównych bohaterach w trailer 1, więc tutaj akurat wyszli z twarzą, online będzie żyło swoim życiem. Fajnie, że singiel w ogóle powstaje :). 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, GearsUp napisał:

Imo cała gra krojona jest pod tryb multi a single to tylko dodatek dlatego mnóstwo debilnych mechanik jak te socjalki niestety będzie się przeplatało przez tryb dla pojedynczego gracza. Gdyby tak nie było to już dawno powstałby jakiś dodatek do V a tak widać na czym oni głównie się skupiają.

Jak robią pod multi to dupa z portem na switcha

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GearsUp napisał:

Imo cała gra krojona jest pod tryb multi a single to tylko dodatek dlatego mnóstwo debilnych mechanik jak te socjalki niestety będzie się przeplatało przez tryb dla pojedynczego gracza. Gdyby tak nie było to już dawno powstałby jakiś dodatek do V a tak widać na czym oni głównie się skupiają.

Pov:

maxresdefault(2).thumb.jpg.24f793534c695bde00f0087574751f7a.jpg

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:

Wybacz, że mamy mózgi i nie spuszczamy się nad gówno trailerem gierki która wyjdzie może za 2 lata. Typ ma ze 4 dychy na karku i ciągle wierzy w trailery x lat przed premierą, a do tego kurwa ciska się bo ktoś źle pisze o jego gierce. Kisne. 

kurwa, żebym ja nie przypomniał cytatami jak ty sie rzucałeś w temacie fify jak ktoś śmiał skrytykować xDDD

Odnośnik do komentarza

Tak jak RDR2 wyglądał zgodnie z zapowiedziami tutaj też wierzę rockstar że dowiozą natomiast bardziej zmartwiła mnie data premiery bo jest na tyle odległa że kompletnie nie czuć hype-u. Zanim zobaczymy gameplay to pewnie rok czasu minie

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, MYSZa7 napisał:

jest spoko dyskusja, aż tu nagle wpierdala się rufi, pan dziewiątka albo pipolino czy inne weskery i chuj w bombki strzelił, ręce opadają

 

Ja jeszcze czekam na post jarka, który w 12 akapitach opisze, że GTA to jest GTA i to nie jest tak że to jest tak dobra seria, jak o niej się pisze, ale też nie jest to też tak zła seria, jak nie

którzy piszą, no i w ogóle mdr bawi go że się elita forum znowu z nim nie zgadza.

Edytowane przez tlas
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krzysiek923 napisał:

kurwa, żebym ja nie przypomniał cytatami jak ty sie rzucałeś w temacie fify jak ktoś śmiał skrytykować xDDD

chłop fifę na premierę kupował, a sadzi się, że ktoś cieszy się trailerem czołowej gierki w branży :sadkek:

Tym bardziej, że trailery od Rockstar zawsze odzwierciedlały finałowy produkt, a nawet bywało lepiej.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem trailer, gra wygląda obłędnie i jeżeli chociaż w 80% tego co pokazali będzie się prezentować na konsolach to będę zadowolony. Rdr2 wyglądało kosmicznie jak na poprzednia generacje konsol. 
Vibe gry wydaje się być ukierunkowany na mocną fabularnie grę z domieszką satyry pod postacią rzeczywistości, która nas otacza (rapsy z dupy, tik tok, nagrywanie wszystkiego, influencerzy etc). R* dowiezie, ale cena gry oj czuję 79-99$

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Wybacz, że mamy mózgi i nie spuszczamy się nad gówno trailerem gierki która wyjdzie może za 2 lata. Typ ma ze 4 dychy na karku i ciągle wierzy w trailery x lat przed premierą, a do tego kurwa ciska się bo ktoś źle pisze o jego gierce. Kisne. 

Tam w głowie wszystkie cewy sprawne czy jednak piszczą? Obstawiam to drugie.

 

Ja rozumiem, że komuś trailer mógł nie podpasować, ale wystarczy sprawdzić jak wyglądały trailery poprzednich gier Rockstar, żeby być naprawdę pełnym optymizmu jeśli chodzi o oprawę w finalnej wersji.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Tam w głowie wszystkie cewy sprawne czy jednak piszczą? Obstawiam to drugie.

Ja rozumiem, że ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy mogą się wypowiadać na forach i to właśnie ich zaleta, ale miej świadomość, że piszcząca cewka to nadal sprawna cewka.

 

A co do FIFA, jebać FIFA 

 

EA FC król :xboxssie:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Czas do wyjścia każdej kolejnej nowożytnej części GTA na PC

 

GTA III - 7 miesięcy później
Vice City - 6 miesięcy później
San Andreas - 8 miesięcy później
GTA IV - 7 miesięcy później
GTA V - 7 miesięcy później


a starożytne jak tam?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Czas do wyjścia każdej kolejnej nowożytnej części GTA na PC

 

GTA III - 7 miesięcy później
Vice City - 6 miesięcy później
San Andreas - 8 miesięcy później
GTA IV - 7 miesięcy później
GTA V - 7 miesięcy później

 

A RDR 2 jaką obsuwę miało? Rok? Także zanim gra trafi na PC to ja będą miał ją ukończoną już ze 3 razy easy :)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Observer napisał:

Tylko jakiś górek mi zabrakło, wiadomo że Floryda z nich nie słynie, ale może coś tam wyczarują z czego się da, bo nudno trochę tak na płasko. Pamiętam że w trailerze GTAV ta scena z górą na mnie największe wrażenie zrobiła, no i w grze też sporo zabawy tam było na motorkach czy rowerach. 

 

Ja się napaliłem na jazdę rowerem/motorem po tych górach bo myślałem, że to będzie podobna fizyka jak w IV, a wyszło sztywne drewno.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Tak jak RDR2 wyglądał zgodnie z zapowiedziami tutaj też wierzę rockstar że dowiozą natomiast bardziej zmartwiła mnie data premiery bo jest na tyle odległa że kompletnie nie czuć hype-u. Zanim zobaczymy gameplay to pewnie rok czasu minie

podobnie było z zapowiedzią piątki, po pierwszym trailerze bodajże rok ciszy. tylko okazjonalnie screeny wrzucali, i pewnie niestety tutaj podobnie będzie.

 

naprawdę mogliby wrzucić w międzyczasie patcha do rdr 2 z 60 klatkami.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...