Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Najtmer napisał:

nie mowie ze mapa brzydka, tylko ze po zrobieniu 100%, to co najwyzej mozesz jezdzic bez celu, gra nie oferuje juz praktycznie zadnego wyzwania poza sianiem chaosu i ucieczka. a i ten wanted level to wiory w porownaniu z 5 gwiazdkami.

No wiadomo ale to też wynika z pewnych faktów, ciężko żeby na Dzikim Zachodzie gonily nas śmigłowce.

12 godzin temu, Il Brutto napisał:

Kingdom Come z rokstarowska optymalizacja? Gralbym jak po(pipi)any, nawet jakby znowu wciskali realizm na sile.

+1, mają do tego rękę, wyszedłby kapitalny sandboks. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja bym tak nie patrzył krupek. Oni mają tak, że zawsze skupiają się na jednym tytule. Najpierw było to GTA V, a potem przenieśli niemal wszystkich ludzi do pracy nad RDR 2. Po premierze RDR 2 przerzucili wszystkie siły do pracy nad GTA VI. 

 

Zresztą:

GTA V - pierwszy trailer - 2 listopad 2011; premiera - 17.09.2013

RDR 2 - pierwszy trailer - 20 październik 2016; premiera - 26.10.2018

 

Widzę tutaj pewien schemat. 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś mówili, że ich ostatecznym celem jest wsadzić wszystkie miasta z GTA do jednego tytułu i jakoś to połączyć w zgrabną całość. Nie  wiem, czy przyszła generacja to nie jest za mało na coś takiego, biorąc pod uwagę oprawę ich gier i przywiązanie do detali. No chyba, że potężna moc chmury jak przy nadchodzącym samolotowym symulatorze na X-a.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.01.2020 o 15:14, SlimShady napisał:

Kiedyś mówili, że ich ostatecznym celem jest wsadzić wszystkie miasta z GTA do jednego tytułu i jakoś to połączyć w zgrabną całość. Nie  wiem, czy przyszła generacja to nie jest za mało na coś takiego, biorąc pod uwagę oprawę ich gier i przywiązanie do detali.

Myślę że już samo SSD w next genach mocno ich do tego przybliży, pozostaje tylko kwestia ile taki potwór by zajmował miejsca na dysku. RDR2 na premierę ważył 109GB to taki potwór ile by musiał zajmować? 200-250GB? :pawel: 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...