Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pupcio napisał:

Poszedłbym o krok dalej i powiedział że problemem są pojebane ceny tych dysków :asax: Na szczęście są takie czasy że można pobrać taką gre w czasie gdy idzie się zrobić herbate więc można sobie usuwać na bierząco zalegające gierki

 

W ostatnim czasie ceny dysków ładnie spadły i ta tendencja się utrzymuje. No ale fakt, te dwa lata temu nie było tak kolorowo. 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się na day1, ale nie mam miejsca na dysku, musiałbym odinstalować Elden Ring, a się boję, bo czekam na DLC. :beka:

 

Jeszcze taka anegdotka odnośnie instalacji z płyty na PS5, zdaniem ankietowanych gdzie w USA głównie siedzieli, a tam internety raczej średnie, wyszło, że tak 70% ludzi szybciej pobiera gry, niż trwa instalacja z płytki (gdzie jeszcze jest zwalona opcja jak masz dwie płytki musisz podmienić, sleep mode, które jest domyślnie na 15 min nie instaluje z płytki itp.), więc może po prostu niech nic tam nie wgrywają już na te  płytki, po co tracić czas na wypalanie  :dunno:.

 

Czysta z nadrukiem jako wartość kolekcjonerska (+ czytnik licencji) i tyle :D. 

 

13 godzin temu, Ukukuki napisał:

 

To nie waga gier jest problemem tylko śmiesznie małe dyski w konsolach :lapka:

Na czymś musieli ciąć ceny, akurat dyski były drogie wtedy w 2019-2020 w stosunku do innych podzespołów, 1 TB nie wchodziło w grę. 

Odnośnik do komentarza

Recenzje w środę.

 

Słychać głosy, że gra jest dość zbugowana, a wersja na PS5 działa w około 40 FPS.

 

Cytat

I can confirm. I'm playing a review copy and performance is terrible (mid 40s most of the time). The game is awesome though. Hopefully the day one patch will iron things out for release.

 

Cytat

Yes, there is a fidelity mode but it also has its problems. If they don't sort out the issues in the day one patch I predict Digital Foundry will be VERY harsh with it.

 

Odnośnik do komentarza
Just now, Lochu said:

Wie ktoś czy będzie 60fps na konsolach? Nigdzie nie znalazłem takiego info czyli pewnie zjebią i nie dadzą ale obym się mylił.

 

Skoro review code działa w "średnich 40tu" to pewnie jest, ale bez day1 (Albo day20) patcha może nie być 60ciu. W sumie nie zdziwi mnie to zupełnie, dlatego nie kupuje preorderów.

Odnośnik do komentarza

Czekam na recenzje w środę i jak będzie ok technicznie to kupuje digitala. Te płytki bez pełnych gierek zabiły dla mnie wydania fizyczne i dodatkowo na premierę nie ma aż takiej dużej różnicy w cenie.

No ale tryb 60 fps musi chulać. Jedynkę pierwszy raz przechodziłem na XO z małym klatkażem i to było trochę marnotrawstwo.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Sebas said:

Czekam na recenzje w środę i jak będzie ok technicznie to kupuje digitala. Te płytki bez pełnych gierek zabiły dla mnie wydania fizyczne i dodatkowo na premierę nie ma aż takiej dużej różnicy w cenie.

No ale tryb 60 fps musi chulać. Jedynkę pierwszy raz przechodziłem na XO z małym klatkażem i to było trochę marnotrawstwo.

 

Oj tak jedynka w 30fpsach to momentami była mordęga [*]

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie da się zagrać z samej płyty, a wymaga ściągania z neta, to tak naprawdę niewiele się to różni od CoD-a(halo, czy FH5), który miał 100mb na płycie. Na jedno wychodzi. Dwie płytki, to pewnie za dużo na biedne EA.

Pewnie ten burdel też wynika z tego, że żyłowali do ostatnich dni(w tym wcześniejsze obsuwy), a i tak nie mają gotowego produktu, co mnie nie dziwi biorąc pod uwagę ich poprzednią grę, bo w gorszą optymalizacyjnie multiplatformę nigdy nie grałem.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, SlimShady napisał:

Dwie płytki, to pewnie za dużo na biedne EA.

Niespecjalnie, przecież ich stać. Gdyby nie pokazali tego wcześniej np. przy okazji Mass Effecta to może bym ich poklepał po główce i wysłał SMS o treści POMAGAM za 5 zeta, może by akurat na drugi dysk wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Recki za 3h https://opencritic.com/game/14199/star-wars-jedi-survivor
 
Obstawiam coś w granicach 85, powyżej Fallen Order (Fallen Order miał 82). 
 
Ciekawy czy przecieki związane z problemami technicznymi się sprawdzą. 

Problemy techniczne? Możesz coś więcej napisać? Czekam na jakieś recki bo jeszcze się waham przed złożeniem zamówienia :[


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Recki za 3h https://opencritic.com/game/14199/star-wars-jedi-survivor

 

Obstawiam coś w granicach 85, powyżej Fallen Order (Fallen Order miał 82). 

 

Ciekawy czy przecieki związane z problemami technicznymi się sprawdzą. 

 

Osobiście stawiam max 82.

 

Coraz więcej osób ma swoją kopię gry i piszą, że nie ma stabilnych 60, stuttering, ktoś też wspomniał o screen tearingu, tryb wydajności wygląda wyraźnie gorzej od trybu 30 FPS.

Na plus że każdy chwali gameplay i wprowadzone zmiany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...