Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ta gra nie była takimi przystępniejszymi soulsami w świecie Gwiezdnych Wojen (nie lubię i nie gram w gry tego typu) to pewnie bym czekał. Najlepiej jakby to był duchowy spadkobierca Knights of the Old Republic - to już w ogóle byłoby świetnie :D A tak to po tej średniawej jedynce, gdzie wszystkie wybory fabularne były zabronione plus ten cały system ognisk, odradzania się wrogów itd.  i przy ogólnym braku klimatu Gwiezdnych Wojen (w mojej opinii oczywiście) to raczej podziękuję. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Faka napisał:

Za to Diablo IV to wyjebana cena, bo 349 zł, a też przed premierą złożyłem preordera, mianowicie po ograniu zamkniętej i otwartej bety. 

Akurat gry Blizzarda i w szczególności Diablo zawsze miały "wyjebaną" :oh_you:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, KJL napisał:

Gdyby ta gra nie była takimi przystępniejszymi soulsami w świecie Gwiezdnych Wojen (nie lubię i nie gram w gry tego typu) to pewnie bym czekał. Najlepiej jakby to był duchowy spadkobierca Knights of the Old Republic - to już w ogóle byłoby świetnie :D A tak to po tej średniawej jedynce, gdzie wszystkie wybory fabularne były zabronione plus ten cały system ognisk, odradzania się wrogów itd.  i przy ogólnym braku klimatu Gwiezdnych Wojen (w mojej opinii oczywiście) to raczej podziękuję. 

Nie gram, nie lubię gierek soulslike, ale jestem fanem SW i jedynka mi bardzo weszła. Nie było jakoś trudno, a jeden taki widoczny minus to te zjebane ogniska i respawny wrogów jak się z niego skorzysta. Reszta cymesik. 

Odnośnik do komentarza

Zrobili to ze względu na panujące trendy na rynku czy się nam to podoba czy nie. Do rudego mam tylko ten problem, że tranzycje między animacjami są cholernie koślawe. Nioh to to nie jest i czasami nijak się mają do hitboxów - Co doskonale było widać przy walce z pewną żabą, gdzie naprawdę ciężko było wyczuć zasięg jej skoków :dog:

Z dwójką widzę niestety dalej są takie same.

 

Z jednej strony próbują iść w "realizm" ruchu postaci ale nie radzą sobie w dynamicznych starciach. Moim zdaniem capcom ze swoim Re Engine się postarał np w DMC5, gdzie postacie są bardziej ociężałe i realistyczniej się ruszają, a przy tym w dynamicznych scenach animacje wciąż wyglądają sensownie i nie widać "przeskoków" między nimi.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Homelander napisał:

Mechanika jest taka dobra, że gracie na wysokim poziomie trudności? Bo taka gra kłóci mi się z universium gdzie Jedi sa wymiataczami, a nie chłopcami do bicia przez żaby czy szturmowców...

Właśnie nie jest tak dobra, im wyższy poziom tym bardziej czuć niedociągnięcia i drewno jedynki.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Jeez_PS napisał:

Grałem od razu na najwyższym na premierę, na początku pamiętam jak mnie żaba w pierwszej lokacji na jednego liza brała,

 

18 minut temu, Jeez_PS napisał:

Nie męczyłem się


Dla mnie to jest właśnie męka. Pierwszy sub boss gaszący światło jednym hitem. No niezły Jedi.

Spoiler

W sumie rudy, to fałszywy :)  

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, balon napisał:

 


Dla mnie to jest właśnie męka. Pierwszy sub boss gaszący światło jednym hitem. No niezły Jedi.

  Pokaż ukrytą zawartość

W sumie rudy, to fałszywy :)  

 

Uniki sie wyczuje i lecisz :wujaszek:. Z resztą rudy jest - wpierdziel wielokrotny mu się należał.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał:

To po co się męczyć i psuć grę? Nie wszystkie gry sa lepsze na wysokim poziomie trudności. Taki Wiedźmin, Cyberpunk czy Uncharted sa wręcz o wiele gorsze

Nom, właśnie dlatego pytałem, czy w jedynce nie było przegięcia. Jak dla mnie to na wysokim poziomie trudności może być momentami frustrująco przez drewno i niedociągnięcia, jasne, ale wolę tak, niż żeby było za łatwo. No i fajnie będzie zobaczyć, czy usprawnili coś walkę w Survivor, czy nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...