Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Kalel napisał:

no ale ludzie Kochani. Już przy jedynce jebalo bugami/glitchami/problemami z loadingami NO ALE JEST STAR WARS JUHU JEST MIECZ SIE MACHA STAR WARS JEST i uszło płazem. Dlaczego nie miałoby przejść drugi raz?


Tylko wtedy EA cisnęło, żeby wypuścić równo z premierą filmu, a teraz myślałem, że dadzą im spokojniej popracować :frog:

Odnośnik do komentarza

W jedynce można było przymknąć na to oko bo dostali budżet w wysokości średniego wyjścia do biedronki i ea ich nienawidziło że robią singlową gierke no ale drugi raz to już serio chuy im w dupe. Z każdą premierą jest coraz gorzej. Mam nadzieje że gry aaa upadną i rozwalą sobie ten głupi ryj w końcu

Odnośnik do komentarza

Nie dość że gry na płycie nie ma całej, to jeszcze wyszła niedorobiona . Jak to zwykle bywa gracze którzy zapłacą najwięcej dostają najgorszą wersje produktu.:reggie:

Podświadomie liczyłem że się złamię i będzie grane na majówkę ale nawet mi nie żal.

Edytowane przez Jeez_PS
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wydaja grę w określonym przez siebie terminie, po czym w okolicy premiery dają info, że będą w następnych TYGODNIACH poprawiać błędy i działanie, bo na moment wyjścia gry w pełnej cenie bardziej jest ona w fazie beta i to chyba wczesnej. To juz nawet nie jest śmieszne. Do tego podobno totalnie skopany HDR, no kurde, jeśli tyle rzeczy wymaga poprawek i działa po prostu źle to nie wydaje się produktu wołając za to pełna cenę tylko go przekłada do momentu doprowadzenia go do stanu używalności. Co to ma być a najgorsze w tym jest to, że takie sytuacje powinny być ewentualnie sporadyczne a stały się już normą.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mitra napisał:

Skąd ty masz neta z wiaderka?  Sorki, że pytam ale w '23 to chyba już można dosyć szybko śmigać.

Internet mam z plusa - LTE (nie ma zasięgu 5g u mnie na wsi) i maksymalna prędkość pobierania to tak 8mb/s. Mam możliwość założenia światłowodu u siebie ale szlyszałem że dużo ludzi u mnie ma jakieś problemy z nim także...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...