Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Piechota napisał:

Odsyłam do recenzji King’s Field!

 

Przeczytałem ale skąd się tam wzięła kwota rzędu 1000zł za sprowadzenie gry (motywująca do ogrania na emulatorze) jest dla mnie niezrozumiałe. Na eBayu z palucha masz za te ~150 z wysyłką, w JP spokojnie poniżej stówy.

 

Riserczujcie Panowie, riserczujcie :rayos:

 

Przekartkowałem numer, były literówki, screeny z emulatorów (niektóre rozmazane), ale czekam na więcej.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ping napisał:

 

Przeczytałem ale skąd się tam wzięła kwota rzędu 1000zł za sprowadzenie gry (motywująca do ogrania na emulatorze) jest dla mnie niezrozumiałe. Na eBayu z palucha masz za te ~150 z wysyłką, w JP spokojnie poniżej stówy.

 

Riserczujcie Panowie, riserczujcie :rayos:

 

Przekartkowałem numer, były literówki, screeny z emulatorów (niektóre rozmazane), ale czekam na więcej.

Literówki jak za dawnych czasów,  wszyscy jak zwykle pisali przed oddaniem do druku :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ping napisał:

 

Przeczytałem ale skąd się tam wzięła kwota rzędu 1000zł za sprowadzenie gry (motywująca do ogrania na emulatorze) jest dla mnie niezrozumiałe. Na eBayu z palucha masz za te ~150 z wysyłką, w JP spokojnie poniżej stówy.

 

Riserczujcie Panowie, riserczujcie :rayos:

 

Przekartkowałem numer, były literówki, screeny z emulatorów (niektóre rozmazane), ale czekam na więcej.

Ha! Piszesz o „dwójce”, która ze względu na to, że dopiero ona wyszła międzynarodowo, została wydana jako „King’s Field” (bez numerka w tytule) w naszym regionie? 
 

riserczuj, Ping, riserczuj <3

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

To tekst z kwietnia/maja? A nesowe recenzje kiedy napisałeś?:)

Kurla ja dopiero dostałem link do śledzenia kuriera48

Co Wy z tym NES-em? :D dopiero wyszedł zerowy, dajcie nam chociaż dociągnąć do przyszłego roku!

 

To nawet dodam - publicystykę o gralniach pisałem w zeszłym roku. Ponad rok temu dokładniej. Trochę tak jest, jak obok dwunastu normalnych numerów, które zawsze można dopiąć w ostatni dzień, trzeba złożyć jeden „bonusowy”. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

Pegasus Extreme może przebić zarówno 0 jak i 300.

 

Ja bym z chęcią przytulił numer dedykowany handheldom (nie tylko, a może i przede wszystkim nie tych od Ninn), ale zdaję sobie sprawę jaka to była nisza w naszym kraju. No i w PE chyba nie było aż tak dużo entuzjastów kieszonsolek? 

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Piechota said:

Nie no, ten z 1994 jest nieco droższy. Plus tylko wersja JP, nie wyobrażam sobie tego ściągać, mimo że byłem mocnym kolekcjonerem

 

Edit: ale jeśli znalazłeś coś tańszego, to jasne, ja to sprawdzałem, kiedy pisałem tekst, czyli jakoś w kwietniu/maju

Na ebayu można  dorwać pack czterech części za 115 dolców, ale w kwietniu jedna część kosztowała więcej niż cztery:dunno:

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Square napisał:

Z Patronów ktoś w ogóle dostał info o wysyłce?

Ja nie jestem patronem ale kupiłem na Allegro jako ta przesyłka smart Allegro polecona za 0 zł. Jest to zwykła paczka ekonomiczna co idzie 5 dni, a tymczasem wysłali drogim kurierem „paczka48” co w 2 dni dochodzi. U mnie w doręczeniu ale podałem adres pracy, a mam wolne. I jutro wyjeżdżam, trochę pech. Zwłaszcza ze kurier nie odbiera - a chce mieć ten numer ma wyjazd (zawsze wakacyjne numery brałem na wakacje :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, grzybiarz napisał:

Ja nie jestem patronem ale kupiłem na Allegro jako ta przesyłka smart Allegro polecona za 0 zł. Jest to zwykła paczka ekonomiczna co idzie 5 dni, a tymczasem wysłali drogim kurierem „paczka48” co w 2 dni dochodzi. U mnie w doręczeniu ale podałem adres pracy, a mam wolne. I jutro wyjeżdżam, trochę pech. Zwłaszcza ze kurier nie odbiera - a chce mieć ten numer ma wyjazd (zawsze wakacyjne numery brałem na wakacje :)

No to Grzybciu poleciałeś jak Shiva z milionami. Ja zawsze paczkomat. Szybko i odbieram kiedy chcę, bo te kuriery to też ananaski są. O Poczcie Polskiej to nawet nie będę szczempił ryja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...