Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.08.2022 o 14:10, Pupcio napisał:

Okami tylko 9 dostało? Chore 

pisałem o tym - walczyłem o 10, ale musiała być decyzja grona redakcyjnego. Tak zresztą często było przy 10;). A tak btw: bijatykom 2D, japońskim (Capcom i SNK w swojej Złotej Erze), a nie chińskim, to wystawiałem po 9+, a nie 10 - bez przesady ;)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Jontek80 napisał:

Ja MGSom dalbym 1. Nie rozumiem fenomemu. Każdy jest inny. Dune 2, civ 1,railroad tycoon, warcraft 3, heroes m&m 2 i ff 10 i tactics wszystkim po dyszce.

I między innymi dlatego nie ma zg(Red.)ziola o ksywie Jontek80 w PE :lapka:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bzduras napisał:

I między innymi dlatego nie ma zg(Red.)ziola o ksywie Jontek80 w PE :lapka:

Wyglada ze by mnie ukrzyzowali jakbym zrobil taka recenzje na 1/3 strony i napisal ze gniot i szkoda czasu na to.

Kupilem ostatnio na promocji chyba za 2 funty mgs 5. Pogralem z 10 minut moze. Przeczolgalem cala baze i nikt mnie nie zauwazyl. Wstalem i zaczalem do wszystkich ladowac jak w quake.

Kupilem zeby dac mu szanse. Na ps1 nie podszedl mi. Ale mysle o co to halo. Moze gust mi sie zmienil i sprobuje na ps4. Jednak w tym wypadku nic sie nie zmienilo.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kali napisał:

pisałem o tym - walczyłem o 10, ale musiała być decyzja grona redakcyjnego. Tak zresztą często było przy 10;). A tak btw: bijatykom 2D, japońskim (Capcom i SNK w swojej Złotej Erze), a nie chińskim, to wystawiałem po 9+, a nie 10 - bez przesady ;)

 

Dobrze, że chociaż zemściłeś się na tym bydlaku Ścierze strzelając mu na paintballu z bliska w dupę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj doszło i aż mnie wzięło na T3, żeby odpalić i rundkę w Arcade strzelić :)

 

3 wstępniaki, ale Ściery wjechał jako pierwszy jakby to była oczywista oczywistość. No i bylo fajnie do czasu aż zacząłem czytac przy obiedzie i góra szmatławca wpakowała mi się w talerz z obiadem i się uwaliła od sosu XD znaczy się, że teraz ochrzczony jest, hehe

 

IMG_20220808_175909.thumb.jpg.0b01816000f90bf8328126c54b76cd40.jpg

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...