Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, _daras_ napisał:

Ja się dzisiaj popłakałem wieczorem pod prysznicem, wspominając mój pierwszy kupiony nr ze Spice Girls (po czym od razu zamówiłem archiwalne numery i MAM WSZYSTKIE!!!). 

Właśnie dzisiaj myślałem o tej okładce. Gdyby była opcją na 300 to bym od razu brał. Taki jajcarski akcent z (podobno) najgorszą okładką by mi podszedł kuźwa.

 

PS. Gdyby Pan chciał sprzedać te pierwsze, to mam nerkę w zamian. Ciężko dostać takie archiwalia. :cray:

Odnośnik do komentarza

Mnie już opowieść Fenixa urzekła. Tworzenie pisma w tamtym czasie, te wszystkie trudności, umowy z drukarnią, kompletowanie ekipy i materiałów. Jego opis metodyki na zapisywanie zrzutów ekranu, no masa, po prostu masa pracy. Szacun dla autorów Poradnika Extreme takimi metodami. Do Ściery dotrę dzisiaj. 

 

Sama przedmowa pokoleń, czyli wstęp Rogera, Przemka i Grześka, jakbym czytał opis trzech różnych pokoleń pisma. Skromne początki branży gier w Polsce, na świecie, kiedy rynek prasowy rodził (dzisiaj w większości upadłe) periodyki o grach, gdzie Ściera stworzył legendarnę ekipę Zgredów i ten klimat zjazdów po Sokolskiej. Butcher czyli wejście PE na drogę Pro. Roger, stawiający na materiały, których nie znajdziemy byle gdzie w Internecie, stawiając na nowe talenty i retro. Piękna sprawa, ten trzysetny numer. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, maciucha said:

Który numer był ostatni pod redakcja ściery?

Zrobiłem research.

Pierwszym numerem wydanym przez AD był 166, ale jednocześnie to był ostatni w którym Ściera figuruje w stopce jako naczelny. Numer 167 to pierwszy z Butcherem jako naczelnym w stopce.
Natomiast Roger przejął pałeczkę od numeru 229, gdzie jeszcze Butcher był jako naczelny, a 230 to pierwszy numer z Rogerem jako naczelnym w stopce.

  • Plusik 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...