Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Roger napisał:

Dziękujemy wszystkich serdecznie za wsparcie, wygląda na to, że 300 numer pobije rekordy sprzedaży we współczesnej historii magazynu. To dla nas ważny oddech w środku roku, bo zazwyczaj łapaliśmy powietrze dopiero przy numerze z kalendarzem, a ten już za kilka miesięcy, więc będzie to takie małe combo dające sporo tlenu magazynowi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że masa ludzi kupi 300, a potem dopiero ten z kalendarzem, ale nie zmienia to faktu, że ten rok powinien być dla PSX zamknięty na plusie. Gdyby nie obecny wydawca to w latach pandemicznych, gdy był lockdown, każdy inny pewnie bym ten "biznes" zamknął. 

 

man-gentlemen.gif.ae5be2c347ea287e8e92908b659e1326.gif

 

Jeszcze jakby prenumeratorom piasku w oczy nie sypać to już w ogóle byłby cymesik :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Roger napisał:

Dziękujemy wszystkich serdecznie za wsparcie, wygląda na to, że 300 numer pobije rekordy sprzedaży we współczesnej historii magazynu. To dla nas ważny oddech w środku roku, bo zazwyczaj łapaliśmy powietrze dopiero przy numerze z kalendarzem, a ten już za kilka miesięcy, więc będzie to takie małe combo dające sporo tlenu magazynowi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że masa ludzi kupi 300, a potem dopiero ten z kalendarzem, ale nie zmienia to faktu, że ten rok powinien być dla PSX zamknięty na plusie. Gdyby nie obecny wydawca to w latach pandemicznych, gdy był lockdown, każdy inny pewnie bym ten "biznes" zamknął. 

 

Przypuszczam, że już to rozkminialiście nie raz i nie dwa, ale jeśli ten numer z kalendarzem tak dobrze schodzi, to może byłoby coś, co można by dorzucać na przykład raz na kwartał, żeby trochę zboostować sprzedaż w ciągu roku? Wiadomo, że jubileusz zdarza się rzadko, więc taki strzał jak przy 300 dopiero za jakiś czas (350, 400, 450 i tak dalej - ja wierzę ;) ). 

 

Może jakaś forumowa burza mózgów co by dokładać do pisma te 4 razy w roku zamiast raz? :D A może kalendarz podzielić na kwartały i wydawać go w częściach? :D Może daty premier byłyby wtedy precyzyjniejsze. ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja te wszystkie dodatki/kalendarze/naklejki od razu wywalam do kosza na śmieci ;)

 

Zaraz pewnie mnie zakrzyczą, ale po prostu podnieście cenę. Jak inaczej przetrwać w tych czasach? Wszystko drożeje i wszyscy podnoszą ceny usług. Każdy by chciał wszystko za grosze, a najlepiej za darmo. 

Dobry paradoks - czytelnik namawia do podniesienia usług. Ale jak inaczej - chcemy czytać papierowy magazyn, trzeba płacić więcej, bo wiele czynników na to wpływa. 

 

Ostatnio kupowałem ryzę lepszego papieru do ksera, to zapłaciłem 39 zł. A jeszcze kilka lat temu płaciłem 16 zł.

 

Z uwagi na premierę numeru jubileuszowego, powinniście też wykorzystać wzmożony ruch na forum. Dobrze by było, jakby chociaż od czasu do czasu (szczególnie w Graczpospolitej i tematach growych) udzielali się członkowie redakcji :)

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, LeifErikson napisał:

 

Przypuszczam, że już to rozkminialiście nie raz i nie dwa, ale jeśli ten numer z kalendarzem tak dobrze schodzi, to może byłoby coś, co można by dorzucać na przykład raz na kwartał, żeby trochę zboostować sprzedaż w ciągu roku? Wiadomo, że jubileusz zdarza się rzadko, więc taki strzał jak przy 300 dopiero za jakiś czas (350, 400, 450 i tak dalej - ja wierzę ;) ). 

 

Może jakaś forumowa burza mózgów co by dokładać do pisma te 4 razy w roku zamiast raz? :D A może kalendarz podzielić na kwartały i wydawać go w częściach? :D Może daty premier byłyby wtedy precyzyjniejsze. ;) 

Może co kwartał kwartał kalendarza? :kekw:

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Roger napisał:

Dziękujemy wszystkich serdecznie za wsparcie, wygląda na to, że 300 numer pobije rekordy sprzedaży we współczesnej historii magazynu. To dla nas ważny oddech w środku roku, bo zazwyczaj łapaliśmy powietrze dopiero przy numerze z kalendarzem, a ten już za kilka miesięcy, więc będzie to takie małe combo dające sporo tlenu magazynowi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że masa ludzi kupi 300, a potem dopiero ten z kalendarzem, ale nie zmienia to faktu, że ten rok powinien być dla PSX zamknięty na plusie. Gdyby nie obecny wydawca to w latach pandemicznych, gdy był lockdown, każdy inny pewnie bym ten "biznes" zamknął. 

 

Dzięki za to Roger!

Mnie ciekawi jak wygląda sprzedaż numerów z traktorkiem, loud albo dolmen na okładce, względem innych.

 

 

Prenumerata do mnie już dotarła. Fartownie z tą okładką, którą chciałem. :)  Nadane 4.08

Snejk z aukcji też już w drodze

 

pe300.jpg

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Bud napisał:

Dostaliscie już w ogóle prenumeratę? Akurat urodził mi się syn wiec bez parcia ale nadal nic w skrzynce…

Dostałem dzisiaj no i okładka z Jinem. A idź pan w chuj z tą prenumeratą, nie dość, ze z opóźnieniem to jeszcze zawsze nie ta okładka co człowiek by chciał.

Odnośnik do komentarza

A ile teraz kosztuje szmatlawiec obecnie? Dla mnie nawet 29,90 to by byla uczciwa cena, a 49,90 moglbym zapłacić za jakiś fajny fant wkładany do mojej ulubionej gazetki. 

 

@Roger czy myśleliscie by tworzyć coś więcej na marce psx extreme? Nie wiem jakies lootboxy? Logo psx extreme jest tak silne ze sam bym na rok takie cos zaprenumerował z losowymi fantami w środku.

 

Spoiler

Byle nie bylo tam żywych pierdów Hiva w słoiku :kekw:

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, [InSaNe] napisał:

Ja te wszystkie dodatki/kalendarze/naklejki od razu wywalam do kosza na śmieci ;)

 

Ja też. :) 

 

Ale skoro excel mówi, że taki dodatek daje oddech na jakiś czas, to czemu by tego nie spróbować rozwinąć? Oczywiście, że nie w takiej samej cenie jak standardowy numer, bo numer z kalendarzem również jest droższy. Generalnie podnoszenie ceny teraz bez uzasadnienia tego jakimiś extrasami jest ryzykowne, bo drożeje wszystko i gdzieś na pewno będzie "bariera psychologiczna". 

1 minutę temu, oFi napisał:

A ile teraz kosztuje szmatlawiec obecnie? Dla mnie nawet 29,90 to by byla uczciwa cena, a 49,90 moglbym zapłacić za jakiś fajny fant wkładany do mojej ulubionej gazetki. 

 

@Roger czy myśleliscie by tworzyć coś więcej na marce psx extreme? Nie wiem jakies lootboxy? Logo psx extreme jest tak silne ze sam bym na rok takie cos zaprenumerował z losowymi fantami w środku.

 

  Ukryj zawartość

Byle nie bylo tam żywych pierdów Hiva w słoiku :kekw:

 

 

Extreme Box i Extreme Crap dla patronów to w sumie takie loot boxy. :)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, oFi napisał:

A ile teraz kosztuje szmatlawiec obecnie? Dla mnie nawet 29,90 to by byla uczciwa cena

Co za problem dorzucic cos na patronite? Ja wziąłem prenumerate w starej cenie, jeden numer chyba 8zł mnie kosztuje, wiec jeszcze im daje co miesiac 7zł  na patronite i mam szanse wylosowac crap boxa.

Odnośnik do komentarza

To my dziękujemy Roger, że dalej prowadzisz ten stary pociąg zwany PE. "Trzysetka" to prawdopodobnie najlepszy numer Szmatławca i piękne podsumowanie 25 lat historii. 

Od 19 lat nie przegapiłem ani jednego numeru i zamierzam ten stan utrzymać do końca (swojego lub PE - jak to ładnie ujął Kali). Ogromny szacuneczek Roger, jesteś największy debeściak :hi:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Shen napisał:

Co za problem dorzucic cos na patronite? Ja wziąłem prenumerate w starej cenie, jeden numer chyba 8zł mnie kosztuje, wiec jeszcze im daje co miesiac 7zł  na patronite i mam szanse wylosowac crap boxa.

 

Dodam coś od siebie dzisiaj na patronie, obiecuje :lapka:

 

Ale raz na jakiś czas nie pogardziłbym wydaniem specjalnym po wyższej cenie. Taki feedback ode mnie

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, oFi napisał:

 

 

 

Ale raz na jakiś czas nie pogardziłbym wydaniem specjalnym po wyższej cenie. Taki feedback ode mnie

 

Planuja jakies retro po numerze 0.

Coś takiego bym kupił, numer dedykowany jednej konsoli w całosci, z reckami hitów itd.

@kosoco do podwyzki cen, to po prostu czytelnicy dorośli i zarabiaja na siebie, a dzieciaki siedza na ppe. Te 20 lat temu kazde 5zł sie dwa razy ogladalo, bo magazynow wychodziło kilka, a jeszcze zbieralem mangi i komiksy. Teraz kilka zlotych miesiecznie nie robi mi roznicy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...